Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

31.05.2013
Житомирщина

Протестуй, не протестуй... а титан добувати будуть


Житомирський суд знехтував інтересами селян і дав дозвіл НАК «Надра України для розробки титанових кар’єрів.

Житомирський обласний адміністративний суд, 29 травня, задовольнив позов НАК «Надра України" до Житомирської обласної ради стосовно рішення обласної ради про скасування свого рішення про надання дозволу користування надрами (6 гектарів для видобутку титанових руд), яке було відмінено депутатами обласної ради за наполяганням громади 9 квітня 2013 року.

Депутат Житомирської облради Дмитро Кропачов на своїй сторінці у соц.мережі написав:

Надра України виграли суд!

Обласна рада документи загубила з засідання робочої групи, а суд не переніс засідання щоб їх знайти, - пише Корпачов. Спрацювали добре в тандемі. А на апеляцію вже додаткові документи прикладати не можна по суті справи. Тому оскарження думаю буде також програно. А взаглі я дивуюсь законодавству коли суддя питає про мотивацію депутатів яких обрала вся область та приймає рішення одноосібно без яких мотивацій... Абсурд!!!!

Нагадаємо, що 9 квітня під тиском селян депутати облради скасували своє ж рішення щодо видобутку титанових родовищ в Житомирській області.

Джерело: 20minut

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.06.13 16:38 -
dumayu (7)
0 0
Моя країна суцільна руїна.... Як можна не любити свою землю аж так...(Скрябін) http://www.youtube.com/watch?v=6ZIYUTfuA7g
Відповісти
2013.06.11 22:29 -
Землянин (5)
1 0
Важко виграти суд особливо тоді, коли хочеш його програти…

Як так можна! Як можна так не любити свою землю, природу, ЖИТТЯ!
Так поступають тільки хижі, корисливі, цинічні, ненажерливі інопланетні прибульці…
Люди Житомирщини вже ясно дали зрозуміти ПРибульцям (ПР – читай Партія Регіонів), що вони помилились планетою. Пустелі на Поліссі не буде! НЕ ДАМО! Не хочемо ми жити в такому «шоколаді», як живуть на кар’єрах «заможні і щасливі» мешканці планети Луганськ.
Ну а якщо ПРибульці таки полізуть (полізуть, бо плювати вони хотіли на права, волю і думку людей, як плювали на нас 2004 р., коли фальсифікаціями привласнили собі право вибору (а це встановлений Верховним Судом України ФАКТ)) виживати нас з рідної землі, то нам нічого не залишиться, як спалити їхню техніку, запхати командора ПРибульців Хама разом з його пасіпаками в ракету що стоїть біля музею космонавтики в м. Житомир та вистрілити нею у Місяць. Там кажуть титану багато 
Командори та командорчики ПРибульців, дружіть з головою та не втрачайте відчуття самозбереження й вільного польоту…
Відповісти
2013.06.12 21:38 -
Ольга Гура (6)
0 0
Землянине, браво!
Відповісти
2013.06.01 19:31 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
суть мабуть в тому, що ми обрали владу (на всіх рівнях), якій начхати на людей. не знаю як у теплі краї... а в місця не так далекі з нинішньою владою потрапити можна без проблем. це в же не ті часи, коли при помаранчевих клоунах можна було лити лайно і на президента і на всю свиту - сьогодні за свої слова (не кажучи про дії) доведеться відповідати по статтям (як мінімум) адмін.кодексу, а як максимум: серцевий напад (з відбитими внутрішніми органами), ДТП, пожежа - стандартний набір... тож шановні, не забувайте - за вами стежать, щоб не сталося як у рекламі прального порошку: ви невдоволені владою - тоді хлопці у спортивних костюмах ідуть до вас! :)
Відповісти
2013.06.01 19:34 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
PS
http://www.youtube.com/watch?v=jWwvuKaFsJc
Відповісти
2013.05.31 20:26 -
Ольга Гура (1)
0 0
Може зберемо гроші всією областю нашим олігархам на квиток в один бік - нехай їдуть в теплі краї і бажано подалі звідси та залишать Україну в спокої? Як вони вже дістали зі своєю ненажерливістю.
Відповісти