Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.12.2019
Малин

У Малині відбувся «Крок до Олімпу» — VIII Всеукраїнський турнір на призи Валерія Андрійцева

21-22 грудня на базі спорткомплексу «Металург», що в Малині, під патронатом Національного олімпійського комітету України за підтримки Малинської міської ради відбувся VIII Всеукраїнський турнір на призи заслуженого майстра спорту України, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор, почесного громадянина Малина Валерія Андрійцева.

Участь у змаганнях брали 238 учасників з 16 команд, що прибули з Хмельницького, Миколаєва, Чернігова, Волині, Донеччини, Полтавщини, Житомирщини, Київщини, Рівненщини.

Юних борців щиро привітали, побажавши успіхів та гарних результатів Малинський міський голова Олексій Шостак, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, головний тренер Національної збірної команди України з вільної боротьби, заслужений тренер України Борис Савлохов, головний тренер Національної молодіжної збірної команди України з вільної боротьби, наш земляк Віктор Білокопитий, засновник змашань Валерій Андрійцев та інші.

У загальнокомандному заліку перше місце завоювали борці з Хмельниччини, друге – Рівненщини, а третє – Малина.

Результативно виступили й юні малинські борці. Так, у ваговій категорії 39 кілограмів перше місце посіла Єлизавета Кулаківська, а серед юнаків – у ваговій категорії 32 кілограми перемогу здобув її брат Роман Кулаківський. Другою у ваговій категорії 22 кілограми стала Діана Приходько.

У вагових категоріях 22, 24, 29, 32, 39, 47, 69 кілограмів третіми стали Анна Прокопенко, Кароліна Немерицька, Микола Слободенюк, Марія Майстер, Павло Машина, Марк Кураченко, Єгор Яшин.

Усі переможці та призери нагороджені цінними подарунками, медалями, дипломами.