Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.12.2018
Малин

Підводний спорт: чергові нагороди спортсменів СК «Оазис»

З 16 по 18 грудня 2018 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання Відкритого чемпіонату міста Харкова і Харківської області з плавання в ластах серед дорослих та юнаків, в яких взяла участь команда малинського спортивного клубу «Оазис».

Виступили спортсмени досить успішно. Разом вони завоювали 7 нагород, з яких 5 золотих, 1 срібна і 1 бронзова.

Три з них на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко, яка в категорії «А» серед жінок перемогла на дистанціях 50 м, 100 м і 200 м плавання в біластах. До-речі, Анастасія вже другий рік поспіль входить до складу збірної України з підводного спорту (плавання в ластах, основний склад).

В цій віковій групі серед чоловіків Олег Верета був другим, а Микола Гурєв третім в плаванні в ластах на 200 м.

Дві золоті медалі завоював Михайло Шевченко серед юнаків категорії «В» в пірнанні на 50 м та в плаванні в ластах на 200 м.

Дані змагання стали важливим етапом підготовки спортсменів до Кубку України з плавання в ластах, що пройде в лютому наступного року.

Керівництво Малинського Спортивного клубу «Оазис» та спортсмени дякують за фінансову підтримку меценату Юрію Володимировичу Забелі.