Вітаємо малинських паперовиків з професійним святом

5.07.2019
Малин

СК «Оазис»: «золото» Кубку України з підводного орієнтування

В період з 26 червня по 1 липня 2019 року на водосховищі біля смт. Старий Салтів Харківської області відбулися змагання Кубку України з підводного орієнтування, в яких взяла участь команда Житомирської області.

Житомирщину на них представляли п’ять спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис», двоє із яких стали призерами. Разом вони завоювали п’ять медалей: три золоті, одну срібну та одну бронзову.

Найбільшого успіху досягла майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Зубко. У неї чотири медалі. Ліза перемогла у вправах «Зони», «Орієнтири», «Паралелі», та посіла третє місце у «Зірці». Таким чином, в особистому заліку вона стала абсолютним переможцем за підсумками чотирьох видах змагань.

Акваторія змагань

Зубко Ліза у воді

Срібну медаль приніс команді Кирило Зайцев у вправі «Зони» серед чоловіків.

Серед жінок Дарина Зайцева зайняла четверті місця у вправах «Паралелі» і «Зони» та п’яте – у «Зірці».

Попереду у спортсменів ще Чемпіонат України з підводного орієнтування, що пройде в серпні місяці.