Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

7.05.2017
Київщина

Бучанські «зелені чоловічки». Чи благі наміри?


1 травня на патрулювання вулиць Бучі вийшло 50 бійців АТО з різних міст України. Така ініціатива стартувала не лише в Бучі, але й в інших містах України.

4 травня у місті зібрали віче, на якому обговорювали незаконність перебування на вулицях міста озбройних людей, які називають себе представниками громадської організації.

Мер Бучі Анатолій Федорук висловив побоювання, що, можливо за шляхетною метою стоять політичні та економічні амбіції деяких столичних бізнесменів, які таким чином намагаються “повернути лихі 90-ті” та вивести на вулиці міста “кишенькову” армію.

Детальніше — у сюжеті. 

Джерело: bucha.com.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.05.08 00:25 -
Valentin (2)
0 0
малого того, що половина нових-молодих копів "не бе не ме", то тепер ще "безпека життя".
Хоч один закон знають? Чи відразу руки треба вгору підіймати? Бардак, а не проект, поліція є, КОРД є, що ще треба???
Відповісти
2017.05.07 16:47 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
яке нафіг "віче" там що, законної міської влади не має?, які "озброєні люди"...?
Буча, перше місто, де запущено пілотний проект, по залученню ветеранів АТО до охорони громадської безпеки. проект запроваджується під патронатом МВС України.
Да мріяти тільки можна, щоб такі патрулі були у нашому місті, щоб людина, повертаючись ввечері з роботи відчувала себе у безпеці... щоб дітей не потрібно було кожного дня заводити з ранку до школи й чекати під порогом коли закінчаться уроки. хто з вас не хоче, аби у Малині жити було безпечно і комфортно? ото мовчки заздріть: все що робиться десь для людей - то не про нас!
Відповісти
2017.05.08 08:09 -
Кіт Мармиза (3)
0 -1
Небайдужі громадяни!!! трасця вашой матері))) Грицю, ти хоч кіно подивився? защітнік ти наш.. бригада под кришою.. ой, под патронатом .. послухай Федорука, бо мер краще знає одкуда вітер дує.
Відповісти
2017.05.08 16:13 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
кошлатий, особисто я про цей проект знав давно... то якого біса мені Федорука слухати, якщо він не знає що у нього в місті діється? мер збирає на противагу таких самих ветеранів АТО, бо з ним вже ніхто говорити не хоче, чи його повноважень вистачає акурат на промову в клубі...? Бучанцям не промови потрібні, а захист на вулицях.
критикани, хтось із вас взагалі має уяву як сьогодні поліція працює, і чи здатні вони захистити населення?
Відповісти
2017.05.08 16:32 -
Кіт Мармиза (5)
0 -1
Гришо!!! да ти якийсь Захистун марсіянський!!! а от приїде така братва завтра в малин, і давай тебе охранять, і дааавааайй..... а послє-послє завтра Шостаку чек в руки!!! баЦ!! Ей там, на Марсє!!! це частна охранна фірма!!!
Відповісти
2017.05.08 17:03 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
нє-є, котяро, "ми не такіє..." ми не дамо себе так лохонути! ми вже ходимо по "марсіянській землі" (яка поки що належить малинській міській раді), і "всираємось - яка ж братва приїде завтра?"...
котику, якщо сюди приїде іще якась "братва", то повір, тобі (як і мені, і решті малинчан) буде вже начхати які чеки хто кому виписуватиме... я банально хочу сьогодні, у своєму місті відчувати себе захищеним від всілякої нечисті (місцевої та транзитної), а тобі як і раніше, дуже свербить "що там, на Марсє, чиї там охранні фірми"??? печально...
Відповісти
2017.05.08 17:46 -
Valentin (7)
0 -1
тоді досить просте запитання, хто із "не байдужих громадян" фінансує 50 молодих хлопців і мінімум 2 машини , не жигулі там якесь?!
ну і ще одне, їдеш ти такий по Малину на велику , і тут тебе спиняє цей "патруль" каже, що ти вилитий сепар, давай ка дружок сумку вивертай, руки за спину і т.д. чи мо привітаються, назвуть причину зупинки, як того Закон вимагає, протокола складуть? )))
Відповісти
2017.05.08 18:22 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
ок, тут іще не з'ясовано питання якого кольору спідня білизна у цих патрульних... в тон формі чи ні.
а якщо серйозно - гадаю, в мене на велосипеді з ними проблем не виникне.
от чому ніхто не згадав про нашу "міську варту" на папері - мій велосипед цікавіший...?
Відповісти
2017.05.08 20:36 -
Valentin (9)
0 -1
в нашої "міської варти" є навіть графік спільного патрулювання разом з ПОЛІЦІЄЮ, чергують чи ні, а свої дії на майбутнє з копами погодили і міська влада не проти!
Дивна позиція, замість того, щоб змусити певні служби виконувати свою роботу, ти пропонуєш плодити якісь не зрозумілі угрупування. Слово таке як "тітушки" забули вже? От вам нова його трансформація. Зупинивши мене, проблеми будуть точно в обох сторін бо пошлю у відомому напрямку, виклечем копів і буде все ок, по закону.
Відповісти
2017.05.08 21:30 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
хотів відповісти... але як можна достукатися до людини з паралельної реальності?
графік і патрулювання - то є різні речі... щоб було геть зрозуміло: у Малині - графік, у Бучі - патрулювання.
да, я пропоную усім разом зробити наше місто безпечним для проживання... у Бучі бодай щось зроблено в цьому напрямку, у нас - аби потриндіти. я не знаю найкращий рецепт для Малина, пропонуйте Ви!
"тітушок" приплели... а хто сьогодні править бал на вулицях Малина - БМВушки, ДЖИПушки чи заїзжі гастролери? поверніться в реальність!
хто іще не зрозумів - громадські формування залучаються до охорони громадського порядку саме там, де копів не має (не вистачає, не існує в природі), і працює закон вулиці, право сильнішого, наглішого, того, кому все дозволено...
Відповісти