Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

10.03.2021
Малин

СК «Оазис»: в скарбничці стало 10 медалей

В період з 03 по 05 березня 2021 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету пройшли змагання відкритого чемпіонату м.Харкова і Харковської області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського «Спортивного клубу «Оазис» в складі трьох спортсменів: Шевченка Михайла (категорія «А»), Зайцева Кирила (категорія «В»), Буряк Стефанії (категорія «С»).

Із-за обмежень, пов’язаних з коронавірусом, кожний учасник мав право стартувати тільки на двох дистанціях.

Всі троє спортсменів СК «Оазис» стали призерами цих змагань, при цьому подвійними. Разом вони завоювали 6 нагород, з яких: 4 – золотих та 2 – бронзових.

У категорії «А» серед чоловіків Михайло Шевченко став переможцем в пірнанні на 50 м і 50 м плавання в ластах.

На цих же дистанціях Стефанія Буряк двічі була першою серед дівчат категорії «С».

Стефанія Буряк

Серед юнаків категорії «В» Кирило Зайцев завоював бронзові нагороди на дистанціях 50 м і 100 м в біластах.

Таким чином на рахунку спортсменів СК «Оазис» в цьому році стало 10 медалей, з яких 4 - золотих, 2 - срібних та 4 - бронзових.