Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

16.02.2014
Малин

Малинська школа шахів: Чергові перемоги Петра Андрієнка та Дмитра Осадчука

2-13 лютого у Львові відбувся чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років. У програмі змагань чемпіонати з класичних, швидких шахів та блискавичної гри.

У турнірі з класичних шахів брали участь 56 юніорів із 12 областей, з яких - 1 майстер міжнародного класу, 2 майстри федерації, 3 майстри спорту, 18 кандидатів у майстри спорту. В турнірі дівчат приймає участь 20 шахісток з 11 областей.

Участь у змаганнях взяв і колишній випускник Малинської ЗОШ №4, вихованець малинської шахової школи родини Барановських кандидат у майстри спорту Петро Андрієнко котрий нині навчається у столичному інституту залізничного транспорту. Виступив малинчанин вдало. Він виборов друге місце.

15 лютого Петро Андрієнко брав також участь у чемпіонаті Житомирщини із бліцу, котрий відбувався на базі ДЮСШ №1. Для участі у змаганнях прибули 24 шахісти з різних куточків нашої області. Змагання проводилися а швейцарською системою в 13 турів.

Перше місце тут другий рік поспіль виборов майстер спорту житомирянин Ігор Випхалюк. Він здобув 11 очок із 13 можливих.

Жоден з шахістів не пройшов турнірну дистанцію без втрат - абсолютно всі шахісти мали у своєму пасиві поразки.

Другу та третю позиції поділили між собою кандидати у майстри спорту бердичівлянин Денис Крошняков та малинчанин Петро Андрієнко, котрі набрали по 9,5 очок. Стартували обидва шахіста вдало, боролися за першу позицію, але на заключний відрізок не вистачило сил та везіння. В результаті у боротьбі за другу позицію, за додатковими показниками вищу позицію посів Денис Крошняков з Бердичева (84.0), маючи додатковий показник на 1 більше ніж у свого суперника.

Андрієнко Петро посів третю позицію. Можливо, дала знати про себе втома після чемпіонату України серед юніорів до 20 років, на якому Петро здобув срібну медаль у класичних шахах.
Чемпіонат області з бліцу являється другим етапом кубка області 2014 за який нараховуються залікові бали.

Цими днями свою скарбничку нагород золотою медаллю поповнив і п’ятикласник ЗОШ №3, вихованець шахового гуртка Малинського міського ЦДЮТ (директор Алла Буділовська) Дмитро Осадчук.

Хлопець посів найвищу сходинку п’єдесталу на кваліфікаційному шаховому турнірі, котрий відбувався у Києві. Ця перемога дозволила хлопцеві виконати норму першого розряду.

Вагомому успіху хлопці завдячують своєму тренеру, керівнику шахового гуртка ЦДЮТ Андрію Павловському.

Богдан Лісовський.    На знімках: Петро Андрієнко під час турніру в Житомирі; Дмитро Осадчук.