Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.12.2017
Малин

Плавання в ластах: 11 медалей плюс кандидат у майстри спорту

В період з 17 по 19 грудня в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого чемпіонату Харкова і Харківської області з плавання в ластах, в яких взяли участь 9 команд із Харкова, Києва, Северодонецька Луганської та Малина Житомирської областей.

Команду Малина представляли спортсмени Спортивного клубу «Оазис», які стали володарями 11 нагород, з яких 3 золотих, 2 срібних і 6 бронзових.

З них три на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко (категорія «А»). Вона перемогла на дистанції 200 м плавання в біластах та двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу на 50 м і 100 м в біластах. В цій віковій групі серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський здобув дві бронзові медалі на дистанціях 50 м і 100 м в біластах.
В категорії «В» у дівчат Олександра Панченко завоювала чотири нагороди: по 2 срібні і бронзові - була другою на 50 і 100 м в біластах, та третьою в пірнанні на 50 м і на 50 м плавання в ластах.

Михайло Шевченко став володарем двох золотих медалей на дистанціях 100 м і 50 м плавання в біластах серед юнаків категорії «В», при цьому на останній дистанції вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту.
Таким чином в 2017 році спортсмени СК «Оазис» встановили рекорд по кількості завойованих медалей за рік: вони стали володарями 74 нагород змагань різного рівня, серед яких 17 золотих, 21 срібних і 36 бронзових.

Дані змагання є важливим етапом підготовки до сезону 2018 року, адже вже в лютому відбудеться Кубок України з плавання в ластах.

Слід зазначити, що за підсумками 2017 року Анастасія Сайко включена до основного складу збірної команди України з плавання в ластах на 2018 рік, а Михайло Шевченко – до резерву збірної.
То ж щасливих стартів в новому 2018 році!