17.06.2021
Малин

СК «Оазис»: плюс 7 медалей або 38 нагород 2021 року

В сезоні 2021 року спортсмени Малинського СК «Оазис» вже завоювали 38 нагород в підводному спорті.

В період з 13 по 15 червня 2021 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету  відбулися змагання відкритого чемпіонату м.Харкова з плавання в ластах серед дорослих та юнаків, в яких взяли участь три спортсменки Малинського Спортивного клубу «Оазис».

Вони стали володарками семи нагород, з яких 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові.

Найбільше медалей на рахунку Анастасії Мандрики (категорія «С» – 14-15 років). У неї два «золота» на 50 м і 100 м плавання в ластах і «бронза» в пірнанні на 50 м.

По дві медалі в скарбничці Стефанії Буряк (категорія «С») та Дарини Зайцевої (категорія «В» – 16-17 років). Стефанія посіла другі місця в пірнанні на 50 м та 100 м в ластах, а Дарина завоювала «срібло» на 100 м в ластах та «бронзу» на 50 м в ластах.

Порадували результати Зайцевої, яка стабільно вийшла на результати кандидата у майстри спорту на двох дистанціях, а також час Стефанії Буряк в пірнанні на 50 м, що на секунду «відстає» від нормативу майстра спорту.

Зайцева, Буряк, Мандрика

Особливістю змагань стало те, що спортсмени стартували лише на коротких дистанціях та діяло обмеження на кількість стартів на одного підводника.

Таким чином в сезоні 2021 року спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис» в підводному спорті вже завоювали 38 нагород, з яких 10 золотих, 11 срібних та 17 бронзових.

Попереду в плаванні в ластах буде велика перерва, зате наступає час підводного орієнтування. Вже на початку липня відбудуться дорослий і юніорський чемпіонати України з цього виду підводного спорту, де в складі команди Житомирської області візьмуть участь троє представників Малинського Спортивного клубу «Оазис».

Василь Степаненко, президент ГО «Спортивний клуб «Оазис», Заслужений тренер України