Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

30.01.2014
Житомирщина

Прокуратурою області оскаржено протиправні рішення місцевих рад


Органами прокуратури Житомирської області до Житомирського окружного адміністративного суду заявлено 7 позовів щодо скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих у період з 24 січня 2014 року.

Заступник прокурора Житомирської області Володимир Кобернюк зауважив, що йдеться про незаконні та безпідставні рішення, прийняті міськими та районними радами щодо суспільно-політичної ситуації у державі.

Зокрема, Володимир Кобернюк зазначив: «Рішення місцевих рад стосувалися діяльності правоохоронних органів, проведення позачергових виборів, звільнення затриманих активістів та закриття стосовно них кримінальних проваджень та низки інших питань, які ніяким чином не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування».

Заступник прокурора області також додав, що Житомирський окружний адміністративний суд заборонив головам місцевих рад підписувати та оприлюднювати такі рішення.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.02 19:06 -
Ігор Бадюков (52)
1 0
Включіть мізки! Якщо свободівці самі свого викрали, навіщо виклали усе на своєму сайті! Вони ж не ідіоти! А львіські номери через те, щоб жертви нічого не запідозрили, щоб думали, що свої. Де гарантія, що ці номери не фальшиві.
Почитав вас усіх, і тепер дійшло, чого у нас бидло при владі, а бики на вулицях б’ють безневинних, бо опозиція — холуї. Що ви поділити не можете? Замість того, щоб об’єднатись, глотки одне одному перегризете
Відповісти
2014.02.02 19:19 -
Хлопець (53)
2 0
Виклали щоб попіаритись, що їх бідних переслідують. І я не казав, що свої викрали, просто де-факто цікава інформація, яка мене наштовхує на сумніви. Та і якби ви слідкували з чого все почалося, то саме пан Василь тут всіх хто не з свободи почиинає називати шавками, провокаторами. Він перший почав кричати що правий сектор провокатори. Один він Д'артаньян, а всі п!дара$и
Відповісти
2014.02.02 13:14 -
Василь Федоренко (48)
0 -2
На сьогодні потвори набридли !
Відповісти
2014.02.02 11:24 -
Василь Федоренко (40)
0 -1
По темі :
Банда узурпувавши владу підтирає зад конституцією і українцями.
Менти стали Шуцманами і збройним угрупуванням кримінальної диктатури.
Всіх адмі-ннадзорних ,звільнених по УДО , урків і гопників на волі , всіх потенційних злочинців самі шуцмани організовують у "дружини тітушок , озброюють , кришують, підгодовують та керують ними.
За те що на мирній акції під облрадою наш Вітя Рязанцев стояв 23 січня на вулиці з прапором "Свободи" викликають на допити до Слідчого управління УВС по Житомирській області нібито як учасника "штурм". Жахливий гумор прав хоронців.
29 січня люди в цівільному на Театральній його намагались викрасти. . Прохожі житомиряни не дали їм це зробити. Шуцмани спочатку заявляли про відсутність такого факту а потім про те що це були вони і хотіли його "запросити" на допит. Ці ментотітушки мабуть не заглядали навіть у Закон "Про міліцію". У нас немає вже міліції діяльність якої передбачена законодавством !
СБУ вже Спілка Банд України яка організовує разом з шуцманами викрадання активістів та формує банди і організовує провокації та інші злочинні терористичні дії проти активних українців.
Прокуратури які роками спали і жировали , бездіючи проти корупції , поборів та взагалі злочинів та свідомо не відповідали на звернення і заяви про злочини тут різко стали фронтом проти конституційних органів народовладдя та їх рішень.
Прокурори намагаються не конституційні диктаторські адміністрації подати як єдині законні органи державної влади без участі народу.
Шуцмани, СБУ і прокурори стали на сторону вчинення свідомих злочинів проти України і українців.
Ці громадяни не мають не тільки право на боротьбу з народом за народні кошти , а і взагалі через недотримання Конституції бути громадянами України проти існування якої вони оголосили війну.
Відповісти
2014.02.02 19:38 -
Enej (55)
0 0
А обороняли Вітю ненависні тоб колишні свободівці, які продалися, як ти кажеш, регіоналам.
Відповісти
2014.02.02 12:54 -
Хлопець (42)
1 0
А чому Вітю в'язали в автомобіль з львівськими номерами? Чому Свободівці билися з обороною Майдану, котрі взяли Львівську ОДА, МінАгроПром? Чому так багато питань викликає діяльність Свободи?
Відповісти
2014.02.02 13:13 -
Василь Федоренко (47)
0 -1
Малинчани це стандартний , базовий , брехливий ПРОВОКАТОР !!!
Ти ще розкажи що ти біля авто стояв. Хоча такі як ти есесівцям і шуцманам нас і здаютьб!
Про ту подію звісно ніяких деталей ти не можеш знати , хіба , що ти не є сексотом який фотографує , телефонує і зливає потворам опозиціонерів!
Відповісти
2014.02.02 19:27 -
антиХам (54)
1 0
Що ж ти всіх малинчан уже обізвав провокаторами?
Відповісти
2014.02.02 13:21 -
Хлопець (50)
1 0
На відео чітко видно - номера ХХХ-ХХ ТС ТС - Львів та область, чи не так? Я просто цікавлюся подіями і роблю свої висновки. Кого цікавлять цифри - знайдіть відео, я не пам'ятаю.
Відповісти
2014.02.02 13:23 -
Aleks1488 (51)
1 0
Така нормальна афьорка
Відповісти
2014.02.02 12:59 -
Олексій Семенів (44)
1 0
Це в їх стилі.
Відповісти
2014.02.02 10:55 -
Василь Федоренко (38)
0 -1
Знову про себе та вибори . Ви обс..... всіх тих що такі як ви. Самі килим чи сорочку чужу на себе тягнета як і вони . Зовсім нічого "свіжого" - перегнй і болото ! У Вас фейс тільки інший а так просто і видно - ЗАБАЛАКУВАННЯ любої теми ?
Ви давайте по темі , а не маючі плану власних дій , програми ,виборів вже розовідаєте, намагаєтесь розповісти тим хто ще не переобраний потрібно робити . Кожен Енштейн та Пуп Мудрості людської.
Наполеончики в пробірці !
Відповісти
2014.02.02 11:16 -
Aleks1488 (39)
1 0
Хто би говорив. Вічний кандидат в мери
Відповісти
2014.02.02 11:34 -
Василь Федоренко (41)
0 -1
Вічний у вас тільки Бланк.
Я 12 років був обраним депутатом .
Кандидатом я був достойним .
Чи став я художником . Я їм є і за талантом і за дипломом.
А то що через мій клуб за 34 роки відірвано від вуличного і шуцманського виховання 8000 дітей та сотні призерів і чемпіонів підтверджує що справа моя Богом дана.
Таким як ти це до спини , але нормальні люди і батьки мені вдячні !
Що не скажеш про тебе боягуза який ховається навіть за коментами.Чмушник який намагається набздіти "тереном" але навіть звука немає а так собі по-партизанські (аби не спіймали).
Відповісти
2014.02.02 19:40 -
Enej (56)
1 0
О, почалось: я кандидат, депутат, член, ініціатор, організатор, вихователь і т.д. ))
Відповісти
2014.02.02 13:00 -
Хлопець (45)
1 0
Яка у Вас конкретна програма, і що конкретно ви з неї виконали? Ну прямо син божий у плоті - Василь Федоренко. Йому ссиш у очі а він каже божа роса. Людям треба щоб їх чули, а ви не чуєте нікого, крім себе, тому, вибачте, кандидат ви не достойний.
Відповісти
2014.02.02 12:58 -
Олексій Семенів (43)
2 0
Олег Михайленко і тей не витримав вашого виховання і втік від вас.
Відповісти
2014.02.02 20:03 -
Отто Скорцені (60)
0 0
Ти такого не пиши бо завтра ФВМ разом з Рязанцевим весь Малин твоїм фотом обклеять і підпишуть "хапуга" і "зрадник".В свій час ФВМ так з Михайленком вчинив.
Відповісти
2014.02.02 19:42 -
Enej (57)
2 0
Просто Олег націоналіст, а націоналістам важко витримати продажного Федоренка.
Відповісти
2014.02.02 13:06 -
Василь Федоренко (46)
0 -2
Якщо ти така аморальна , зрадницька, кар`єристська , неблагодарна потвора то ти навіть не заслуговуєш на увагу а на екзорцизм !
На любому дереві в саду можуть з`явитись гнилі плоди , але сад не вирубують , а він приносить користь. Через такого як ти не можна плювати на націоналістів . За патріотизмом і націоналізмом перемога а за провокаторами про яких завжди попереджав Василь Кук тільки ганьба і пекло !
Відповісти
2014.02.02 13:15 -
Олексій Семенів (49)
2 0
Здається, що на гнилому дереві виріс молодий пагон.
Відповісти
2014.02.01 15:10 -
Олег Антонюк (21)
0 0
Шановні! У нас чи не найкраща, найдемократичніша Конституція і найгуманніші закони в світі. Проблема не в цьому. А в нашій з вами свідомості, менталітеті українців. За кордоном люди слідують законам, поважають та виконують їх, а в нашій країні кожен думає, як їх обійти. За кордоном немає такої корупції, немає такого хабарництвак, немає кумівства. Якщо ти порушив правила дорожнього руху, для прикладу, то відповідатимеш нарівні з простими людьми, незалежно від того суддя ти чи сенатор. Тому про що ми з вами тут говоримо?
Мені дуже упав у душу виступ Хлопця на сесії, однак у нього просто зашкалює юнацький максималізм, і елементарна відсутність життєвого досвіду. Усі думки, які були викладені під час обговорення тут на сайті, шановний Хлопче, утопія. Хочеш робити революції, почитай Леніна. Цього революціонера ще ніхто не обійшов! Але ти сам бачиш, до чого та революція призвела. Так і будь-яка інша революція, маю на увазі силовий варіант, призводить лише до того, що до влади приходять чергові диктаторм, до того ж люди далекі, неосвічені і ще гірші за попередню владу.
Вірю, що Україна житиме краще, але не сьогодні і не зараз, а тоді, коли вимруть, як не грубо це сказано, колишні комуняки, коліи відійдть від влади ці вихованці Компартії, які сьогодні називають себе партійцями інши політичних сил, а в душі вони ті самі бюрократи і комуняки, вихідці системи. Коли прийде до влади нове покоління, сьогоднішніх підлітків, тоді житимемо краще, бо це покоління вже інше, наші діти вже не думають стереотипами минулого, вони вже є європейцями, а тому їм не треба туди прагнути, бо ми і є в Європі, у самому її серці. Побудуємо у себе європейську державу, з нами на рівних говоритиимуть як із партнерами. Усе це буде, але повторюся не сьогодні. А тому не на часі кардинально міняти владу. Я проти бандитської влади, яка сьогодні керує нами, але не маємо жодного сильного опозиціонера, здатного очолити країну. Хіба що Порошенка як людину дипломатичну і розумну, що немаловажно. Однак, все рівно, дуже велика загроза, що на наступних виборах знову пройде Янукович, і винні у цьому будемо ми з вами. Згадайом, багато людей ходить на вибори? У тому числі молодих? Усі зневірились, махають руками, навіщо це мені. Все одно нічого це не змінить. І так думають сотні тисяч, а тому у крісло сідають януковичі. Тому обвинучувати сьогодні політиків не варто, це ми самі їх таких виростили, наша система.
А ти, Хлопче, лише наживеш проблем на свою голову, якщо будеш таким необачним. Зрозумій, не на часі усе це. Люди ще не готові до тих перемін, про які ти говориш
Відповісти
2014.02.01 21:09 -
Олексій Семенів (25)
2 0
В чомусь ви праві. Зараз навряд чи вийде поміняти докорінно щось у цій державі поки не вмре остання людинаяка була рабом. Має відбутися люстрація, але люстрація в житті кожної людини. Люди самі мають почати міняти себе. Адже тей самий беркут і тісамі тітушки це як не прикро українці.
Відповісти
2014.02.01 21:11 -
Олексій Семенів (26)
1 0
Навіть малинські хлопчики молчики їздили на так звані антимайдани.
Відповісти
2014.02.01 18:04 -
антиХам (23)
0 -1
Конституція - це як фундамент будівлі. Він може бути найкращим, але яку хату ми на ньому зведемо? Уже звели - не дім, а лабіринт із тісних кімнаток й довгих коридорв, якими бігають пройдохи юристи, прокурори й судді. Пам’ятаєте: "...Люди!... и кто так строит!".

Щодо "Хлопця", тобто прагнень молодого покоління, ментальності тощо, пробую поставити запитання й дати відповідь таким чином:
Ви задумувалися коли небудь, чому у військо набирають переважно молодих? Ні, не тому, що вони здорові, сильні... Вони не бояться смерті, готові йти в бій... Вони НЕ ЗВИКЛИ жити!

Ми ЗВИКЛИ жити і сьогоднішнє молоде покоління з часом ЗВИКНЕ жити під нашим "мудрим" керівництвом... І так по колу, аж поки звички не переростуть в МЕНТАЛЬНІСТЬ
Відповісти
2014.02.01 16:23 -
Хлопець (22)
0 0
Той хто прагне змінювати і робить щось для цього - той змінює, хто чекає часу, той так і чекає до старості, поки ним маніпулюють інші. Я не політик, я інженер, і те чим я займаюся, мені вдається. На відміну від наших політиків. Я б не хотів влазити в політику, я не люблю цього. Але я розумію що якщо ми знову поставимо до влади тих самих колишніх комуністів, ударівців, що ще вчора були регіоналами, з тією ж психологією, вони знову виростять собі таку ж зміну, і так буде тривати, доки не з'явиться хтось розумний, активний, з іншим мисленням. Нам потрібно брати участь у цьому вже зараз. Не хочу сказати що можлива одночасна зміна системи - це нереально, але треба з чогось починати, не завтра, тому що прокидаємось ми щоразу сьогодні. І настав час, коли треба дати дорогу молодим, нехай максималістам, але лише вони здатні змінювати, тому що вони мислять завтра, а людина у віці думає лише про сьогодні.
Відповісти
2014.02.01 18:11 -
Олег Антонюк (24)
0 0
А хто не дає дорогу молодим? За законом ти можеш брати участь у виборах. Йди. Але, якщо мені не зраджує пам’ять, самовисування зараз немає. Тому доведеться обрати собі партію або створити свою. Дерзай!!! Це краще, ніж просто слова. А по-друге, треба створювати команду однодумників. Ти маєш людей за плечима, яким можеш довіряти, і які подіялють твої думки? У Малині таких небагато. Молодь зайнята іншим — бізнесом, спортом, сім’єю, дехто навпаки алкологолем чи «гопництвом». А один в поле не воїн. Інакше це буде боротьба з млинами. Я розумію твої відчуття, але боротися із системою глупо.
І загалом, що конкретно ти пропонуєш, щоб змінити ситуацію у країні?
Відповісти
2014.02.01 21:26 -
Хлопець (31)
0 0
Я і сам займаюсь іншим. Але ж саме по собі нічого не зміниться. В мене є деякі пропозиції, звичайно, і погляди на деякі речі. Писати тобі зараз повну програму, яку я б намагався впровадити, якби пішов у владу, я не можу. Чи є в мене команда? Ні, немає. Мені подобається моя професія, і тому я не в політиці. Але коли я дивлюсь що всі нормальні люди, як і я залишаються осторонь, а інші просто роблять із владних структур бізнес, я розумію що осторонь бути не можна. Треба або відвідувати всі засідання і тикати їх носом в їхнє лайно, або ж самому іти до влади. Другий варіант для мене не дуже прийнятний, бо мені подобається моя робота.
Відповісти
2014.02.01 21:14 -
Олексій Семенів (27)
2 0
На минулих виборах УНСО виставляло молодь як кандидатів тільки проголосували за гроші і за колишніх теперішніх старперців.
Відповісти
2014.02.01 12:36 -
Станіслав Гуменюк (14)
1 0
Знаєте, дивно, але чомусь обговорення серйозних речей, починає перетворюватися на типовий базар емоцій.

Я думаю в блозі викласти (нагадати) ще деякі факти втручання прокуратури в рішення орг. місц.самовряд й надати певну оцінку подіям.

В принципі "антиХам" дещо вже окреслив суть проблеми. Можливо хтось викаже своє бачення.

Щодо політичних партій. За Конституцією влада належить народу. Конституція визначає гілки влади в Україні. А от тепер починається магія: ці гілки влади приватизуються партіями.

Мені сподобався образ про стрілку на "5-30". Щоб не звинуватили в плагіатстві буду говорити "опівнашосту"
Відповісти
2014.02.01 12:56 -
dumayu (16)
0 0
Тут буває з'являється чи то vovas(vasvol???) то в перепалці з Федоренком (зрозуміло чому не діалог) на тему нікнеймів він видав одну річ яка запам'яталась.
"Якщо вести конструктивний діалог онлайн, і навіть під ніками, то це обов'язково переросте в реальні зустрічі і реальні дій" - десь так (коментарі, здається, у нього російськомовні)
Відповісти
2014.02.01 21:23 -
Олексій Семенів (30)
1 0
На словах всі можуть говорити, а щось зробити для цього міста так усі на собі рубашки рвуть перед виборами. А після тихенько займаються своїм бізнесом.
Відповісти
2014.02.01 13:29 -
Станіслав Гуменюк (19)
1 0
"Volvas". Один з небагатьох, хто надавав конкретну допомогу в антититановій боротьбі.
"Перепалки" ???? Я б не розцінював всі наші дискусії як "перепалки". За формою може так воно й виглядає. Але потрібно з цього всього зробити певні уроки й задуматися над тим, що Ви процитували з "Volvasa".... Або продовжувати вести "перепалки". Я в цьому - пас.
Відповісти
2014.02.01 11:52 -
dumayu (13)
1 0
Алекс, Хлопець, Антихам, Гуменюк (рідко), той що з аватаром Аватара, Мармиза (якимсь боком), Семенів (але схоже це Алекс) - це опозиція до політиків будь-якого кшталту на цьому сайті.
А тепер давайте гіпотетично - які конкретні кроки ви зробили б в конкретному Малині? (таку собі програму дій)
Відповісти
2014.02.01 21:20 -
Олексій Семенів (29)
0 0
Алекс то Олександр.
Відповісти
2014.02.01 21:19 -
Олексій Семенів (28)
1 0
В мене є гарний план дій. Нормальний не такий як пишуть перед виборами, але нема толкових людей з якими його можна було втілити в життя. Всі ці молоді хлопчики депутати цікавляться лише власним піаром.А колми я щось просив умера казали, що нічим не можуть допомогти. А такі люди як опозиційні політики старшого покоління викликають приступи блювоти. Мене бісять двуликі люди.
Відповісти
2014.02.02 19:46 -
Enej (58)
1 0
Ну, не варто так. А як же легендарний Лупиніс? "Партизанський загін роби з того, що є під рукою".
Відповісти
2014.02.01 12:43 -
Хлопець (15)
0 0
Для початку вивчив би рішення що приймались до цього. Всі засідання проводив би відкритими. Прийняв би рішення про прозорість проведення тендерних закупівель. Підготував би проект про участь територіальних громад у прийнятті рішень.
Відповісти
2014.02.02 19:48 -
Enej (59)
0 0
Всі засідання - відкриті.
Відповісти
2014.02.01 13:09 -
dumayu (18)
1 0
Справа в тому, що на сьогодні кожен може ознайомитись з будь-якими рішеннями, бути присутнім на засіданнях сесії і ще багато чого...
От у Радомишлі через одного такого настирного містянина якось навіть стіл великий змінили на малий та стільці зайві поприбирали аби тільки його не допустити. Бо він приходив, слухав, фіксував і розносив в усному режимі по місту.
Це я до того, що кожен хто думає А ОТ Я!!! може спробувати себе в ролі депутата.
От моєму А ОТ Я!!!, наприклад, постійно щось заважає, то часу нема, то погода не така, то проблеми...
Відповісти
2014.02.01 21:43 -
Хлопець (32)
0 0
Тому що, знову ж таки, один у полі не воїн. Тут треба просто більше співіснувати з іншими. Я, на жаль, останні півтора роки бував у Малині не так часто, і взагалі, втратив більшість зв'язків з навколишнім світом у цьому місті. Якщо на те пішло, так само як і зараз тут, ми могли б зустрітися і обговорити ці та інші питання деінде. Це була б не громадська організація, але хто заважає нам неофіційно делегувати одного з нас до ради з пропозиціями, запитаннями (в тому числі незручними)
Відповісти
2014.02.01 22:00 -
Олексій Семенів (34)
1 0
Але Михайловича не звіть, а то обізве нас
Відповісти
2014.02.02 00:19 -
Хлопець (36)
1 0
Зараз скаже, що готується змова проти України провокаторів і зрадників=)
Відповісти
2014.02.01 21:59 -
Олексій Семенів (33)
1 0
нормальна тема я підтримую
Відповісти
2014.02.01 22:12 -
Хлопець (35)
0 0
У мене є час завтра, з понеділка їду у відрядження, і поки не можу сказати, коли повертаюсь.
Відповісти
2014.02.02 09:10 -
Олег Антонюк (37)
0 0
Хлопче, з тебе буде достойний мер, але для початку на наступних місцевих виборах йди у депутати. Це порада. Найкращий хід йти по мажоритарці, тоді люди голосують саме за особистість, а не за партію. А в партію можна вступити у будь-яку опозиційну, на місцевому рівні це не так важливо, вийдеш потім, якщо погляди з керівником партії кардинально не співпадатимуть. А може до того часу самовисування повернуть.
Так ти розберешся у самій системі влади, і робитимеш конкретні справи для свого виборчого округу. Там усе земне — допомогти вулицю прогрейдерувати, заасфальтувати, освітлити, бабусі допомогу добитися іт.д. Із цих дрібниць і складається депутатство. І це не так просто, як здається. Бо все впирається у кошти, які потрібно вибити у влади. А коли люди тебе оцінять, а вони оцінять, бо ти того вартий, тоді можна і у мери. Тоді для Малина зробиш конкретні справи. Меру не потрібно бути яскравим політиком, краще фаховим економістом, юристом, а головне господарником. Тобі як інженеру це удасться. Так що раджу: постав перед собою мету і йди до неї. Це буде краще різних утопій, а у Малина нарешті буде молодий, чесний мер-патріот. У тебе б вишло. А команда буде. У нас є розумні, перспективні молоді люди, просто розкидані по місту, кожен у пошуку себе, або у своїй маленькій групці однодумців.
Шкода, але сьогодні я не в Малині. Думаю, згодом десь перетнемось
Відповісти
2014.02.01 13:00 -
Станіслав Гуменюк (17)
0 0
Фокус в тому, що в Україні де-факто немає територіальних громад. Їх "розмили" Закони та Зміни до Законів та Зміни до Змінів до Закону.

Єдина спроба створити територіальну громаду, яка реалізована, діє й розвивається, - це с. Чайківка Радомишльського району (антититанове село, типу Чопович, але в десятки разів згуртованіше). Юра Докиль за допомогою фахівців юристів з ДемАльянсу зумів із міцних обіймів Законів витягти із Конституції оце право громади. Влада ж, юристи, всі любителі риболовлі в мутній водичці - насмерть упираються зупинити цей процес.

Друзі, ви собі не уявляєте, скільки є важливих питань. І хоча би зрозуміти їх значення, першочерговість їх вирішення, інакше знову бігатимемо по кругу, тобто гратися в політику та різні партії
Відповісти
2014.01.31 19:51 -
антиХам (2)
0 0
До речі, цікава тема. Не просто цікава, а важлива

Народ, зіскакуйте з мого блогу. Він уже побив рекорди обговорення. Давай сюди!

Компетенція чи ІМПОТЕНЦІЯ органів... місцевого самоврядування? Прокурор констатує, що то все (тобто наші органи...) - це годинникова стрілка на "5-30". Скажіть тоді, а нащо такі органи? Лише заважають в танцях...
Відповісти
2014.02.01 00:10 -
Хлопець (3)
0 0
Щоб відмивати гроші, та виконувати рішення влади. Тому там і сидять слизняки, нулі без палочки. Усі місцеві політики - дармоїди та нероби, що нічого не варті, і навіть не здатні прийняти рішення.
Відповісти
2014.02.01 00:32 -
антиХам (4)
0 0
А давайте спробуємо без емоцій. Тема дуже серйозна. Не місцевого рівня. Державного! Без вирішення проблеми імпотентності органів місц самовр. жодного зрушення в державі годі й чекати. Хто б не був при владі
Відповісти
2014.02.01 00:38 -
Хлопець (5)
0 0
Так це не емоції, поспілкуйся з Литвиненком, Стельмахом, Федоренком, Поліновським, Аксьоненко, зроби свої висновки. А взагалі, є сенс участі місцевих органів в загальнодержавних питаннях - так як місцеві прагнення та пропозиції мають рухатися вгору і впливати на загальнодержавний курс - Києву немає діла до проблем в селі Глибочок Тростянецького району Вінницької області, або м. Малина Житомирської
Відповісти
2014.02.01 09:49 -
Aleks1488 (8)
1 0
А Федоренко краще і далі хай би плакати малював на швейній фабриці. Може би він склався би як художник
Відповісти
2014.02.01 09:45 -
Aleks1488 (7)
0 0
А ще є молоді їх послідовники і лизоблюди. Міг би назвати прізвища, але то вже певно такаістерика почнеться
Відповісти
2014.02.01 10:18 -
Хлопець (9)
0 0
Ну на рахунок молодих послідовників - там є дійсно люди котрі їм вірять... жаль цих молодих людей, їх там прозомбовують, і задушують їхнє я, вони спеціально і беруть туди особистостей слабких, у котрих можна легко задушити амбіції і заставити робити як їм скажуть.
Відповісти
2014.02.01 10:20 -
Aleks1488 (10)
2 0
Рязанцев наприклад. Гарно його кидонули.
Відповісти
2014.02.01 15:01 -
Василь Федоренко (20)
0 -2
Ви словослюни Рязанцева не чіпайте . Якщо вас ,нікчем, порівняти з Віктором , то він герой , який рухає історію , а ви свої паскудні язики . Ви як секс меншини тільки розумові ну і як видно аморальні гниди
Відповісти
2014.02.01 10:26 -
Хлопець (11)
2 0
Так, але я не хотів прізвища називати=)))
Відповісти
2014.02.01 10:51 -
Aleks1488 (12)
2 0
він ще також листівки на Михайленка клеїв. Теж підстава.
Відповісти
2014.02.01 02:50 -
антиХам (6)
0 0
Все вірно. За даної системи (маю на увазі не лише сьогоднішню владу, а будь-яку, яка ЛИШЕ декларувала чи продовжуватиме ЛИШЕ декларувати, а не виконувати вимоги Конституції) Києву взагалі немає ніякої справи до провінцій (провінції - це все, що знаходиться за межами урядового кварталу). Виконувати вимоги Конституції просто неможливо, оскільки в самій Конституції вже закладено цю "неможливість".
Уже пізно, та й тема не для комента, але, так навскидку:

Конст Укр ст.121:вказано функції (повноваження) прокуратури, в яких до речі немає й слова про контроль за орг. місц. самовр., але в п.2 є приписочка ..."у випадках, визначених законом". А таких приписочок - тьма тьмуща.З багатьох питань. Пишеться Закон, який "відповідає" Конституційним нормам, а за тим Законом - усім (у "Києві") чхати на Конституцію,зокрема на ст.5.
Розділ ХІ КУ (місцеве самоврядув...) там приписочок - тьма-тьмуща. Ст.140 ".....самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і ЗАКОНІВ (виділ. мною) України". А тепер візьміть ЗУ "Про місц.самовр в...." і спробуйте вплинути на "Київ"..... Що вийшло? А для чого ж тоді декларація ст.5 КУ? Де роль народу? (крім електорального використання).

Хоча не в тему розмови, але по сьогоденню: от тому-то на перемовинах з владою, окрім "лідерів" не було представників НАРОДУ! (десь я вже про це говорив)
І трішки емоцій: Народ, тебе немає в Законах!
Відповісти
2014.01.31 18:23 -
робер артуа (1)
1 0
Органам прокуратури Житомирської області потрібно самим було не чекати на звернення місцевих рад ,а самостійно розслідувати вчинки громадянина Януковича по захваті всіх гілок влади , та злочину проти свого народу.
Відповісти