Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

24.04.2016
Малин

Малинчанки здобули перемогу на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

Вихованка Малинської ДЮСШ Катерина Машкевич здобула перемогу у ваговій категорії до 51 кг на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок , який проходив з 19 по 22 квітня в м. Біла Церква

Катерина здолала у фіналі представницю Львівщини Демко Христину із рахунком 17:8.

Бронзову нагороду у цій ваговій категорії здобула ще одна вихованка Малинської ДЮСШ Вікторія Дідківська, не віддавши ні одного балу в боротьбі за ІІІ місце борчині із Броварського вищого училища фізичної культури Бойко Віті.

Колектив спортивної школи вітає Катерину і Вікторію та їх тренера Ткачука Олександра Миколайовича із здобутими медалями на Чемпіонаті України!!!