Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.01.2015
Україна

ДАІ: Інспектор, який розповів про корупційну схему на Житомирщині, має тісні зв’язки з бойовиками ДНР і ЛНР


Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко розповів журналістам, що інспектор ДАІ Житомирської області Борис Бояркін, який заявив про корупційні схеми в обласному підрозділі, вихвалявся тісними зв’язками з бойовиками ДНР.

Начальник ДАІ провів брифінг, на якому оприлюднив компромат на Бояркіна. Сіренко заявив, що вважає ситуацію спробою дискредитації органів внутрішніх справ, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

За словами Сіренка, колишній інспектор ДАІ Бояркін, якого нібито звільнили з ДАІ в грудні 2014 року, зарекомендував себе тільки з негативного боку та мав шість дисциплінарних стягнень.

У ДАІ заявили, що на сьогодні Бояркін фігурує в двох кримінальних провадженнях за ч. 1 ст. 364 «зловживання владою або службовим становищем» та ч. 1 ст. 190 «шахрайство» та перебуває в розшуку.

Сіренко запевнив, що Бояркін не з’являвся на роботі з жовтня 2014 року і начебто самовільно виїхав у Донецьк. «Нині відома інформація про родинні стосунки Бориса Бояркіна з так званим „міністром внутрішніх справ“ самопроголошеної Луганської народної республіки Юрієм Івакіним», — запевняють у прес-службі ДАІ.

За інформацією, яку оприлюднив начальник ДАІ, колеги Бояркіна, з якими він улітку 2014 року був у відрядженні в зоні АТО, повідомили, що той підбурював їх перейти на бік сепаратистів і вихвалявся тісними зв’язками з бойовиками. Сіренко стверджує, що Бояркін нещодавно телефонував одному з колег, який має багато друзів серед військових, та пропонував за винагороду посприяти у звільненні знайомих заручників, якщо такі є.

«Останній дзвінок одному з колишніх колег Бояркін зробив уночі 21 січня 2015 року, коли на сході країни йшли запеклі бої за Донецький аеропорт. Під час розмови зазначив: „Аэропорт наш. Ваших выбили“ та твердив, що скоро і до Житомира дійдемо», — ідеться в повідомленні прес-служби ДАІ.

Начальник ДАІ України запевнив журналістів, що всі свідчення співробітників ДАІ та виявлені факти будуть направлені до відповідних органів для перевірки. Сіренко наголосив, що на сьогодні керівництво Міністерства внутрішніх справ вживає заходів для подолання корупційних проявів, на які жорстко реагує.

Джерело: racurs.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.01.30 11:10 -
робер артуа (3)
0 0
Зарез можна багато дискутувати про взяточників гаїшників, але люди добрі , невже тільки вони винні в ситуації , і якщо та те пішло , то в мене виникає питання до водіїв- а чи багато прикладів того , коли співробітники постової служби без причини брали плату ???
НЕ порушуй і тоді не придеться давати взятку !!!
І ще б хотілось почути коментар Черьомушек на цю статтю !!!
Відповісти
2015.01.30 19:14 -
Черемушки (10)
1 0
Добрий вечір пане Робер. Даю свою скромну думку, хоча практично все сказав Григорій(і йому доброго вечора). Я то думала, що цей сержантик подільник Онопрієнка, а воно он що...
Стосовно водіїв, що вони вусьому винні, проїдьте з дальнобоєм через Україну... мій родич працює у цій сфері, так от у його фірмі є стаття видатків - "дорожні суми" і вони не для водія, для кого казати не треба?! Так частково водії винні в певних випадках. а в остальному система. яку треба ламати. Ну, у цій справі усе ясно, саме оцей сержант і творив "бєспредел".
А для лікбезу рекомендую подивитись відео з цього каналу:
https://www.youtube.com/user/vitalino1980
Відповісти
2015.01.30 15:55 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
если я правильно уловил логическую цепочку: не иди работать в ГАИ - и не придётся выполнять планы по взяткам...? :)))
эх, пора нам перенимать грузинский опыт реформирования МВД... давно пора! только вот "реформаторов" придётся первых посадить - чтобы сержанты с майорами боялись.
Відповісти
2015.01.30 16:19 -
робер артуа (6)
0 0
Гриша читай уважно коментар !
В деяких країнах відповідальність несуть хто бере , і хто ДАЄ взятку .
Відповісти
2015.01.30 17:17 -
Григорій Шитюк (7)
0 -1
о чём ты говоришь... у нас всё зашло слишком далеко: если судить из сюжета, человек в погонах уже должен заплатить только за то что выезжает на трассу... и заплатить немало (как по меркам среднестатистического водителя). в ентой игре сержанты - всего лишь пчёлы, которые носят мёд, а водилы - дойные коровы. а ты ответственность на всех поровну делишь... :) перечитай сам свой комментарий и опустись на грешную землю. :(
Відповісти
2015.01.30 17:41 -
робер артуа (8)
0 -1
Гриша тобі особисто -припустим :
1) ти непорушуєш правила дорожнього руху ,
2)відповідно тобі не портібно давати взятку даїшнику,
3)якщо ти, не даєш взятку ,відповідно , якщо логічно роздумувати то і даїшнику , не буде що приносити своєму начальству,
4) не отримає начальник гроші , то і не буде потреби ставити плани(іще раз запитую , якщо ти водій скільки раз безпідставно тебе зупиняли даїшники?)
і що тут незрозуміло???
До чого тут мед , бджоли , дійні корови???
Відповісти
2015.01.30 18:09 -
Григорій Шитюк (9)
1 0
детский лепет...
я не водитель, но тесно общаюсь с водителями (в т.ч. с дальнобойщиками), следуя твоей логике многие эти люди уже просто остались бы без работы. потому что таков неписаный закон: едешь - плати, не хочешь платить - не едь. и твоя совесть будет чистой... :)
а теперь не менее яркий пример специально для тебя: парковщик (контролёр в электричке) выходит на работу, и если не сдаст плановую выручку - не получит зарплату, премию... кто ему эти планы устанавливает, отдел кадров или вышестоящее начальство? так вот на место нерадивого парковщика придёт другой, более хваткий - и всё наладится на отдельно взятом участке работы.
остановить денежные потоки взывая к совести - пустая трата времени. но самое смешное, что мы можем об этом просто потрепать языком - от нас ничего не зависит.
Відповісти
2015.01.30 19:20 -
робер артуа (11)
0 0
Гриша ти тему обговорення читав ???
З моєї точки зору -звичайний даїшник , втік до сепарав і зарез під їхнім крилом корчить із себе святошу , а ціль єдина почати дестабілізувати ситуацію з середини , і відкрити для раши другий фронт .Ти що думає у кацапів не такі даїшники ???
Відповісти
2015.01.30 20:28 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
вот уж и вправду, а при чём здесь второй фронт и рашенские гаишники...?
тема банальная... про хорошего и плохого мента. так вот один мент обвиняет другого в поборах с подчинённых, что ему дают взятки (и суммы немалые)... в ответ другой мент говорит что этот правдолюб оказался ярый сепаратист, который призывал житомирских ментов чуть ли не к покушению на Папу Римского...
я не располагаю информацией о достоверности тех или иных данных... но вся это возня вызывает по-меньшей мере ...улыбку.
Відповісти
2015.01.30 09:27 -
Наливайко (2)
1 0
ДИВНО, А ЧОМУ МЕНТИ НЕ ЗАЯВИЛИ, ЩО Борис Бояркін МАНІЯК ВБИВЦЯ. ВСЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ЯК І БУЛО - КОРУПЦІЙНА ДЕРЖАВА. ОДНІ ПАДЛИ ЗМІНИЛИСЬ НА ІНШІ.
Відповісти
2015.01.30 15:51 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
просто на тот момент не нашлось заявлений от изнасилованных бабушек, которые можно было на него повесить... :)
Відповісти
2015.01.29 23:58 -
ru08ru (1)
1 -1
Бла, бла, бла. Невже хтось може повірити таким "діячам". http://crime.in.ua/statti/20140427/sirenko Из-за Дорожного контроля на посту ГАИ целый день не могли брать взятки (ВИДЕО)
Январь 25, 2015 - 17:14 http://roadcontrol.org.ua/node/2455
Вже не цікаво.
Відповісти