15.07.2021
Малин

СК «Оазис»:10 медалей чемпіонату України з підводного орієнтування

Спортсмени виступали у складі команди Житомирської області.

В період з  29 червня по 05 липня 2021 року на Печеніжському водосховищі в смт Старий Салтів Харківської області відбулися змагання  Чемпіонату України з підводного орієнтування серед дорослих, в яких взяла участь команда Житомирської області, в складі якої виступали три спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис».

Вони стали володарями 10 нагород, з яких 1 золота, 2 срібних та 7 бронзових.

Найбільшого успіху досягла майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Зубко, на рахунку якої п’ять медалей.  Вона стала чемпіонкою України у вправі «Орієнтири», була срібним призером у вправах «Зірка» і «Зони» та завоювала «бронзу» в командних вправах «Карта» та «Групова вправа А».

Серед чоловіків Кирило Зайцев посів третє місце у вправі «Зони», випередивши сімох майстрів спорту. Також він бронзовий призер у «Груповій вправі А»  та «Карта».

У Дарини Зайцевої дві бронзові нагороди у вправах «Карта» і «Груповій вправі А».

Були підведені неофіційні підсумки виступів спортсменів у багатоборстві за результатами всіх видів підводного орієнтування/

У багатоборстві серед жінок Єлизавета Зубко посіла перше місце, а Дарина Зайцева – третє, за що були відзначені відповідними кубками.

В кінці серпня ц.р. в Естонії відбудеться чемпіонат Європи з підводного орієнтування, який був перенесений в 2020 році в зв’язку з епідемією коронавірусу, де планується участь спортсменки Малинського Спортивного клубу «Оазис» майстра спорту України міжнародного класу Єлизавети Зубко, яка є, до-речі, триразовою чемпіонкою Європи 2018-2019 років серед юніорів. То ж побажаємо їй щасливих стартів та вдачі.

Василь Степаненко, президент Спортивного клубу «Оазис», президент Житомирської обласної федерації підводного спорту та підводної діяльності, заслужений тренер України