1.03.2018
Малин

Спорт для всіх: спортивний калейдоскоп

Човниковий біг 4 х 9 м.

26 лютого в спортивному залі ДНЗ «Малинський професійний ліцей» відбулися змагання з човникового бігу 4 х 9 м/
42 юнаків та дівчат віком 15-19 років вийшли на старти, при цьому кожному учаснику чи учасниці надавалося дві спроби, а до заліку зараховувався кращий результат.

У дівчат перемогла Яна Срібна з результатом 10,5 сек. На другому місці Оксана Альощенко, яка уступила лише 0,1 сек., а третім призером стала Вікторія Ковальчук (10,8 сек).

Серед хлопців найшвидше подолав дистанцію Валентин Мельник. Його результат 9,2 сек. Відразу два учасники показали однаковий час – 9,3 сек., але у Рустама Мартиненко була друга спроба кращою, тому він посів друге місце, а на третьому - Андрій Дреус.

Всі призери нагороджені дипломами та медалями від Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - співорганізатора змагань, при цьому дипломи з автографами олімпійської чемпіонки Ігор ХУІІ Олімпіади Віри Крепкіної (Рим-1960).

Гирьовий спорт

27 лютого в тренажерному залі профліцею юнаки змагалися в гирьовому спорті, зокрема, ринку гирі, при цьому вправа виконувалася почергово правою і лівою руками окремо у вагових категоріях: 60 кг, 70 кг, 80 кг, 100 кг.

Ці змагання відносилися до тих, що проводяться Малинським міських центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пам’яті двічі майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики та пауерліфтингу малинчанина Валерія Мельника, який полюбляв цей снаряд, особливо в молоді роки..

У найлегшій ваговій категорії Олександр Чижевський по 50 разів підняв гирю кожною рукою і з сумою 100 зайняв перше місце. На чотири одиниці менше у Артема Прокопенко, а замкнув трійку призерів Нікіта Ковальський (94 разів).
В категорії до 70 кг Віталій Ковшек показав результат в сумі 127 ривків, що дозволило йому перемогти. Другий призер Олександр Ястремський здійснив 123 підйомів гирі, а третє місце посів Михайло Волосюк (119).

Майже не було суперників у Сергія Солопак (80 кг) та Петра Гонтаренка (100 кг), які стали переможцями у своїх вагових категоріях.

Всі призери нагороджені дипломами та медалями від організатора змагань.

Волейбол

26 лютого розпочалися змагання з волейболу у мікрорайоні паперової фабрики. В спортивному залі Малинської ЗОШ №4 грають змішані команди учнів 8-11 класів. На переможця чекає головний приз – волейбольний м’яч від співорганізатора турніру – Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Змагання закінчаться більш всього 2 березня, коли чиновники виконавчого комітету Малинської міської ради будуть святкувати день ліквідації Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».