Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.11.2017
Малин

Тиха ротація. У Малині новий начальник поліції


 Старовойт Михайло Володимирович став начальником у Коростені, а коростенського керівника перевели в Малин.

У Малині представили нового начальника поліції  — Гайового Олександра Миколайовича, який до цього працював у Коростені.

Зміна крісел відбулася без зайвого розголосу, і тільки на сайті ГУ НП в Житомирській області можна побачити, хто зазаначений керівником...

Судячи з усього "дядя Міша" отримав підвищення, а в Малині буде керувати товариш начальника обласної поліції Вячеслава Печененка.

Олександр Гайовий був заступником командира взводу полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1", а до того- розшуківець з 20-річним досвідом: від помічника оперуповноваженого до заступника начальника-начальника кримінальної міліції районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З 26 липня 2016 року був начальнитком Коростенського відділду поліції

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.11.16 12:37 -
Кіт Мармиза (4)
1 0
От знаєте шо я думаю? Я думаю шо Михасика не повисили, а почотно одправили на пенсію. Хай, типу поседить в Коростені поки ми туди пошукаємо якогось командувача взводом з батальйона Дніпро
Відповісти
2017.11.15 20:45 -
робер артуа (1)
1 0
А я то грішним ділом подумав, що коли вже в Малині діти почали вбивати дітей, то хтось понесе відповідальність. А виходить все наоборот.
Це значить що кількість нелегальних пилорам збільшиться ?..
Відповісти
2017.11.16 10:06 -
Григорій Шитюк (2)
0 -1
шановгий дописувачу, наприклад в мене своє відношення до ментів... і воно грунтується на конкретних фактах з особистого життя. але поясніть будь ласка, кому вигідно формування саме такої громадської думки (чи позиції пересічного громадянина): якщо сусіди загадили мікрорайон - винуватий мер, якщо стався жахливий кримінальний злочин - винуватий начальник поліції... здоровий глузд, нарешті вмикайте! завтра зграї неповнолітніх може не сподобатися як ви йдете по вулиці, чи заїзжі гастролери обчистять квартиру - ви ж самі будете кричати "ме-ліція!"
Відповісти
2017.11.16 12:26 -
Ольга Гура (3)
1 0
На вулицях міста пересічному громадянину має бути безпечно, і саме поліція професійно може і зобов"язана забезпечувати цю безпеку. Їх на це вчать, і їм за це платять зарплатню. Для роботи з дітьми і підлітками є дитяча кімната міліції (поліції), тут має бути профілактика. Кажуть, що після війни у Малині працював один дільничий міліціонер (навіть на район), об"єїджав на мотоциклі навколишні села, працював з людьми, і правопорядок підтримувався, міліцію боялися і поважали. Зараз поліція має значно більше можливостей і краще технічно оснащена, але не має поваги у людей. А людський і професійний фактор, як бачимо, відіграє вирішальну роль.
Відповісти
2017.11.16 20:55 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
Олю, до реформи МВС ми були начебто містом з власним райвідділом - тепер, якесь пгт з "відділенням". в Малині є інспектор ювенальної поліції, та за превентивну діяльність вона не відповідає... та й що може зробити один офіцер на увесь район, яка в біса профілактика? раніше там було 3-4 посади, та й то як бачимо, не справлялися. про дільничних - взагалі мовчу... там вакантні місця! мвлинське відділення недоукомплектовано особовим складом, навіть на існуючий штатний розпис.
а от байка про бравого міліціонера на трофейному мотоциклі - вона була популярною у свій час... а прижилася тому, що цей "шериф" міг запросто звинуватити будь кого у антирадянських поглядах наприклад. тож людину в міліцейських погонах швидше таки боялися, ніж поважали...
Відповісти
2017.11.16 15:26 -
Valentin (5)
0 0
вчать? відвідайте Ютюб , переконайтесь в протилежному.
Відповісти