Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

12.05.2016
Україна

В’ятрович запропонував скасувати вихідний 9 травня і ще низку вихідних


Голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович повідомив про розробку законопроекту, що має значно зменшити кількість вихідних святкових днів і перетворити частину їх, зокрема, 2 і 9 травня, на робочі.

При цьому В’ятрович в інтерв’ю виданню «Гордон» наголосив, що 9 травня має залишитися святом, і увага до учасників Другої світової війни не має зменшитися від перетворення цього свята на робочий день.

На його думку, така зміна була б також найкращим способом уникнути провокацій під час українських святкувань перемоги над нацизмом.

Крім того, істотне скорочення кількості вихідних абсолютно прийнятне для ситуації, в якій нині перебуває Україна, переконаний історик. Саме це є головною метою проекту закону про державні свята, про який він повідомив.

Як вважає В’ятрович, крім скасування вихідних на 2 і 9 травня, їх, на його думку, варто скасувати й на 1 травня і, можливо, й на 8 березня.

«Але законопроект наразі у стадії формування, подивимося на реакцію людей», – додав він.

Нині в Україні на початку травня офіційно є вихідними днями 1 і 2 травня – відразу два дні на День міжнародної солідарності трудящих – і 9 травня, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Також в Україні вшановують День пам’яті та примирення 8 травня, але цей день наразі вважається не святковим, а пам’ятним і не є вихідним. А 8 березня в Україні святкують Міжнародний жіночий день.

В СРСР 9 травня стало неробочим днем тільки з 1965 року, а 8 березня – з 1966-го. У низці країн, де вшановують ці дні, вони залишаються робочими.

В Україні, як і в тих післярадянських країнах, де низка травневих свят усе ще є вихідними днями, багато людей використовують ці весняні дні як привід вийти на природу, попрацювати на городі на селі чи на дачі або просто випити.

Джерело: www.radiosvoboda.org

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.05.13 17:19 -
Кіт Кат (12)
2 0
Я так бачу тут самі трудоголіки зібрались. Ударники труда. Чого в забої кайлом не махаєте, добродії? Не хоште 12 годин поспіль повкалувать на благо неньки без свят і вихідних? Ви ж поцріоти, чи я помиляюсь?
Відповісти
2016.05.13 10:05 -
Лiсовик (4)
2 -1
Arbeit macht frei.

http://cs626619.vk.me/v626619666/61d9/KkrVpfkobns.jpg
Відповісти
2016.05.12 16:59 -
Григорій Шитюк (3)
2 -2
повністю підтримую таку пропозицію... нарешті до людей повертається здоровий глузд.
Відповісти
2016.05.13 17:21 -
Кіт Кат (13)
2 -1
Кайло тобі в руки і вперед - в забій! Дайош титанову руду для України! І дякуй Богу шо не уранову.
Відповісти
2016.05.13 20:44 -
Григорій Шитюк (22)
0 0
файна аватарка і нік... а речі які розумні! :)))
іще одним голосистим анонімом на ресурсі більше стало...
Відповісти
2016.05.12 16:23 -
Ольга Гура (2)
2 -2
Коли батьки працюють, а діти відпочивають - онуки жебракуватимуть (японське прислів"я).
Відповісти
2016.05.13 10:44 -
Лiсовик (5)
2 -1
Я так і не зрозумів що Ви конкретно пропонуєте: залишити вихідний батькам аби відпочивали разом з дітьми, чи негайно працевлаштувати всіх школярів, аби не сачкували.
Відповісти
2016.05.13 11:59 -
Ольга Гура (6)
0 -1
Делікатно натякнула на те, що в нашій країні при такій кризовій ситуації забагато вихідних. Діди пахали, онуки живуть в кредит і доїдають те, що напахали діди, а далі поїдуть працевлаштовуватися по інших країнах. Якщо хочете посперечатися саме зі мною, не маю на це бажання.
Відповісти
2016.05.13 12:31 -
Лiсовик (7)
2 0
Я й не сперечаюсь, лише пропоную. От, наприклад, як Вам така пропозиція: взагалі скасувати усі свята та вихідні, встановити тривалість робочого дня 12 годин, відмінити пенсійний вік? Можна це все і одним пакетом протягнути через ВзР, як зараз в тренді.
Тоді вже точно подолаємо кризу і заживемо...

Тільки от єдина така малесенька нестиковочка мене непокоїть: www.newskraine.com.ua/німеччина-і-швеція-європейські-ліде/ Якщо в двох словах, там ідеться про те що німці (лідери ЄС по кількості вихідних днів), проводять майже 42% днів року відпочиваючи. І живуть же ж непогано. Як таке може бути?
Відповісти
2016.05.13 19:50 -
Ольга Гура (20)
1 0
Не треба впадати у крайнощі, це проблеми не вирішить.
Можна лопатою працювати 12 годин, а можна єкскаватором 3 хв. - результат буде однаковий, тільки лопатою замахаєшся.
Отож, чому Європа може дозволити собі більше відпочивати - бо має розвинені технології і ефективно їх використовує, ручної праці практично нема. Ручна праця - сама низькооплачувана і сама неефективна, якщо порівнювати з тими можливостями, які вже існують. Цінується інтелект, винахідництво, високі технології, а мозолі на руках від лопати вже мало кого цікавлять, бо це архаїка. хоч ми до неї і звикли. Отож можемо працювати хоч і до 90, якщо робота не на результат ,а на процес - нічого доброго нас попереду не чекає.
Відповісти
2016.05.13 13:59 -
Кіт Мармиза (8)
0 -2
Тобі, Лісний, те не вилазить боком, гульня та. От і всі розговорчики. А ще німці не відпрошуються садить чи копать картоплю, поїхать на обслєдованіє в коростень чи Житомир, чи так хто всрався, то на тобі виходний. + май +труд і зліпи до купи.
І давайте не триндіть вже про ту європу а будемо дивиться под ноги. Ну або подивись на Японію
Нє, ну якшо ти лежиш на пузі а зарплата капає то да, давай гулять
Тай які проблєми? Зараз за тунєядство не садять, гуляй 2 місяці, чи три
Відповісти
2016.05.13 15:22 -
Лiсовик (9)
2 0
Шановний диванний Кіт! Пропоную Вам перш ніж виливати свій потік свідомості деінде, для початку трохи провітритись (від пива чи валер’янки, - що Ви там тримаєте в руках). І тільки потім вже, зібравши усі свої думки до купи і, якщо не зникне бажання, - дасте чітку зрозумілу усім відповідь на те запитання, яке я поставив вельмишановній Ользі. Ще раз повторю його особисто для Вас: який взаємозв’язок між рівнем життя в країні, кризою та кількістю вихідних днів на рік?

У Японії - більше працюють і краще живуть (з Ваших слів - повіримо).
У Німеччіні - менше за усіх в Європі працюють, але краще живуть.
То який зв’язок, прямий чи оберненно залежний?

Заздалегідь дякую за чітку змістовну відповідь.
Відповісти
2016.05.13 15:52 -
Кіт Мармиза (10)
1 -2
Ми не можемо менше працювати бо ми хронічно сидимо в жопі
Ми не можемо менше працювати бо ми працюємо не продуктивно
Ми не можемо менше працювати бо в нас відсутня напрочь!!! соціальна і пенсійна забезпеченність
Ми не можемо менше працювати, ми не можемо працювати як німці і шведи
Якщо у нас інтенсивно не виходить то змушені компенсувати екстенсино
Так змістовно, Лісний?
Чи тобі аби срач розвести? Це всеодно шо ми заведемо балачку про те шо зранку треба мармизу вмивати, будемо доводи і антідоводи виставлять
Відповісти
2016.05.13 17:34 -
Кіт Кат (15)
2 0
Мені так чомусь здається шо сидимо ми в жопі саме через таких як ти філософів, які сидячі дупою в теплому кріслі, з пляшечкою півасіка у робочий час повчають нас як тре на світі жити.
У всьому прогресивному світі триває тенденція до зменшення обсягу важкої та неефективної людської праці, заміни її працею машин та механізмів, а ти пропонуєш нам повернутися до рабовласницького ладу? Причому, прикриваючись псевдопатріотичними лозунгами про буцімто ворожий характер тих свят. Так запропонуй інші. Давай на Песах будемо тиждень відпочивати, чи на Рамадан, чом би й ні. Трудящим людям преважно пофіг, під яким ідеологічним соусом садити по весні картоплю. А от ти про дітей та онуків своїх подумав? Чи сподіваєшся що вони теж будуть панами та аристократами? Ой, не загадуй, життя воно таке - все може дуже швидко і круто розвернути...
Відповісти
2016.05.13 17:40 -
Кіт Мармиза (17)
1 -2
Ой, як тебе повелоооо..... якийсь Кіт дрочун а пише як бабай Лісний! Здаюсь!!!! Давай гулять!!! Давай Гришку будемо товкти!!! шоб не запріщав празніки, падлюка такий!!! Я за ніхрінанєдєлать!!!
Відповісти
2016.05.13 18:04 -
Кіт Кат (19)
2 -1
Тебе що, аватарка моя за живе зачепила? Пердачок вибухнув? Ой біда, біда... Ти ж і так цілими трудоднями в кріслі гуляєш, але файно дякую, що запропонував.

Ніхто не каже за ніхрінанєдєлать. Навіть пани колись кріпакам встановлювали фіксовану кількість днів панщини, а далі - сам на себе. Нещасним людям потрібно по весні картоплю посадити (бо на одну лише зарплатню не проживеш) і їм насправді пофіг під яким ідеологічним соусом це робити.

От, наприклад для першого травня варіанти:

- день проголошення незалежності Шотландії
- день урочистого відкриття Паризької обсерваторії
- день заснування товариства Ілюмінатів
- прем’єра опери Моцарта "Весілля Фігаро"
- відкриття Туркестано-Сибірської залізниці (транссиб)
- перший політ німецького літака «Мессершмітт Me 262».
- утворення північної Кореї
- студент Георгій Москаленко і робітник Віктор Кукса вночі встановили на даху головного корпусу Київського інституту народного господарства український національний прапор
- Румунія принесла офіційні вибачення за примусову депортацію до трудових таборів тисяч етнічних німців
- колишній руандійський прем'єр Жан Камбанда визнаний судом винним у геноциді проти народності тутсі

Обирайте собі до "смаку".
Відповісти
2016.05.13 16:41 -
Григорій Шитюк (11)
1 -2
але всеодно ми ладні "святкувати" єврейські свята, дати яких свого часу більшовики зробили червоним днем календаря (на кшалт 23 лютого, 8 березня та інш.)... гуляй/бухай, босото! :)))
люди "святкують", але зазвичай навіть не задумуються що саме...
Відповісти
2016.05.13 17:33 -
Ольга Єсипчук (14)
2 -1
Так не святкуйте, ходіть на роботу, хто ж проти, враховуючи що більшість людей не мають нормальної офіційноі відпустки, це хоч якийсь шанс задерти ноги на дивані.
Відповісти
2016.05.13 20:24 -
Григорій Шитюк (21)
0 -1
Олю, невже не зрозуміло - я не про кількість святкових днів у календарі... іноді не зайвим було б і замислитися - що "святкуємо"? ось дехто регулярно "святкує" день Перемоги, я вже мовчу, що збоку то виглядає як танці з бубном на кістках загиблих предків. хоча, більшість й гадки не має, що то таке, і яким боком він до того дня... а зазвичай під вечір "насвяткувавшись" і взагалі не відповість ні що сьогодні за день, ні як його звати.
Відповісти
2016.05.13 21:21 -
Ольга Єсипчук (23)
1 0
Мені всеодно хто шо святкує, у мене свої свята. Хто захоче налигаться тому й святий вівторок за свято...
Відповісти
2016.05.13 17:36 -
Кіт Мармиза (16)
0 -1
Та через то й нема шо через пєнь колоду
Відповісти
2016.05.13 17:52 -
Ольга Єсипчук (18)
2 0
То підіть на пилораму гляньте як вкалують дівчата та хлопці, самі станьте за многопил та протяніть пару колод, а тоді розкажете мені, це не котам сметану злизувать...
Відповісти
2016.05.12 11:39 -
Ірина (1)
2 -1
Яка чудова ідея. Так потихеньку відмінимо всі свята, обідні перерви та взагалі вихідні дні. Будемо працювати 365 днів на рік.
Відповісти