Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

14.07.2016
Малин

20 липня новий начальник обласної поліції відвідає Малин


До уваги жителів м. Малина та Малинського району!

З метою взаємодії між поліцією та громадськістю, установлення проблемних питань, які турбують населення, визначення їх шляхів вирішення, 20 липня 2016 року з 11:00 до 13:00 год., в приміщенні Малинського відділеня поліції за адресою: м. Малин, вул. Захарченка, 16 відбудеться прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області – полковником поліції Печененком В'ячеславом Петровичем.

Попередній запис громадян здійснюється за телефонами:

- 5-21-76 (чергова частина ВП) – цілодобово;
- 5-17-02 (діловод канцелярії ВП) - 3 08:00 до 17:00 год.

Малинське відділення поліції

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.07.18 15:39 -
Поет (4)
0 0
лице халене--в очах хітпун--чого йому тут треба--очередний пізд--н
Відповісти
2016.07.14 21:46 -
робер артуа (3)
0 0
Шапку перевернули і на тому вся правоохоронна реформа в Малині
Відповісти
2016.07.14 18:34 -
Малинський (1)
0 0
Потрібно повернути повноцінне відділення поліції та прокуратури з Коростишева в Малин (місто обласного значення), такого розгулу злочинів в Малині ще не було, чи то в зв'язку з скороченням штату працівників, або по всій державі таке робиться.., робіть щось з цим панове поліціанти (повертайте повноцінне відділення, збільшуйте штат)! Як десять участкових може якісно обслуговувати таку територію? Останній час злочинам не запобігають, а в основному константують їх факти. І в загалі в Малині реформа ще не прийшла ніяким боком крім погіршення обстановки. Люди цього не чекали від реформи. Логістика зашкалює: Державна служба коростенська, поліція коростишівська....Може й Малин перейменувати?
Відповісти