Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

11.10.2017
Малин

Спорт для всіх: Заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва

9 - 10 жовтня на спортивному майданчику Державного навчального закладу «Малинський професійний ліцей» відбулися заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва, організатором яких став Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До програми ввійшли змагання «Козацькі розваги» та нестандартні види метань, такі як метання автомобільної шини та кидання гирі 16 кг.

Козацькі розваги

У своєрідному «козацькому триборстві» перемогла команда групи К-3-3 в складі Владислава Рябчуна і Олександра Ястремського. Вони набрали п’ять балів:  були першими у перекочуванні шини і хокейній естафеті та третіми у перевертанні шини.

Така ж сума балів  (5) була і в Ігора Косс і Артема Ліпінського (група ТУ-1-5), але в них лише одне перше місце та два других.. То ж вони другі і в загальному заліку. А третіми призерами «Козацьких розваг» стали  два Артеми: Давиденко і Усюк (Е-3-2) з сумою балів 8: два третіх і друге місця.

Метання автомобільної шини  та гирі 16 кг

Далі всіх метнув автомобільну шину Артем Давиденко. Він переможець з результатом 10 м. На півметра менше  долетів «снаряд», випущений  Олександром Ястремським – 9,50 м і друга сходинка п’єдесталу. Замкнув трійку призерів Артем Усюк (8,50 м.)

В киданні гирі перші два призери ті ж самі: Артем Давиденко (7,50 м) і Олександр Ястремський (6,80 м). А третє місце посів Владислав Рябчун з результатом 6,30 м.

Всі призери нагороджені дипломами міського центру ФЗН «Спорт для всіх».