Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

31.03.2018
Малин

СК «Оазис»: вісім медалей в скарбничку Житомирщини

З 28 по 30 березня 2018 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого чемпіонату м.Харків і Харківської області з плавання в ластах серед дорослих (категорія «А») та юнаків («В», «С». «Д», «Е»), в яких виступала команда Житомирської області.

Житомирщину на них представляли сім спортсменів малинського Спортивного клубу «Оазис», чотири із яких стали призерами - володарями 8 нагород, з яких 2 золотих, 2 срібних і 4 бронзових, при цьому всі вони завойовані в плаванні в біластах.

Три з них на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко (на фото), яка в категорії «А» серед жінок перемогла на дистанціях 100 і 200 м та була другою на 50 м. До-речі, Анастасія вже другий рік поспіль входить до складу збірної України з підводного спорту.

В цій віковій групі серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський завоював дві бронзові медалі на дистанціях 50 і 100 м, а Олег Верета був третім на 200 м.

Верета Олег, третє місце, праворуч

Срібну та бронзову нагороди отримав Михайло Шевченко серед юнаків категорії «В» (50 і 100 м).

Дані змагання є важливим етапом підготовки спортсменів СК «Оазис» і збірної Житомирської області до травневого Чемпіонату України з плавання в ластах. Радує те, що спортсмени поступово покращують свою спортивну форму, зокрема, Сайко та Салімовський показали в Харкові майстерські результати на своїй дистанції 50 м.

Виступ спортсменів малинського СК «Оазис» став можливим завдяки фінансовій підтримці Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.