Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

3.11.2017
Малин

Настільний теніс: в місті та в області

Майже два тижні в спортивному залі ДНЗ «Малинський професійний ліцей» тривали тенісні баталії серед юнаків та дівчат. Любителі «малої ракетки» провели 99 ігор: 61 - серед юнаків та 28 - серед дівчат.

Кожна гра складалася з трьох партій, при цьому при рахунку 2 : 0 третя зустріч не проводилася. Останній день змагань 30 жовтня.

Артем Прокопенко, обігравши всіх суперників, отримав 11 перемог та посів 1 місце з 22 очками.. Друге місце зайняв Рустам Мартиненко, який набрав на два очки менше (20) та програв тільки Артему. На третю сходинку піднявся Олег Радіонов. У нього 18 очок.

У дівчат без поразок пройшла змагальну дистанцію Катя Вербицька. Вона переможниця. Другим призером стала Яна Срібна (6 перемог та 1 поразка), а замкнула трійку призерів Олександра Гресь (5 перемог та 2 поразки).

Організаторами турнірів виступили кафедра фізичного виховання профліцею та Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Останній і нагородив всіх призерів дипломами.

Але на цьому змагання для дівчат не закінчилися.

2 листопада команда Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей» в складі двох перших призерок на чолі з керівником фізичного виховання Теремтою Іваном Євгеновичем взяла участь в обласних змаганнях з настільного тенісу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Житомирської області.

Учасники 16 команд-учасниць були розподілені на п’ять підгруп, переможці яких потрапляли до фіналу. Яна Срібна зайняла в своїй підгрупі зайняла друге місце і припинила боротьбу. Але з цим завданням справилася Катя Вербицька, яка була першою та потрапила до фіналу. В підсумку змагань Катерина зайняла п’яте місце в області.

Вже через тиждень обласні змагання тенісистів чекають і на юнаків. То ж щасливого старту.