Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

19.10.2017
Малин

Пятирічний Діма Михайленко - переможець змагань свого тезки

24 хлопчиків та 18 дівчаток – вихованців старших груп Дошкільного навчального закладу №8 «Ялинка» вийшли на старти змагань з метання тенісного м’ячика на дальність з місця на призи учасника ХХХІ Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу Дмитра Косинського, ініціатором та організатором яких є Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За п’ять років співпраці Центра з дитячими садками це перші подібні змагання в Малині. З’явилися і перші рекорди.

Так п’ятирічний Діма Михайленко метнув м’ячик на 12 метрів 40 сантиметрів, при цьому він зробив це в останній, третій, спробі. У нього перше місце.

А цікаво: на яку відстань метнув м’ячик Дмитро Косинський у цьому віці?

Друге місце посів Денис Ковальчук. Його результат - 11,60 м у першій спробі. У третього призера Олександра Рябченка на двадцять сантиметрів менше - 11,40 м.

У дівчаток кращою була Ангеліна Мельник (8,90 м.). На другій сходинці п’єдесталу пошани Аня Єнько (8,0 м.), а третє місце посіла Настя Марченко (7,50 м.).

Всі призери нагороджені дипломами, та їм вручені пам’ятні календарики і магнітики з світлинами Дмитра Косинського.
Попереду у дошкільнят змагання зі стрибків у довжину з місця, де на них чекають дипломи з автографами чемпіонки Ігор ХVІІ Олімпіади зі стрибків у довжину з розбігу Віри Крепкіної (1960 рік). Тоді в Римі вона перемогла з новим олімпійським рекордом - 6,37 м.