Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.03.2014
Малин

Малин: Кого б ви хотіли бачити в мерському кріслі?


Як підмітив один з користувачів сайту “ІнфоМалин”, кресло малинського міського голови досить хитке. Ще нікому не вдалося затриматися на посаді на протязі всього терміну повноважень.

В середньому два!!! роки на головування!

Восени 2013 року минуло 10 років відтоді як Малин віднесено до категорії міст обласного значення, що відповідно зробило посаду міського голови більш значимою.

Всього десять років а скільки керівників?!

Леонід Шевчук - достроково склав повноваження, хоч в не “статусному” Малині головував три терміни.

Василь Олійник - затримався на посаді не більше року, не переміг на чергових виборах.

Сергій Доля - депутати попросили звільнити крісло мера задовго до закінчення терміну повноважень, цей період взагалі можна віднести до детективного жанру.

Микола Фещенко - переміг на дострокових виборах, але нова влада використовуючи юридичні колізії влаштувала (чи назначила?) чергові вибори. Микола Фещенко посів третє місце.

Сергій Стельмах - ніщо не віщувало такого розвитку подій, але і цей голова не втримався на посаді...

Хто наступний?

Чи є на горизонті людина, яка торувала дорогу до подібної посади набуваючи відповідний досвід, та яка має відповідні загальнолюдські якості?

Чи малинчани знову, з пилу-жару, оберуть мера якому дістанеться два роки на головування?
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.04 22:44 -
qwin (59)
0 0
до автора замітки: питання треба ставити - кого малинчани хочуть бачити не сидяв кріслі, а на своєму місці - як першу людину міста обласного значення, а не чиновника з окладом і амбіціями на откати. щодо леніна, браво: усім затьмарило мізки звергнення памятника, тоді як умайже кожному кабінеті білого дому лишився живий ідол совєтської епохи з кращими традиціями бюрократохабаркумства.
Відповісти
2014.03.04 16:28 -
Володимир Нечипоренко (41)
0 0
Хто буде мером - важливо.
Але ще більш важливо, щоб кожен усвідомив вагомість свого вибору. Якщо ціна мера буде 1000 голосів, бо садили картоплю, копали яму, гуляли і т.п. або просто втомились, то які можуть буть претензії? Саме це ї є шанс прийти недостойному.
Що можна робити вже сьогодні, не маючи кандидатів?
Накаляти страсті, по-доброму. Щоб коли прийде пора, якомога більше малинчан аж пританцьовували за СВОГО, розумом обраного.
Відповісти
2014.03.04 16:42 -
Малинський (43)
0 0
солидарен
Відповісти
2014.03.04 16:14 -
Малинський (39)
0 0
і список чому такий обмежений, що нема достойних активістів?
Відповісти
2014.03.04 16:12 -
Малинський (37)
0 0
Просніться, будуйте місто, державу поки є можливість
Відповісти
2014.03.04 16:10 -
Малинський (35)
0 0
Велике прагнення, щоб на місце мера прийшла достойна людина, щоб Малин ділом показав-що це місто заслужено має статус обласного. Щоб не мляво жило, а бурхливо. Інвестиції, привабливість, законність, і кожен громадянин конролював тільки добрі справи очільника
Відповісти
2014.03.04 16:13 -
Малинський (38)
0 0
А якщо є зауваження-реакція влади була реактивною
Відповісти
2014.03.04 16:11 -
Малинський (36)
0 0
Дуже в нас все повільно.
Відповісти
2014.03.04 16:07 -
Малинський (34)
0 0
Шановні, я так розумію малинчанам все одно хто буде мером? Чи інтернет не в те русло пішов. Ну звісно я не кажу вже про людей в "білому домі". Вибирайте мене-я за Малин і його розвиток і вас не зраджу. Перше що зроблю, поїду на консультацію до Москаленка (звісно перед виборами(-:
Відповісти
2014.03.04 16:20 -
Витас (40)
0 0
А есть ли у тебя, какая нибуть программа?! (из к/ф Свадьба в Малиновке")
Відповісти
2014.03.05 20:34 -
Малинський (64)
0 0
http://infomalin.biz/blog/471/entry/240/
Відповісти
2014.03.05 21:03 -
Витас (65)
0 0
Благодарю! Ознакомлюсь!
Відповісти
2014.03.04 17:51 -
Малинський (46)
0 0
Командная работа менеджмента, профессионалов и патриотов города. Есть такие, нет кому стимулировать.
В каждой отрасли нужно в первую очередь навести жесткий порядок и контроль, установить четкие логистичекие связи. Опираясь на опыт развитых городов с населением 20 тыс-50 тыс продвинуть вперед каждое направление.... Далее? В принцыпе я могу выступить в качестве менеджера среднего-высшего звена, да есть опыт. Мне главное чтоб мэр нас не подвел, а то...
Відповісти
2014.03.04 12:06 -
Ольга Гура (19)
0 0
А давайте запросимо Москаленка з Коростеня чи Садового зі Львова. Або хоча б щоб вони надали свої професійні консультації претендентові.
Відповісти
2014.03.04 15:52 -
Малинський (30)
0 0
Москаленко..-
так тільки ж він комуніст, хіба нам потрібен ленін в центрі міста
Відповісти
2014.03.04 16:44 -
Малинський (44)
0 0
я з коростенцями постійно сперечаюсь за підтримку москаленка комуністичного іга А так все нормально, хоча Коростень не такий вже й чудовий. Малин-безперечно кращий. Тільки хто ж на мери реально претендує так і не видно, щоб потім з за уга часом хтось лівий не наглянув
Відповісти
2014.03.04 17:48 -
Ольга Гура (45)
0 0
В принципі, вони мають на це право. Це їхній вибір.
А як щодо Володимира Кириченка? (Квінта)
Відповісти
2014.03.04 19:53 -
Малинський (52)
0 0
рудченка?
Відповісти
2014.03.04 20:34 -
Ольга Гура (54)
0 0
Це ставить на ньому хрест? )))
Відповісти
2014.03.04 20:56 -
Малинський (55)
0 0
нет но мы это знаем
Відповісти
2014.03.04 21:14 -
Малинський (56)
0 0
очень порядочный человек, но об этом тоже нужно знать
Відповісти
2014.03.04 16:35 -
Ольга Гура (42)
0 0
У них в центрі міста багато чого - і Мал, і Покрова, і вони одне одному ніяк не заважають,)
І Москаленку напевно його минуле не заважає бути добропорядним громадянином, патріотом свого міста, професійним керівником, якого самі коростенці обрали вже вчетверте, здається?
Відповісти
2014.03.04 15:59 -
Володимир Нечипоренко (31)
0 0
Він навіть в ситуації з пам'ятником Леніну повів себе віртуозно. А комуніст він з поправкою - для чого ломати те що добре працює.
Відповісти
2014.03.04 19:55 -
Малинський (53)
0 0
да не поломався НАШ ЛЕНІН, не поломався, поставим його як мізки людей очистяться від бруду, і напишем на табличці, хто він справді є, а може на цветмет
Відповісти
2014.03.04 22:06 -
Володимир Нечипоренко (57)
0 0
Я думаю фраза "для чого ломати те що добре працює" доволі зрозуміла щоб не тулити туди Леніна.
Відповісти
2014.03.04 22:11 -
Малинський (58)
0 0
будь ласка быльш детально-що пацює добре?
Відповісти
2014.03.04 23:12 -
Володимир Нечипоренко (60)
0 0
Система. Стара радянська система вдало адаптована під реалії сучасності.
От якщо припустити такий варіант, що М.П. Дідківський пересів в би в крісло мера Малина в свій час?...
Відповісти
2014.03.05 12:17 -
Малинський (61)
0 0
ви говорите якимись загадками, який Дідківський?, якби він був би патріотом міста, то був би при любій системі тут. Москаленко на пропозицію депутатства в вр в свій час відмовився. Ми не будем повертатися в минуле, потрібно кардинально по іншому підходити. В нас зовсім інший час, в який самогубством буде повертатися до старої системи і марксиського мислення
Відповісти
2014.03.04 12:14 -
Ірина Кримська-Лузанчук (22)
1 0
Це не допоможе. Місто на місто не схоже. Раз. Чужі пророки можуть буті не сприйняті ні громадою, ні претендентами. Два. Своїм розумом треба жити. Й спеціальних консультацій не потрібно, адже досвід свій ні Москаленко, ні Садовий не приховують. Загалом, тре свої штани носити — не львівські й не коростенські. Все одно перешивати доведеться.
Відповісти
2014.03.04 13:36 -
Ольга Гура (25)
0 0
Тобто, люди, які мають позитивний досвід керування своїми містами, нічим нам допомогти не можуть, бо їх ту ще не було, а ми вже ворожо налаштовані. ))) Ну що ж , будемо знову винаходити велосипед, який не їздитиме. Бо усе одні і ті ж граблі. Щось змінити може лише той, хто готовий вчитися, як на власному досвіді, так і на чужому, а також співпрацювати з громадою, а не лише з кумами-братами-сватами.
Відповісти
2014.03.04 14:07 -
Ірина Кримська-Лузанчук (27)
0 0
Олечко! Ти образилась. Емоції тут зайві. Ти ж знаєш малинський менталітет: спробуй когось навчити — у нас усі "учоні" і знають, як врятувати Малин. А Москаль з етичних міркувань не приїхав би і не вчив. Як і Садовий. У них основний критерій стосунків — власна гідність і гідність опонента.
Відповісти
2014.03.04 15:34 -
Ольга Гура (29)
0 0
Іро, частково згодна, частково - ні. Тут не може бути образ.) У Малині повно молодих, амбіційних людей - підприємців, бізнесменів, громадських діячів, які не лише хочуть вчитися і набувати досвіду, а вже це роблять самотужки, організовують курси з бізнесу та управління. Час відходити від містечкового менталітету і цивілізуватися. Ставити цілі на перспективу і досягати їх, а без сучасного менеджменту це неможливо. І Москаленко, і Садовий це прекрасно розуміють, тому громада їх підтримує і обирає вже не вперше. Це керівники з європейським менталітетом, а не з малинським чи коростенським.
Відповісти
2014.03.04 12:09 -
Кіт Мармиза (20)
0 0
Цитую Ірину: А хто підходящий, то навряд чи буде претендувати...
Відповісти
2014.03.04 12:57 -
Ірина Кримська-Лузанчук (24)
0 0
Миколо! Годі!
Відповісти
2014.03.04 14:03 -
Кіт Мармиза (26)
0 0
Миколо???? Я аж оглянувся!!! (й пиво чуть не випустив). То Федоренко Миколив мене, це знову???!
Відповісти
2014.03.04 14:10 -
Ірина Кримська-Лузанчук (28)
0 0
Коротко кажучи, Кіт Мармиза — пом’якшений варіант тролінгу.
Відповісти
2014.03.04 11:39 -
Ірина Кримська-Лузанчук (17)
0 0
А проблемка є, панове... Бо підходящого нема. А хто підходящий, то навряд чи буде претендувати. Це має бути збалансована людина, котра збере адекватну команду. Й сама однаково має тямити: від каналізації — до розуміння, що поставити на місці пам’ятника Леніну, від вміння бачити місто з висоти, так би мовити, пташиного польоту, до топтання його провулків з їх багнюкою, від розуміння економічного та культурного потенціалу до вміння чути кожного члена громади тощо.
Гарний кабінет мера, теплий. З недавнім ремонтом. А работьонка в ньому чекає "ой, мама, нє горюй..."
Відповісти
2014.03.04 16:00 -
Малинський (32)
0 0
за рахунок Леніна- йому не місце в центрі і тим паче в головах справжніх українців, а кабінет виглядить як повна савдепія, подивіться як виглядає кабінет Москаленка-він себе поважае, а що у нас -я не знаю, Фещенка я не знаю, але я бачив його справи, чому його не видно в останніх подіях?
Відповісти
2014.03.04 12:04 -
Кіт Мармиза (18)
0 0
Ой, Іринко, я вже почухав в разних мєстах, але так нічого і не начухав.
Відповісти
2014.03.04 12:11 -
Ірина Кримська-Лузанчук (21)
0 0
Це Ви так запрошуєте до дискусії? Чи сказали заради сказати, Коте? Чи Ваше фото з кріслом — це натяк на мерське крісло? Чи Ви його грієте для когось? Га? І давайте не говорити натяками. Кому тре "блаблаблабла"?
Відповісти
2014.03.04 12:31 -
Кіт Мармиза (23)
0 0
Ого! Наїхала! У мене є два доладніх місця, або в кріслі або под діваном. То оце захотілось рвонуть под діван.
Ти Іринко давай явки паролі ФАМІЛІЇ (саме їх не начухав)
Відповісти
2014.03.03 17:17 -
Anton (15)
0 0
Я вважаю що Корнійчук не дуже хоче бути мером ,адже в нього і так досить приваблива з.п в 20000 грн. У мера напевно в декілька разів менша. Хай краще тарифи зменшить на комунальні послуги! А на мою думку найбільш адекватні люди це- Малегус, Противень, Шевчук.
Наумеко то це зовсім смішно.
Відповісти
2014.03.03 22:02 -
Робин_Гуд (16)
0 0
Тарифи зменшує і підвищує міська рада! Де це ви таке взяли 20 тис. = в соборній же штатку друкували 5-7 по моєму.
Я б Шевчука тільки залишив , а тих двох до Науменка в категорію.
Відповісти
2014.03.03 12:10 -
(14)
0 0
На вскидку из тех что возможно стану на старт: Шостак, Литвиненко - скорее всего пойдут по партийной линии в объязательном порядке.
Дальше: Шевчук, Фещенко, Науменко, Малегус, Чушенко, Противень, Корнийчук.... может еще какие то мальчики как в прошлый раз
Это не те кого я хотел бы видеть в мэрах, но возможно кого то из этого списка нужно будет выбирать.
Відповісти
2014.03.03 09:57 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Тяжкий час для всіх з України . Для тих кого грабують і для тих хто грабує !
Заспокойтесь , не агонуйте! Не має підстав про мене щось заявляти.
Малинська мафія хай не переживає і на цей раз до міської казни прийде їх людина яка далі Малин обдиратиме на користь мафіозних сімей.
Таких як я у мери не пускають , бо суди будуть заповнені справами по малинських корупціонрах і хапугах ! Тай без доїльного апарату при міському бюджеті ваші "поважні" сім`ї будуть бідніти , адже ні одна з них не будувала свій рай за власний кошт !
Ваші брехня ,дезінформація і маячня це унісон інформаційної війни брехні проти правди і справедливості проти України зі сторони Росії у Європі.
Не гадайте що ця "компанія" обійшла цей сайт !
Інакше вони не можуть , але як співає Макаревич "Света немного больше чем тьмы. Бога немного больше чем дьявола."
Інфобанда віщує що українці це коричньова чума (як під час другої світової війни) , при владі нацисти , антисеміти , але не віщують про те що ця влада євреїв ставить губернаторами , що євреї підтримують Євромайдан , що Д.Ярош з "Правого сектора" по дружні зустрічається з представниками Ізраіля а "Свобода" не "вішає" ворогів (комуністів і регіоналів) і т.д.
Правда і справедливість проб`ється через камінь та безкарності.
У перемозі в війні головне Дух , а у перемозі суспільства - не байдужість а активність.
Брехуни і далі будуть ховатись за ніками бо брешуть а правда переможе.
Ставайте кожен на сторону правди і справедливості !
Слава Україні
Відповісти
2014.03.03 09:06 -
Робин_Гуд (12)
1 0
А я за Федоренка буду голосувать, якщо той в мери піде, він на сайті найбільший троль - напевно і на ділі також.
Відповісти
2014.03.02 16:51 -
Stas (8)
2 0
На мою думку, мером має бути 1) людина НЕ з системи, в т.ч. НЕ політик 2) людина, яка живе в Малині 3) людина, яка знає, хто є хто в Малині..... Хто відповідає цим критеріям?
Відповісти
2014.03.02 23:03 -
Василь Федоренко (11)
0 -1
Повна дурня ! По цьому критерію мером повинна бути бабка з лавки біля під`їзду яка про всіх "все знає" ( але в Малині не знають те що є а що не існує збрешуть) ! Цирк та й годі !!!
Відповісти
2014.03.02 22:15 -
dumayu (9)
2 0
Наприклад, той же Корнійчук частково підходить під ці критерії. Він триста літ в комуналці, був у владі, але не регіонал. Досить компромісна фігура.
Відповісти
2014.03.04 16:01 -
Малинський (33)
0 0
не згоден
Відповісти
2014.03.02 22:58 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Коли це він прожив триста років. Брехня! Декілька років як "пішли" з міліції за стрільбу по дітям.
Якщо помиляюсь то вибачаюсь ! Спитайте у людей.За декілька років в їх комунальці мережа ржавіша а тарифи захмарні. Два колишніх міліціянти разом малювали .
Мабуть і комент цей від них.
Відповісти
2014.03.02 14:12 -
ІнфоМалин (7)
0 0
Заява-коментар Федоренка Василя щодо мобілізації буде перенесена в блог Федоренка Василя.
В інших темах коментарі будуть видалені через деякий час. При бажанні користувачі можуть зкопіювати свої коментарі.
Відповісти
2014.03.01 21:52 -
Малинський (3)
1 0
Справжній системний підхід до управління містом продемонстрував Фещенко, Шевчук хоч і порядний, але серйозних кроків від нього я не помітив, ну а про інших кандидатів мені немає що сказати в підтримку.
Відповісти
2014.03.01 22:35 -
Альф (6)
0 0
Шо такого доброго зробив Фещенко? Прошу детальніше....
Відповісти
2014.03.04 17:56 -
Малинський (47)
0 0
Альф -ти не мабуть патріот, або не бачиш, повірь я здатний аналізувати
Відповісти
2014.03.04 19:43 -
Альф (49)
0 0
Я дійсно не памятаю мерську дорогу Фещенка. І вірю, що Ви можете аналізувати. Мало того, викласти факти. Тому й питаю... Даруйте.
Відповісти
2014.03.04 19:52 -
Малинський (51)
0 0
Малин прибираввся на вулицях професійно до останнього бурьяна, пострижені каштани на грушевського один в один, до цього був ліс, ала не місто, розмітка, доріг, так це його бізнес, але це було професійно, клумба в центрі, де зараз собаки, це тільки те що на очах. Ну в ньго є госодарське відношення, хоча я його не знаю, кажуть, що міг і матом послать незгодних, ну потрібно жорстка рука, я йому довіряю, ну моє прагнення на господарі і патріоті, розумієте.
Відповісти
2014.03.05 16:26 -
Альф (62)
0 0
Несподівано мав розмову з людиною, що працювала в апараті при останніх мерах... Можливо, її думка не є обєктивною, але спонукає до роздумів. Адже працювати треба не лише з об’єктами, будівлями та деревами, а й з людьми... Найбільше позитиву чомусь - про Олійника, Доля - то взагалі виняток, Фещенко - людина жорстка і недалекоглядна, господарник гарний, але не вміє працювати з громадою, Стельмаху - спасибі, що утримаві незанехаяв місто, нічого доброго і нічого поганого...
Відповісти
2014.03.05 20:28 -
Малинський (63)
0 0
З якими людьми ви маєте на увазі? Конкретні речі можна почути?
Відповісти
2014.03.04 19:44 -
Витас (50)
0 0
Если не ошибаюсь Фещенко наладил работу городского транспорта, после "развала" автопарка
Відповісти
2014.03.01 21:53 -
Малинський (4)
0 0
але чомусь його давно не видно на політичній ниві Малинщини?
Відповісти
2014.03.01 21:55 -
Малинський (5)
0 0
В нього в шк №2 мені здаеться краще виходить.
Відповісти