ПРОВИБІР. Онлайн інструмент для визначення своїх політичних вподобань

20.05.2019
Малин

СК «Оазис»: Три медалі чемпіонату України плюс майстер спорту

З 15 по 19 травня в басейні «Купава» міста Бровари Київської області відбулися змагання чемпіонату України 2019 року з підводного спорту (плавання в ластах) серед дорослих (категорія «А»), в яких взяла участь команда Житомирської області.

Житомирщину представляли спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис».

В їх активі три нагороди: 1 срібна та 2 бронзові.

Михайло Шевченко зайняв друге місце в складі естафетної команди 4 х 200 м. Крім того, він був п’ятим в змішаній естафеті 4 х 50 м в ластах. А от в пірнанні на 50 м йому не хватило 0,24 сек. до виконання нормативу майстра спорту України з підводного спорту. І це при електронному вимірюванні часу. Якщо було б ручне вимірювання, то, можливо, і було виконано норматив, оскільки різниця при електронному і ручному суддівстві складає до 0,25 сек.

Олег Верета та Микола Гур’єв завоювали бронзові медалі в естафеті 4 х 200 м в ластах, вперше ставши призерами чемпіонату України.

Шосте місце в пірнанні на 50 м посів Роман Науменко, виконавши норматив майстра спорту України з підводного спорту. Його час – 16,02 сек.В естафетному плаванні 4 х 100 м. в ластах він посів четверте місце.

На церемонії закриття змагань президент Федерації підводного спорту та підводної діяльності України Станіслав Валерійович Предко вручив пам’ятну відзнаку «60 років Федерації підводного спорту та підводної діяльності України» президенту Житомирської обласної Федерації підводного спорту та підводної діяльності Василю Сергійовичу Степаненку.