Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

26.05.2014
Малин

Підсумки виборів Президента України по місту Малину


25 травня о 8 годині ранку усі дільниці Малина відкрили двері для своїх виборців. Загалом їх у місті – 21939 осіб. До 8 години вечора 14741 малинчан (67,2% виборців) проголосували за того, хто мав би бути на їх думку, нашим Президентом.

Отож, 9056 малинчан (61,43%) віддали свої голоси за Петра Порошенка. Він є беззаперечним лідером Президентських перегонів. На другій сходинці – Юлія Тимошенко (2254 осіб або 15,29%). Третім став Олег Ляшко (1484 особи або 10,07 %).

Наступні результати є такими:

Анатолій Гриценко — 696 голосів або 4,72 %.

Сергій Тигіпко — 255 голосів або 1,73 %.

Ольга Богомолець — 214 голосів або 1,45 %.

Вадим Рабінович – 165 голосів або 1,12 %.

Усі інші кандидати не подолали одновідсотковий рубіж.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.27 23:55 -
Робин_Гуд (11)
1 -1
Попередні роки завжди голосував за Свободу , в цьому році змінив погляди і проголосував за Юльку, бачу треба сушить весла 1% в Олега це вже навіть не позор, трагедія напевно. Розпуск партії неминучий( на мою думку)
Відповісти
2014.05.28 13:04 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Пояснюю ще раз чому маячня. У порівнянні з 2010 роком Тягнибок у 2014 році набрав аж на 0,27% голосів менше. Хіба через це потрібно розпускати партію? Тому перш ніж писати ,потрібно подумати і бажано головою,а не якоюсь іншою частиною тіла...
Відповісти
2014.05.28 10:07 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Це не тіням , а партійцям вирішувати !
Півтора вітсотки не страшно , було і мене ! страшно що жидам на грабунок українці повністю себе віддали !
Протверезіння прийде , але після того коли від злиднів , хвороб та голоду ще декілька мільйонів українців підуть в сиру землю.
Це навіть не лохи , це масовий суєцид !
Ганьба нації , яка поклала героїв , а стала на коліна перед мародерами , казнокрадами і вбивцями !
Особисто я зрозумів що до Української щасливої і справедливої України не тільки мені не дожити , а і дітям !
Але боротись буду до кінця і прямо та відкрито не дивлячись на шакалів ,гієн і скунсів які скавчать і пердять за таємною завісою !
Відповісти
2014.05.28 00:14 -
Юрій Смалюк (12)
0 -1
Не пишіть маячню.Все це недолугі страшилки.В 2010 році на виборах Президента у Тягнибока було 1,43%. В цьому році 1,16%. Щоб уникнути другого туру багато симпатиків Свободи і не тільки Свободи голосували за Порошенка,розуміючи,що Тягнибок не має шансів цього разу. Різниця між 2010 і 2014 роками склала 0,27%-нікчемні цифри,які не можуть бути підставою для того,щоб кричати караул,позор,трагедія і т.і.
Відповісти
2014.05.28 10:11 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Плюй на Гуда ! Нікчему і амебу не змінити ! Хай бздить як дрождьова клітина , результат то який !
Відповісти
2014.05.28 10:09 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Юра , свідомих і зомбованих потрібно піднімати , бо йде не прогрес в іншій полярності проти становлення української Нації !
Відповісти
2014.05.28 00:52 -
Робин_Гуд (13)
0 0
І це я написав маячню))) Юрію, хто ж Вам скаже правду за кого голосував? Це коли питають ти за кого?А Ви йому- ну за наших, за кого ж! За Рабіновича симпатики голосували.
Відповісти
2014.05.27 22:26 -
Василь Федоренко (10)
0 0
По Малинському округу Тягнибок на 7місці ,
в Андрушівці на 6 місці.
Найгірші результати на Житомирщині в Бердичеві, Житомирі та Новограді. (9).
По Україні - 10 місце.
По відсотках у нашому окрузі як у Львівському !
Відповісти
2014.05.27 15:26 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
Інформація для всіх критиканів і паплюжників Федоренка і Свободи : Малин в Житомирській області у процентному відношенні тих,хто голосував за Тягнибока випередили лише Андрушівка і Коростень.Ми ж залишили позаду Бердичів,Житомир і Новоград-Волинський.
Відповісти
2014.05.27 19:20 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Юра,ти ще перед цими тінями без прізвища,імені,роду і племені ще позвітуй !
Не вздумай на цих п... вестись !
Відповісти
2014.05.27 15:41 -
(7)
1 0
Здесь нет паплюжников, здесь отвечают той же монетой, что тоже не хорошо.
А конкретные цифры не назовете?
И у меня есть мнение(точка зрения, взгляд), что если бы не Федоренко ( ну и его районный колега для справедливости) голосов было бы больше.
Если это мое устоявшееся мнение, то я теперь паплюжник и критикан?
Відповісти
2014.05.27 16:33 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Абсолютні цифри кожен може побачити на офіційному сайті ЦВК. А інформація у відсотках по кожному з 6 округів Житомирщини щодо результатів Тягнибока ось тут : http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp001.html. А вас особисто ніхто за вашу позицію критиканом не називав. Є тут деякі дописувачі,які дозволяють собі насмішки,глузування.А вам особисто скажу,що конфлікт міської Свободи з Поліновським практично ніяким чином не вплинув на результати Тягнибока.Тільки те,що Житомирщина випереджає Львівщину (!) говорить сам за себе.
Відповісти
2014.05.26 17:25 -
Витас (5)
0 0
Количество недействительных бюллетеней по итогам парламентских выборов составило почти 1,2 млн. Большинство из этого количества составили бюллетени по мажоритарным округам. Об этом пишет ZN.UA.
Вот образцы испорченных бюллютеней. Последний, на мой взгляд самый шикарный!

http://www.alkor-club.com/index.php/topic,1246.msg9072.html#msg9072
Відповісти
2014.05.26 14:02 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
В Малині!!! Рабіновііііч! набрав більше як Тягнибок!!! ДОГУЛЯЛИСЬ! Пі***ц катьонку.
А якже дружно ще 2012му ми голосували за СВободу!!!
Це й губернатора тепер напруть? Бо як на мене то хай би й був.
Відповісти
2014.05.26 15:05 -
UT0UN (2)
0 0
А чем Рабинович плох? Мужик умный.
Відповісти
2014.05.26 15:24 -
Volvas (3)
0 0
У Рабиновича в Малине нет лучшего друга, а вот друг Тягнибока присутствует. Скажи мне, кто твой друг и я скажу, кто ты - народная мудрость.
Відповісти
2014.05.26 15:30 -
UT0UN (4)
0 0
Если следовать этому правилу, то у Тягнибока - большые проблемы)))))))))
Відповісти