Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.04.2014
Малин

Представники Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» у Кубку України з плавання в ластах

13-15 квітня на базі столичного Палацу підводного спорту відбувся Кубок України з плавання в ластах. Участь у змаганнях брали 12 команд (близько 200 спортсменів) з різних куточків нашої країни.

Непогано виступила й команда плавців нашої області, котра складалася з представників спортивного клубу «Оазис» Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «спорт для всіх».

Як поінформував директор Центру, Заслужений тренер України, відмінник освіти України Василь Степаненко, дві бронзові медалі на дистанціях 100 і 400 метрів у підводному плаванні вдалося завоювати майстру спорту Олександру Прищепному.

Олександр разом зі своїми одноклубниками Максимом Зубовим, Дмитром Бідюком, Романом Науменком зайняв п’яте місце в естафетному плаванні 4х200 метрів та шосте в естафеті 4х100 метрів.

До десятки кращих плавців України увійшли й інші вихованці клубу «Оазис» - Валентин Залеський здобув сьоме місце на дистанції 400 метрів підводного плавання, а єдиній представниці прекрасної статі з команди Житомирщини Юлії Семенець вдалося посісти восьме місце на дистанції 100 і 200 метрів плавання у біластах.

Вагомому успіху плавці завдячують президенту Житомирської обласної незалежної федерації підводного спорту та підводної діяльності, директору ММЦФЗН «Спорт для всіх» Василю Степаненку.