Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

28.10.2015
Малин

Зберегти країну, а заодно Малин та район тепер зможе "Солідарність"


Добре випередивши конкурентів, партія БПП "Солідарність" матиме більшість і в Малинській міській раді, і в районній раді.

У складі міської ради буде 13 представників "Солідарності", 9 представників та міський голова від "Батьківщини", 4 депутати від Народної партії, по 3 від "Сили людей" та УКРОПу та  два від Радикальної партії.

Ще більше голосів виборців БПП "Солідарність" має в районі - 3847. За Народну партію проголосувало 1799 виборців, за "Батьківщину" - 1143, за УКРОП - 427. Можна передбачити, що без особливих складностей порошенківці матимуть і свого голову.

Також можна констатувати, що Сергій Диняк та Олег Дзюбенко будуть депутатами Житомирської обласної ради. Про це інформує обласний штабі партії, оприлюднивши список переможців.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.29 08:00 -
Инкогнито (5)
1 0
в моїх очах місто вмерло пройшли регіонали шизофреніки і не пройшов не один учасник АТО це повний капец однозначно місто прокляли і в людей розум відібрало печалька
Відповісти
2015.10.30 07:15 -
Сталева Свідомість (9)
0 0
І ніодин боєць Січі не пройшов... Жаль.
Відповісти
2015.10.28 20:24 -
Антіклан Малинський (2)
0 0
ВЛАДА ОБРАЛА ВЛАДУ !
А народ по хатам соплі жував !
Відповісти
2015.10.28 21:52 -
Adik (4)
1 0
Представники обласного осередку політичної партії “УКРОП” не видали членам виборчих комісій обіцяні кошти за виконану роботу на дільницях. Про це кореспонденту “ЖИТОМИР.today” розповіла член виборчої комісії на дільниці №181439 від партії “УКРОП” Людмила Галицька.

“Мене запросили попрацювати членом виборчої комісії від партії УКРОП. Пообіцяли 1000 грн. До початку виборів видали по 200 грн авансу. Проте після закінчення виборів, коли ми здали протоколи з мокрими печатками, отримала ще 200 грн. Якби я дізналась раніше, що станеться така ситуація, то взагалі не пішла б працювати на виборах від УКРОПу. Коли запитала, чому немає обіцяних коштів, у відповідь отримала запитання: “А чого ви хотіли?”. При чому ще й нахамили. Я одразу написала у facebook Тетяні Пашкевич, проте жодної відповіді не отримала”, - сказала вона.
Відповісти
2015.10.29 08:04 -
Valentin (6)
0 0
а шо ви хотіли від єврея?
Відповісти
2015.10.29 14:04 -
logic (7)
0 0
Valentin: "а шо ви хотіли від єврея?"
================================
Це Ви про Федоренка?
Відповісти
2015.10.29 14:34 -
Valentin (8)
0 0
це я про його босса
Відповісти
2015.10.28 21:11 -
Valentin (3)
3 0
народ вас депутатом обрав, думайте що говорите!
Відповісти
2015.10.28 18:39 -
Черемушки (1)
0 0
Депутати... а де імена?
https://www.youtube.com/watch?v=PLTosCqkh70
Відповісти