Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

20.05.2014
Житомирщина

Сидір Кізін: «Пам’ятаючи історію, ми будемо щасливими на своїй землі»


23 травня в Україні відзначатиметься День Героїв. Всі святкові заходи проходять протягом всього тижня, на який припадає ця дата. Голова облдержадміністрації Сидір Кізін висловив свою точку зору про важливість відзначення Дня Героїв в інтерв’ю для обласної державної телерадіокомпанії.

Сидір Кізін звернув увагу на те, що це свято має власну історію, оскільки відзначається в нашій державі з 1941 року. День Героїв покликаний вшанувати пам'ять всіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. За його словами, ця дата дає нам можливість пригадати славний подвиг київських князів, гетьманів і козаків, воїнів Української Повстанської Армії, наших славетних земляків – Івана Виговського, Тараса Бульби-Боровця, Олега Ольжича, Миколи Сціборського, героїв Небесної стні, серед яких і четверо жителів нашої області, а також житомирських військовослужбовців, що днями загинули на Сході України. Сидір Васильович переконаний, що всі вчителі та школярі мають знати біографії цих людей та долучитися до збереження пам’яті про них.

Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що цивілізовані країни світу знають свою історію, а переписування фактів у підручниках – це практика держав із диктаторським режимом. Так діє Росія, яка намагається викорінити правду про героїчну боротьбу українського народу за свою державу, але ми незламні.

Сидір Кізін переконаний, що жителі Житомирщини, як і всі українці, не хочуть війни. Зараз наш народ консолідований та цілеспрямований, що допоможе йому зупинити ворога. Він вважає, що пам’ятаючи історію, ми будемо щасливими на своїй землі. А відзначення Дня Героїв підніме патріотичний дух громадян України, що надзвичайно актуально в нинішній ситуації.

Прес-служба облдержадміністрації. Відео ЖОДТРК

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.27 13:51 -
Древлянин (2)
0 0
Слава Украине!
Коллеги. Скажите, так был День героя или выборы его затмили?
Нигде в интернете нет и в помине о таком событии. Может у ВО Свобода закончился карт бланш, который ей дал народ и это отразилось на выборах президента, на которых Тягнибока обошли все, кроме явных технических кандидатур. Может хоть кто то смажет картинку.
Відповісти
2014.05.28 09:56 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Карт бланш закінчився, що є трагічно , у самих "українців" !
Їх достроково заганяють все більш у злидні і смерті , перетворили на злидарів яким вже навіть і цукерку давати не потрібно , а тільки поманити фантиком !
Дійсно "Гнат дурний бо бідний , а бідний бо дурний!"
Україну через пару літ переіменують на типу Новий ізраіль , де українці згідно Тори будуть гоями , адже жидо-масони Світу і Кремля потерають руки.
Якщо десятки років Україною господарював масонський Орден Св.СатаніСлава таємно (всі прем`'єри і банки ) , то з цього моменту їх голова Парламенту , уряду та Президент.
Відповісти
2014.05.27 20:02 -
Станіслав Гуменюк (3)
1 0
Так, День Героя відбувся. Коротко про це можна прочитати на сайті Малинської РДА.
Я особисто брав участь у підготовці та проведенні заходу в Чоповичах. Перед цим разом із чоповицькими юними артистами відвідали школу в Скуратах. Як пройшло відзначення по інших навчальних закладах поки що інформації не маю. Районна культура повністю ігнорувала цей день, хоча з начальником відділу культури я кілька разів вів розмову. Їм, бачте, не було вказівки згори. В Житомирі видно також не були готові підтримати ініціативи п. Сидора. Чому так, то розумним не тяжко здогадатися.
За тиждень до свята районна газета ("МН") викинула на першу шпальту взагалі розгромну статтю з цього приводу. Минулої суботи (24 травня) в газеті ще раз "вщипнули"... так, ніби ненароком, але... Але...
Одним словом, не дивлячись на ігнорування його тими, хто б, здавалося, мав би в першу чергу підтримати цей захід, не дивлячись на "дрібні капості" по його проведенню на місцях, завдяки інтузіастам - вчителям-патріотам та їх вихованцям, все відбулося.
До речі, на рівні району, якби не підтримка голови РДА п. Мартинюка та нач. відділу освіти п. Коробейника, то оті "дрібні капості" могли б перерости у великі перешкоди.
Але, як скандували учні в Чоповичах: "Слава нації! - Смерть ворогам!".

До речі, місцеві свободівці аж ніяким чином не прилучилися до проведення в районі Дня Героя.
А щодо рейтингу Тягнибока, як обличя "Свободи", то оті показники не є реальними, оскільки всі в Україні хотіли одного - першого й останнього туру. Рейтинги будуть на парламентських виборах. І хотілося, щоб вибори до ВР та на місцях пройшли до того дня, коли на Малинщині, Житомирщині та по всій Україні будуть масово вшановувати НАЦІОНАЛЬНИХ ГЕРОЇВ. У Чоповичах - цей захід стане традиційним.
Відповісти
2014.05.28 08:08 -
Древлянин (6)
0 0
Дякую за роботу. Успіхів та творчої наснаги.
Відповісти
2014.05.27 21:02 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Станіслав , претензії по району до Поліновського.
Те що провели захід - молодці !
Ми зайняті були виборами та й музикантів чи груп у міській Свободі немає.
По відділам культури - сам ти вже побачив повний саботаж . На посадах так і далі антимайданівці займаються антинародною , антиукраїнською та казнокрадною діяльністю.

По Голові ДВК з Пристанційного , ніби директорші неповної середньої школи , постійно телефонували обурені мешканці.
Оборювались що людина яка за кошти наймала в Чоповичах тітушок і антимайданівців ще й "виховує" дітей та очолила в такий трагічний час дільничу комісію.
Куди ви там дивитесь ? Організуй протест , зберіть людей і пидписи та женіть цю бандитську "волонтерку" зі школи в шию.
Бо захід протягом години провести можна , але щоденно такі проводять антиукраїнске зомбування українських дітей !
Поклади на терези ефект !
Відповісти
2014.05.27 23:09 -
Станіслав Гуменюк (5)
0 0
Я так радий Вашому підкоментарю. І хоча я давав відповідь Древлянину, але оскільки, як у тому анекдоті про москаля, якого розпилюють пополам ножівкою, "...маю час і натхнення", відповім і Вам. А ще - із-за щирої вдячності Вам за те, що так піарите мою скромну персону. Періодично, але влучно.
Усі ваші питання по суті перенесіть до відповідних відділів кадрів та ЦВК чи ОВК щодо головування чи членства у комісіях... До речі, а Ви серйозно ставитеся до складу ДВК (типу, хто й від кого)?

Щодо регіональної політичної карти Малинщини.
У місті Малині на День Героя до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні прийшли покласти квіти Ю. Мартинюк та О. Шостак. Судячи з фото, там більше не було учасників. А це вже не район, а місто. От Вам і реєстраційні повноваження... А я ж, як Ви знаєте, політиканством не займаюся. Як отой бременський музикант... без свідоцтва й печатки. Куди хочу - туди й мандрую. До речі, в суботу буду в Чайківці.

А, загалом, дивимося ми в майбутнє, без огляду куди хитаються оті терези від гирьок, що їх на шальки, кидають політики... політикани та інші в законний спосіб зареєстровані елементи.
Відповісти
2014.05.28 09:33 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Як би ті кого ти пропіарив той знак установлювали !
Але це питання їх і твоєї честі !
Щодо директорши Пристанційної школи - ти прикинувся що не розумієш про що йдеться , чи свідомо через небажанння не дочитувати коменти ?
Ця особа що мобілізувала з синюків і нероб тітушок та відправляла їх до Києва, не має морального права бути причетною до освіти , виховання чи керування цим процесом в Пристанційному.
То ти , чуть не головний чоповицький "діяч" , а то ти з`їзджаєш з проблеми.
Чи ти просто сам антиукраєнець і "антимайдановець" , а все інше просто піар власної особистості ?
Я то знаю відповідь , але ти людям поясни своє нутро та власні дії на його "піднесення" вище натовпу.
Відповісти
2014.05.20 13:44 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
єдине, що викликає посмішку, те що вчора Житомирська ОДТРК (як і десятки інших) досить натхненно висвітлювала позицію колишнього губернатора та "правлячої партії", колишнього очільника міліції - який сьгодні офіційно признаний терористом в Україні та багатьох інших "колишніх", з часів Рудченка, Павленка... просто вражає подібна журналістська честь та професійність за "30 срібників" з місцевого бюджету для придворних медійників.
хоча насправді, це зовсім не смішно.
Відповісти