Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

Чемпіонат України з плавання в ластах: є бронза плюс срібло
6.06.2017
-
Спорт Малин
 З 31 травня по 04 червня в столичному Палаці підводного спорту пройшли змагання Чемпіонату України 2017 року з плавання в ластах (підводного спорту), де взяла участь збірна команда Житомирської області в складі якої виступали спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис».

Новини
Бійці Клубу “ФАЙТЕР” вибороли золото на Відкритому Кубку з кікбоксингу федерації ВТКА
2.06.2017
-
Спорт Малин
 З 26 по 28 травня в м. Києві проходив Відкритий Кубок з кікбоксингу федерації ВТКА. В цих змаганнях прийняли участь 200 спортсменів з 13-ти міст України. Учасники від нашого міста – бійці Клубу “ФАЙТЕР” знову відзначились та вибороли золото.
Читати решту →
Чемпіонат України з плавання в ластах: є бронза
31.05.2017
-
Спорт Малин
 В столичному Палаці підводного спорту з 30 травня по 4 червня проходить Чемпіонат України 2017 року з плавання в ластах. Перші медалі для збірної команди Житомирської області завоювали спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис» майстри спорту Анастасія Сайко та Валентин Салімовський, Вони стали бронзовими призерами в змішаній естафеті 4 х 100 м плавання в біластах.
«Будівельник - 2» із Гранітного та головківський «Колос» зіграли у фіналі Кубку "Весни"
31.05.2017
-
Спорт Малин
 8 травня у фінальному поєдинку розіграшу кубка «Весна» з футболу серед команд Малинського району зустрілися «Будівельник - 2» із Гранітного та головківський «Колос».