Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

8.02.2018
Малин

СК «Оазис»: перші медалі сезону 2018 року

Команда Спортивного клубу «Оазис» м.Малин Житомирської області взяла участь у Відкритому Кубку Харкова з плавання в ластах, що проходив в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету в період з 04 по 06 лютого 2018 року.

Загалом шість із восьми спортсменів стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 9 нагород, з яких 2 золотих, 3 срібних і 4 бронзових.

В категорії «А» серед жінок майстер спорту Анастасія Сайко перемогла на дистанції 100 м плавання в біластах, а Олександра Панченко стала володаркою трьох медалей: срібної (100 м плавання в ластах) та двох бронзових (50 м в ластах і 100 м в біластах).

В цій віковій групі серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський здобув бронзову нагороду на дистанції 50 м в біластах, а Микола Гур’єв був третім на 200 м в цьому різновиді змагань.

Серед юнаків категорії «В» (16-17 років) Михайло Шевченко став срібним призером на дистанції 50 м.

В свою чергу Артем Сазонов переміг на дистанції 50 м та завоював срібну нагороду на 100 м плавання в ластах у категорії «D».

Попереду у спортсменів в цьому місяці змагання фіналу Кубку України з плавання в ластах, де вони виступатимуть в складі збірної команди Житомирщини, а в деяких – ще й 1-етап Кубку Світу з плавання в ластах серед клубних команд (м.Егер, Угорщина), на якому представлятимуть Малинський Спортивний клуб «Оазис» Житомирської області.