Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.05.2019
Малин

Спортивний клуб «Оазис»: 21 нагорода плюс КМС

З 28 по 30 квітня 2019 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання Відкритого чемпіонату м.Харкова і Харківської області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського Спортивного клубу «Оазис», що представляла Житомирську область.

Всі шість спортсменів клубу стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 21 нагороду, з яких: 6 золотих, 9 срібних і 6 бронзових. Володарем п’яти медалей став Кирило Зайцев, по 4 - на рахунку Дарини Зайцевої, Михайла Шевченка та Юлії Співак.

21 – це рекорд по кількості медалей за весь час виступів спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис» в подібних змаганнях, починаючи з 2013 року.

В категорії «А» (18 років і старші) серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський став срібним призером на дистанції 100 м в біластах та завоював «бронзу» на 50 м в біластах і естафеті 4 х 50 м в біластах.

В цій же віковій категорії кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко здобув повний комплект нагород: він переміг в плаванні в ластах на 50 м, був другим на 100 м в ластах, третім у пірнанні на 50 м. та естафеті 4 х 50 в ластах.

Олег Верета отримав «срібло» на дистанції 200 м в біластах (категорія «А»).

Харкiв_Верета_Салiмовс_кий_Шевченко

В категорії «С» (14-15 років) брат і сестра Зайцеви стали володарями 9 медалей. Дарина була першою на дистанції 200 м в ластах та в складі естафетних команд 4 х 50 м в біластах та 4 х 50 м плавання в ластах, а срібним призером вона стала в підводному плаванні на 100 м.

Крім того, Дарина Зайцева вперше виконала норматив «кандидата у майстри спорту України з підводного спорту» на дистанції 50 м плавання в ластах.

Харкiв_Зайцеви_з_медалями_квiтень

Саму більшу кількість нагород завоював Кирило Зайцев – 5, з яких 2 золоті та 3 срібні. Він переміг в підводному плаванні на 200 м та отримав золоту медаль в складі естафетної команди на 4 х 50 м в ластах, а також став срібним призером в підводному плаванні на 100 м, 50 м в ластах і естафеті 4 х 50 м в біластах.

В категорії «D» (12-13 років) Юлія Співак стала володаркою 4 медалей: дві срібних і дві бронзових.

Зокрема, вона була другою на 400 м в ластах і естафеті 4 х 50 м в ластах та третьою на 100 м і 200 м в ластах.

Ці змагання стали останнім етапом підготовки спортсменів до чемпіонату України з плавання в ластах, що відбудеться в середині травня в місті Бровари Київської області.