Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

25.08.2018
Малин

Медалі Чемпіонату України 2018 з підводного орієнтування

Команда Житомирської області взяла участь в Чемпіонаті України з підводного орієнтування, що пройшов на Печеніжському водосховищі в смт.Старий Салтів Харківської області з 13 по 20 серпня 2018 року.

За команду Житомирщини виступали спортсмени Малинського Спортивного клубу “Оазис».

Вони стали володарями 11 нагород, з яких 1 золота, 4 срібних та 6 бронзових.

Зокрема, у Єлизавети Зубко шість медалей. В особистих змаганнях вона виграла у вправі «Зірка», була другою у вправах «Орієнтири» і «Зони» та третьою у «Паралелях». Крім того, разом з Дариною Зайцевою зайняли друге місце у вправі «Карта» і третє у «Груповій вправі А».

Дарина та Кирило Зайцеви

Акваторія змагань

Серед чоловіків Денис Сазонов та Кирило Зайцев завоювали бронзу у «Груповій вправі А», а останній ще був третім у «Карті».

По таблиці Мінмолодьспорту набрано 542 очок, а по обласній – 420.

В даний час Ліза Зубко перебуває в Угорщині, де з в складі збірної команди України візьме участь в Чемпіонаті Європи з підводного орієнтування, що пройде з 26 серпня по 2 вересня ц.р.