Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

13.06.2016
Малин

Новий голова Малинської РДА фільтрує команду?


Першим пішов перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Осадчий.

За неофіційною інформаціє чиновник, який довгий час практично виконував обов'язки голови райдержадміністрації  - безробітний, або таким стане найближчим часом.  За власним бажанням, чи на "прохання" - невідомо.

Що можна констатувати, так це те, що на офіційному веб-сайті Малинської районної державної адміністрації в розділі Керівництво Олександра Осадчого ми вже не знайдемо і з приводу призначення заступників голови РДА "бурю в стакані" очікувати вже не доводиться, хіба що маленьку інтригу - хто?

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.06.14 11:02 -
Глєбович (2)
0 0
Щось джерела інформації в автора пересохли. На малинському базарі і то люди правду знають.
Відповісти
2016.06.14 01:04 -
маргарита (1)
0 0
Знання іноземної мови зі словником? Лінгвісти, поясніть мені і не тільки мені цю нову фішку.... Хоча питання не до лінгвістів...Якби не було заповнено цього пункту в анкеті, то вони по новому законодавству не проходять на ці посади. От тільки не в курсі - прийняла вже Верховна Рада цей закон чи постанову чи не прийняла . Обов,зкове Знання іноземної мови для держслужбовців. Не важливо яка мова, але іноземна. Із складанням іспиту при влаштуванні на роботу .,та проведення навчання та перевірки на знання мови вже працюючими Чи є тут кадрові працівники держадміністраціїї? Вони то вже точно знають.
Відповісти
2016.06.14 13:40 -
Volvas (3)
0 0
Коллеги! А Вам не кажется, что власти как то заигрались с требованиями к руководителям на местном уровне. То принадлежность к партии, то иностранные языки, а про главное - это патриотизм и крепкий хозяйственник , как то забывается. Ну про что Вы пишете? Какая разница на данном этапе, какой уровень знаний в иностранных языках у руководителей в с/с, райсоветах, горсоветах? Проблем море на первых порах и решать их знания языков не помогут. За Рудченко младшего в Коростене да и в Чеповичах, ничего плохого не слышал. Нужно откинуть эту бл...дскую заполитизированность. Она угробит нашу провинцию. А керманычи района пусть работают, коль назначили. Время покажет. Всё равно лучших кандидатур я не видел.
Відповісти