Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.05.2014
Малин

Малинські боксери поїдуть на чемпіонат України

16-18 травня у Новограді-Волинському відбувся відкритий обласний чемпіонат з боксу, в якому взяло участь понад 200 боксерів різних вікових категорій із 20 команд Житомирщини. Честь Малина захищали п’ять вихованців молодіжного клубу «Нокаут», а честь Малинського району — шість спортсменів районної ДЮСШ.

З міської команди у своїх вікових та вагових категоріях золото здобули учень ЗОШ №3 В’ячеслав Малий та студент лісоколеджу Роман Кобелінський, срібло — Дмитро Рихальський із ЗОШ №3 та Єгор Федосенко із школи-ліцея №1, бронзу — ліцеїст Артем Шило.

З районної команди першість вибороли учень ЗОШ №6 Олег Пономаренко та Андрій Шкандевич із Малинівського ЗНВК. Другу сходинку посіли Богдан Барановський із Гранітного та Максим Дученко із ЗОШ №5. Третє місце у студента лісоколеджу Володимира Гаврилюка.

За останні десять років змагання з боксу такого рівня в Новограді-Волинському пройшли вперше, зазначають тренери хлопців Олег Сервецький та Олег Марченко. Обласний чемпіонат був відбірковим — переможці отримали право взяти участь у чемпіонаті України, який за попередніми даними проходитиме у вересні.