Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Роботи по очистці ставків у малинському парку мають бути завершені до середини листопада 2019 року

11.04.2014
Малин

Сьогодні в Малині представляли нового голову РДА


11 квітня 2014 року голова обласної державної адміністрації Кізін Сидір Васильович представив активу Малинського району голову районної державної адміністрації Мартинюка Юрія Володимировича, який призначений на дану посаду розпорядженням Президента України від 3 квітня 2014 року № 441/2014-рп.

Представлення відбулося у великому залі Малинської райдержадміінстрації, за участі працівників апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів, служб, підприємств району, депутатського корпусу, сільських голів, духовенства та представників засобів масової інформації.

Представляючи нового керівника району Сидір Васильович зупинився на суспільно-політичній ситуації, яка склалася в державі, і наголосив на тому, що український народ сьогодні, як ніколи, повинен мобілізуватися , забути чвари, негаразди і непорозуміння з єдиною метою – зберегти країну.

 Одночасно очільник області дав перше доручення новопризначеному голові Малинської райдержадміністрації – налагодити роботу і співпрацю з районною, селищними, сільськими радами та спільно попрацювати на користь громади району, використовуючи при цьому всі місцеві ресурси. «Переконаний, що Юрій Володимирович докладе максимум зусиль, щоб зберегти та примножити надбання Малинщини» - зазначив голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Від громади району нового керівника райдержадміністрації привітав голова районної ради Савченко М.І., висловивши сподівання на плідну і конструктивну співпрацю в інтересах району.

Оплесками зустрів зал подарунок Малинщині – нову машину «швидкої дороги», ключі від якої губернатор області Сидір Кізін вручив головному лікарю МРТМО Валентині Швидун.

Після офіційного представлення голова обласної державної адміністрації Сидір Кізін та новопризначений голова районної державної адміністрації поклали квіти до нещодавно відкритого пам’ятника Героям «небесної сотні» та з робочою поїздкою відвідали підприємства району.

Довідково: Юрій Володимирович Мартинюк 1976р.н. спеціаліст з міжнародного права. Народився у Києві. Займався захистом прав громадян і юридичних осіб, в тому числі і від свавілля держави.

Джерело: www.malin-rda.gov.ua

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.04.16 18:39 -
Олег Антонюк (15)
1 0
Тут як у народній приказці: кого не признач, а всім не вгодиш. а особливо малинчанам. Такий вже у нас народ, у всьому сплошний негатив бачить. І що поганого, що фаховий юрист-міжнародник у нас на троні посидить? Чим це гірше за папередників?.. Тим паче серед опозиції на той трон і посадити нема кого. Маємо, що маємо, треба правді в очі дивитись, а не усюди підніжки та закарлючки шукати. А вкрасти, шановні, у нас вже нема що, а якби він що і угледів, то "друзі" не дадуть, здадуть з усіма потрохами
Відповісти
2014.04.16 18:47 -
Олег Антонюк (16)
0 0
А щодо житла, то тисячі простих смертних живуть у зйомних квартирах. Чим голова РДА кращий за них. хоча, як чув по базарному радіо, тимчасову оселю йому уже підшукали. так що бензин палить не буде. А якщо вірить бувшим, що тільки чиновницькі крісла покинули, то не сильно за державний кошт наїздишся. Було таке, що вони службові автомобліл своїм бензином заправляли, а на своєму авто і тим паче — на бюджетному пальному не поїздиш
Відповісти
2014.04.16 09:15 -
Малинський (9)
0 0
Тай в решті правильно, а то знов буде чийсь кум
Відповісти
2014.04.16 09:13 -
Малинський (8)
0 0
Робин Гуд, в тебе багато розмов-тай все. Краще ділом займатись а не пустою розмовою.
Відповісти
2014.04.16 10:58 -
Робин_Гуд (11)
1 0
Пффф... оце сказонув!
Ну я б станцював тут в коментарях спеціально для тебе, але з технічної точки зору це не можливо. А ЩО ЩЕ МОЖНА РОБИТИ НА ФОРУМІ, окрім як щось обговорювати???!!!
Зникни з сайту, займись ділом.
Відповісти
2014.04.16 09:44 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
От скажи, таваріщь Малинський, для чого людина з достойним достатком буде ганять сюди з Києва?
Варіант 1. Шоб десь шось отжать. Варіант 2. Він такий спеціаліст шо в Києві йому й місця нема, тому сюди по дружбі устроїли, шоб, знову таки, десь шось отжать. Варіант 3. Всєлєнський альтруїзм.
А на якой тачці він приїзжає?
Відповісти
2014.04.16 08:34 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Якщо самим на себе наплювати , я не маю на увазі "інтернет-активність", то годувати будуть не тим чого ви самі хочете !
Відповісти
2014.04.15 23:55 -
Робин_Гуд (6)
1 0
Ага, з розбігу будем довірять!
Може він і перпективний, але ці перпективи точно не для нас!!!!
Хоча б взяти, те що бензин кожного дня буде "наш" палити щоб їздить на роботу? Чи може квартиру поза чергою йому? Чи в швидкій буде ночувати?
Неееее...ну це бред.... де логіка їздить в наше "велике село", що тут заробиш порівняно з Києвом?!
Згрішу, сильно не сваріть, може точно краще б Фе призначили? О_о
Відповісти
2014.04.16 16:01 -
Наливайко (12)
0 0
Майже так само думаю.
Відповісти
2014.04.15 19:26 -
Малинський (3)
1 0
Я думаю, что ему будет чем заняться. Человеку можно доверять, перспективный, юрист, думаю что немного наведет порядок в нашем болоте.
Відповісти
2014.04.16 16:03 -
Наливайко (13)
0 0
Які алюси ви знаєте в цій людині ? В чому його перспективність?
Відповісти
2014.04.16 16:23 -
Наливайко (14)
0 0
алюси=плюси
Відповісти
2014.04.25 13:43 -
Малинський (17)
1 0
плюсы-большая вероятность в том что нет кумов и близких знакомых, а за минусами будем смотреть
Відповісти
2014.04.15 23:12 -
Кіт Мармиза (5)
1 0
Ну да, ну да... Довірять...
От скажіть, за якими таким калачами приїхав цей хлопець в якийсь Мухосранськ? Якшо він такий розцяцькований, умний та гарний, то в Києві заробляв легенько 10-15тищ. А тут з Києва та на ніщенську зарплату! Як кажуть коні, не смішіть мені копита!
А то шо буде чим занятся то це точно, перспєктів море... тільки не в нашому болоті.
Відповісти
2014.04.15 20:14 -
Ольга Гура (4)
0 0
Я залишила Вам повідомлення в контакті.
Відповісти
2014.04.15 17:53 -
Витас (2)
0 0
Кроме того, надо о Васе предупредить!
Відповісти
2014.04.15 12:07 -
Volvas (1)
0 0
Добро пожаловать, Юрий Владимирович!
Посмотрим, что за поля ягодка. Что, земляки, притихли?
Интересно, а о наличии такого ресурса, как ИнфоМалин нового очильника района предупредили? Было бы неплохо, если бы он принимал участие в обсуждении тем.
Відповісти