А пам'ятаєте рекламу про 52 млн? Населення України за вересень зменшилось на 10 тисяч

9.11.2017
Малин

Майбутні олімпійці із малинської «Ялинки»

Стрибки у довжину з місця та метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль стали наступними видами VІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед вихованців старших груп Дошкільного навчального закладу №8 “Ялинка».

Більше того, стрибки відносяться до тих видів, що проводяться на призи олімпійської чемпіонки Римської Олімпіади (1960) Віри Крепкіної, а група метань – на призи учасника ХХХІ Олімпійських ігор Дмитра Косинського.
Стрибки у довжину з місця.

Тут фактично всі юні призери показали досить пристойні результати для свого віку.
Так Саша Абрамов вже в першій своїй спробі стрибнув на 128 см. та став переможцем. Другий результат (123 см.) і друге місце в Єлисея Лінговського, а Олександр Рябченко і Дмитро Несененко настрибали на «бронзу» - у них обох 114 см.

У дівчат найкращий результат у Насті Петрик – 122 см. Другою тут була Уляна Славкіна (116 см), а на третій сходинці п’єдесталу Настя Марченко (110 см).

Метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль.

Абсолютними снайперами стали Дмитро Несененко і Євгеній Наханьков у хлопчиків та Уляна Славкіна серед дівчаток. Вони тричі із трьох можливих влучили в ціль. Але якщо Уляна відразу зайняла перше місце, то хлопчикам були надані додаткові три кидки. В повторній спробі Дмитро виявився влучнішим. Тож, перше місце посів Несененко, а друге – Наханьков, а на третьому - Артем Люшенко, який у «перестрілці» випередив п’ять інших претендентів у бронзові призери.

У дівчаток Божена Метелицька і Настя Марченко відповідно друга та третя призерки змагань.

Всі призери нагороджені дипломами Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з автографами відомих українських олімпійців Віри Крепкіної та Дмитра Косинського.

Попереду у дошкільнят змагання з фігурної їзди на самокаті.