Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

31.03.2021
Малин

СК «Оазис»: підводний спорт – 11 медалей плюс два КМС

В басейні «Акварена» м.Харків з 25 по 28 березня 2021 року пройшли змагання відразу двох заходів  з підводного спорту.

Це юнацький чемпіонат (14-15 років, категорія «С») і Всеукраїнські змагання серед юніорів (16-17 років, категорія «В») з плавання в ластах.

Відповідно до Регламенту змагань спортсмени та спортсменки виступали в звичайних плавках чи купальниках.

Всеукраїнські змагання з плавання в ластах серед юніорів

В цьому заході Житомирщину представляли спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис»   кандидати у майстри спорту  Кирило Зайцев, Дарина Зайцева, Марія Панасюк.

Всі троє учасників команди стали призерами цих змагань.

Разом вони завоювали 7 нагород, з яких 3 золотих, 3 срібних, 1 бронзова.

Дарина Зайцева стала переможницею цих Всеукраїнських змагань на самих довгих дистанціях плавання в ластах  – 800 м і 1500 м, та завоювала «бронзу» на 400 м.

У Марії Панасюк  – три срібні медалі, які вона отримала в пірнанні на 50 м, плаванні в ластах на 50 м та в складі естафетної команди 4 х 100 м в ластах.

Кирило Зайцев  – завоював «золото»  в складі естафетної команди 4 х 100 м в ластах.

Дарина Зайцева готується до старту

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з плавання в ластах

Тут Житомирську область представляли спортсменки Малинського Спортивного клубу «Оазис» Стефанія Буряк і Анастасія Мандрика.

Обидві вони стали дворазовими призерами змагань.

В особистому заліку Анастасія посіла друге місце на 50 м плавання в біластах, а Стефанія була третьою в пірнанні на 50 м.

Свої другі (бронзові) медалі дівчата завоювали в складі змішаної (2 дівчини і 2 юнаки) естафетної команди 4 х 50 м в біластах.

Крім завойованих медалей є ще приємні новини. Ряди спортсменів СК «Оазис» поповнилися двома новими спортсменками вищих розрядів: Стефанія Буряк виконала норматив «Кандидата у майстри спорту України з підводного спорту» на дистанції 50 м плавання в ластах, а Анастасія Мандрика – на 50 м в біластах.

Що стосується очок, то їх в юнацькому чемпіонаті набрано 114 по таблиці Мінмолодьспорту або 151 по обласній таблиці, при цьому на рахунку Стефанії – 61 (або 79), Анастасії – 53 (або 72).

Таким чином, 11 медалей, з яких 3 золотих, 4 срібних та 4 бронзових, два нових кандидатів у майстри спорту України з підводного спорту – такий короткий підсумок чемпіонату України 2021 року серед юнаків і дівчат 14-15 років та Всеукраїнських змагань з плавання в ластах серед юніорів (16-17 років).