Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

18.06.2014
Житомирщина

Кабмін погодив звільнення губернатора Житомирської області


Кабінет міністрів України погодив звільнення губернатора Житомирської області Сидора Кізіна.

Про це стало відомо з власних джерел, повідомляє Житомир.info.

18 червня на своєму засіданні Кабінет міністрів розглядав звільнення 24 губернаторів, серед яких і представник ВО "Свобода" Сидір Кізін, який керує Житомирською областю з 2 березня цього року.

Джерело у Кабміні повідомляє, що звільнення Кізіна погодили.

Нагадаємо, що після обрання Петра Порошенка президентом України Сидір Кізін написав заяву на звільнення.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.19 15:37 -
Володимир Нечипоренко (3)
0 0
Це просто процедура після обрання нового Президента.
Думаю немало звільнених залишаться на своїх посадах.
Відповісти
2014.06.21 20:26 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Так це звичайна процедура і це не є підставою стверджувати що С.Кізін не буде перепризначений.
Я гадаю що Сидір і попередній губернатор Рижук , який був яскравим представником від данєцьких яничар і викрутасом , що вичворав такі речі які при іншій системі повинні були б привести його до слідчих кабінетів та щонайменше каятись перед людьми за нищення краю і полісян , є прямопротилежний.
Так , у Сидора Кізіна немає Піночетівського чи Гавельського характеру , але під тиском і при підтримці громад він зачистить ці мафіозні клани. Вони , як би він себе толерантно не вів , точать за спиною його ворожого ятагана . Іншого шляху для нищення схем грабування держави , бюджетів і громадян немає !
Він ще молодий і ще має міцні зуби !
Якщо колишня влада не хоче покидати керівні крісла , то чого ми хочемо ? Щоб вони самі пішли до судів і розповіли про ті схеми і відкати , які і до цієї пори працюють ? Ні ! Вони вважають що все минеться як в 1991 та 2004 роках ! Якщо народ попустить !
Ми маємо корумповану , злочинну структуру за своїм складом в силових структурах ,судах , департаментах і бюджетних структурах.
Один Кізін нічого не зробить ! Перезавантажимо Верховну Зраду , де потрібно провести найперше антитерористичну зачистку , перезавантажити місцеві ради і виконкоми, прибрати саботажників і казнокрадів в державних структурах , по суті створити нову дієву не корумповану прокуратуру,міліцію з іншими повноваженннями , прибрати суддів-жедрувальників та всю цю машину зробити прозорою перед народом. Ось тоді ми дійсно всі разом отримаємо нову владу , нову систему контролю і впливу за владою та достойне життя в справедливій країні.
Про які миттєві зміни ми можемо говорити коли до мільйона державних службовців крадуть , брешуть , саботують та за гроші не тільки державу а матір свою продадуть ?
Про яку справедливість , наприклад щодо комунальних тарифів можна говорити , коли в час війни антимонопольний комітет саботує закупівлю для ЗС і Нацгвардії броніки, шоломи ,зброю та конче необхідне сьогодні , аби українців відстрелювали а казнодери чекали свою долю у відкатах або відмивали по кишеням "народні пожертви" ?
Тільки спільно , з сильною позицією і діями ми зруйнуємо машину руйнування Української державності !
Відповісти
2014.06.23 01:07 -
Петро Філоненко (5)
0 0
Ти диви, як заговорив, а ще пару місяців тому так паскудив Кізіна.

Ах, я й забув, тто все було рук хакерів, які зламали Федоренковий пароль.

Нє, Вася, ти класний (тобто - класичний) українець... І не тільки.

Там я ще в інших темах тобі щось сказав.
Відповісти
2014.06.23 09:04 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Ти мені при зустрічі скажи , Підрат Підпільний !
Відповісти
2014.06.23 09:02 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Так ось від кого це паскудство йде !
Петро давай зустрінемось , бо так хочеться тобі показати по чоловічому як роги у таких як ти відбивають , тролів паскудних ! Чекаю назву місця і часу !
Не тобі нікчемі за ширмою , пустопорожньому брехуневі і провокатору оцінювати який я українець , бо тебе взагалі не видно та не чути .
Те що ви гадаєте що мене брехнею переможете - навіть смішно ! Памперси готуйте для себе від шоку !
Тут не такі як ти "працювали" десятками років що на головних посадах в регіоні перебували та від людей подалі з району потікали
Одне що тобі під силу , то допекти мене і все життя чекати "зустрічі" , бо такі безкарними як ти не повинні по нашій землі ходити ! Це я тобі як справжній українець заявляю !
Це не загроза твоєму життю а твоїй гідності якої і не має ! Бо таке вже як ти вже раз обгаджувало мене і навіть заяву про те що я йому і його сім`ї погрожував ( клоун !) в міліцію написало . Навіть міліціянти до мене в лікарню приходили з Новим роком вітали. Мусили , бо таке муд... при посаді ще було !
Чекаю зустрічі ! Можеш написати заповіт каяття наперед , бо більше не буде чим ні писати , ні друкувати !
Відповісти
2014.06.19 14:11 -
Volvas (2)
0 0
Жаль. С Сидора получился бы хороший губернатор.
Відповісти
2014.06.19 12:16 -
Наливайко (1)
0 0
Тіпа, напрацювався?. Несправився, що Тягнибока не обрали ?
Відповісти