Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

3.01.2014
Малин

Чи допоможе Рудченко малинчанам у "лікарняному" питанні?


Про добрі справи колишнього народного депутата України декількох скликань, Почесного громадянина Малина і Малинського району, заслуженого працівника сільського господарства України Миколи Рудченка відомо землякам-малинчанам давно.

Він сприяв будівництву ряду об’єктів соціально-культурної сфери Малинщини, і був частим гостем у навчальних закладах міста і району, інвалідів, ветеранів, а в рідних Чоповичах його називали «другим батьком».

Тут його знають і малий і великий. І ніхто не зможе про нього сказати поганого слова, бо він, виходець із простої селянської родини, завжди переймався проблемами простих людей, допомагав їх вирішувати, які б посади він не займав.

Дізнавшись про проблему із закриттям двох відділень ММРТМО, Микола Рудченко також не став осторонь цієї актуальної для жителів Малина і району проблеми.

- До мене з метою поради і пошуку підтримки і допомоги звернувся один із найактивніших депутатів Малинської міської ради, голова районної організації ВО «Свобода» Микола Поліновський, просив допомогти.

 Я сказав, що, звісно, «в чорний ящик» відкладати це питання не можна. І вже 3 січня 2014 року, не дивлячись на святкові дні ми з Миколою Леонідовичем побували в Житомирі на прийомі у деяких керівників медичної галузі області та телефоном отримали підтримку від ще одного житомирянина-земляка, котрий обіймає серйозну посаду в міністерстві охорони здоров’я України.

Вони в один голос запевнили нас, що малинчанам не варто хвилюватися, а розпорядження, підписане головою облдержадміністрації 27 грудня 2013 року, «діятиме лише на папері» принаймні до виборів Президента України у 2015 році.

Отож, хочеться вірити, що радикальні дії з боку жителів міста над тихоплинною річкою Іршею, міста обласного підпорядкування Малина та району застосовуватися поки що не будуть. Всі ж люди хочуть спокою і гармонії, а не колотнечі та безглуздого виконання незрозумілих наказів і розпоряджень.

*****

До речі, напередодні Новоріччя Микола Рудченко, не порушуючи чудової традиції, відвідав з приємною місією вихованців ДНЗ та учнів Чоповицької гімназії, Йосипівського та Ксаверівського НВК. Окрім щиросердних побажань на адресу педагогів, односельців, батьків та дітей, колишній парламентарій подарував солодощі і подарунки, за які щиро дякували діти своїми посмішками і веселим настроєм.

- Це справді народний депутат і безвідмовна людина, - сказала про гостя директор Йосипівського НВК Людмила Марчук. – Скільки б я не зверталася до Миколи Миколайовича стосовно тих чи інших проблем у навчальному закладі, він всі мої дзвінки і письмові заяви намагався оперативно вирішити. Його добре згадують і батьки, і вчителі, і діти нашого села.

Директор Чоповицької гімназії, депутат обласної ради Віктор Перегуда та директор Ксаверівського НВК «Школа-сад», депутат районної ради Василь Андрієнко називають Рудченка своїм старшим порадником і мудрим керівником-господарником, який знав як, коли і до кого потрібно підійти, щоб вирішити злободенні питання району, області, держави. Він ніколи не кидав слухавку, коли дзвонили земляки, а навпаки, зустрічаючись у колективах говорив номер свого мобільного, щоб зверталися у складну хвилину.

А малинчанам варто задуматися над тим, кого обирати до парламенту, щоб відстоював їхні інтереси… в майбутньому не словом, а ділом і конкретними справами. З Новим роком, земляки!

Олександр Колесник

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.05 15:26 -
Альф (6)
0 0
Мда.. Трохи перегнув з піаром Рудченка автор... "не словом, а ділом" - о як! Він ще не ділом, ні словом, а нам уже варто задуматися... Судячи з прямої мови Рудченка, ніхто всерйоз розпорядження переглядати не буде... якщо воно буде "діяти на папері"...
Відповісти
2014.01.04 23:58 -
антиХам (4)
0 0
Читаю О. Колесника і плачу... Покручє Б. Лісовського. Олександре, скиньте в коменти номер мобільного героя (не Поліновського!!!) статті. А рапттом знадобиться (не зараз, після 15-го року) до Коростеня на лікування чи проконсультуватися щодо зустрічі з землячком, "Який Обіймає Серйозну Посаду".

Заранє дякую!
Відповісти
2014.01.05 19:12 -
Олег Антонюк (12)
0 0
І нащо тобі , шановний, той телефончик. Сьогодні у міністерствах одні люди, завтра — інші. До 2015-го ще все разів сто може змінитися, і той великий чоловік вже буде не пре делах і хрен чим кому допоможе...
Відповісти
2014.01.05 19:53 -
антиХам (15)
0 0
"Великі" люди не тонуть. Вони переміщаються у просторі, маневруючи між скелями відповідного рівня висоти. А для нас, рівня районного разлива, поддєржка с висоти - це щось. Це як молитва.
Відповісти
2014.01.05 19:18 -
Олег Антонюк (13)
0 0
А ще от зацікавив, АнтиХаме твій вислів: «А які імена: Андрієнко, Перегуда, Марчук...» Ну з першим і останнім зрозуміло — якщо пам’ять не підводить це псевдоніми місцевих писак з місцевої преси, а от чого туди Перегуда потрапив, та ще в середину списку? До чого тут депутат облради серед журналюг? Чи може я чогось просто не усек? Вибач за нав’язливість, шановний АнтиХаме, скушно ввечері, ото мізки людям і заморочую...
Відповісти
2014.01.05 20:27 -
антиХам (16)
0 0
Щас відповім, ось тільки "Чорному" котлєтку кину...

Про яких Ви журналістів?
Нє, і вправду Мармизка говорив, що коментарі стали як газета. Поздравлєнія, оголошення, сплєтні інтернетовські, а передовиць вже не читають. Ох і мудрий цей котик!
Так от у статті (див. вище, щоб усєкти) чогось попали ці прізвища. Там є й посади їхні, статуси обранців.
Вообщє вони Ні-До-Чого... Красіво в тємі стоять, тіпа: "Отец родной! І как ми бєз тєбя!". Ніяких претензій Ні-До-Кого.... Я ж говорив, "Навєяло!"...

Мій котик сказав: "Хазяїн, всьо пропало! Гутка на бунт не йде. Мєстні братки розтолкували, що їм на "бл...ки" у Коростень ближче бігати, а значить і їх хазяям легше до города буде!..."

Ой, цей Чорний ще стільки всього наговорив. Капєц! Заполітизувався котяра. Краще б на бл...ки бігав.

Не скучайте, друже! Скоро буде ще веселіше!
Відповісти
2014.01.05 11:50 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Повів одним оком, да вийшло наче ти Лісовського ПокручЄм назвав)))
А Херой для общого шуму (хоть шось) хай поодсвічує. Вкупі з іншими Х. за якусь боєєдініцу сойдуть.
Відповісти
2014.01.05 17:31 -
антиХам (7)
0 0
Коте, Лісовський тут ні до чого. То просто асоціації. Стиль такий душевний... А які імена: Андрієнко, Перегуда, Марчук... А як тобі пасаж: "який знав як, коли і до кого потрібно підійти..."?
Це все людське. Не ображайся, але котячими мізками цього не осягнути. Закони природи. Тому так і живемо. У людей все через земляків, котрі обіймають серйозні посади, а у вас, вусатих-полосатих все значно простіше (якби ще не бультер’єри з підбулями та їхні хазяї з рогатками - була б лафа).
Ти зрозумій, то, що я сказав - це... як би мовити... "Навєяло".

Хочеш анектод на тему? Розкажу.

Оперний театр. Балет. 2 акт. Мужчина в залі штовшає сусіда:
- Шановний, це не ви сказали "йо... твою мать"
- Та як Ви можете?
Мужчина тріпає за плече жіночку в ряді попереду.
- Пані, це не ви сказали: "йо... твою мать".
- Хуліган!!!
Мужчина обертається на задній ряд:
- Це не ви сказали: "йо... твою мать".
- Та майте ж совість ви ж в храмі мистецтва....
Мужчина задумався:
- НАВЄЯЛО!"

Коте, ти мене в тупик ставиш. Ну стиль такий!!! Розумієш: СТИ-И-И-И-И-ЛЬ!!! "Йо.. твою мать!!!!!!!"
Відповісти
2014.01.05 18:02 -
Олег Антонюк (8)
0 0
Це тобі і справді АнтиХам "Навєяло". У котика Мармизи якраз мізки у вірному напрямку
Відповісти
2014.01.05 18:29 -
антиХам (9)
0 0
А що буде, коли "УДАРІВЕЦЬ" напише Журавському? Усім іншим немає до кого писати... Ото вже "Навеет".
Відповісти
2014.01.05 18:53 -
Олег Антонюк (10)
0 0
Тобі щось відомо про підпільні зв’язки опозиційного Удару з регіоналом Журавським? Цікаво... Я більш чув останнім часом про плідну співпрацю із Журавським Миколи Савченка, та тільки там Ударом і не пахне
Відповісти
2014.01.05 19:44 -
антиХам (14)
0 0
Все пахне, і ковбаса на розпеченій сковорідці, і г...но серед поля, якщо всупиш в нього, і бузок у садку. А от в політиці: там запахів немає. Гроші ж не пахнуть. Лише асоціації. Навіщо було Білозір іти на вибори по Малину??? Асоціації чи галюцинації...
А що Савченко? Молодець! А з ким же йому работать з політтрупами. Виграла б Білозір... Уявіть себе на його місці. Кинули по-братськи чи не по-корефанськи, а господарчі дирки затикати потрібно...
Суть нє в етом, а в том, що Ви ще вірите "обранцям", і говорите про це серйозно....

Звиняйте, Котик прибіг із Гутки. І що там наш народ повсталий?...
Відповісти
2014.01.05 18:57 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Хоча.... Журавський від нашого округу. Йому сам Бог велел, так сказать, за нас слово замолвити і громада все рівно буде до нього звертатись, а влада уже звернулась. Приїде регіонал чи наплює на все це на другий день Різдва, цим покаже свою любов до виборців, які його впрочем у Малині на виборах кинули не по-братськи
Відповісти
2014.01.04 23:03 -
Руслан (3)
0 0
Та, ніхто не буде нікому допомагати всі ці "високі " дяді хлебають з одного корита а, відрізняються один від одного тільки кольором шапок!
Відповісти
2014.01.03 17:30 -
Олег Антонюк (1)
2 0
Ні хрена він не допоможе!!! Тільки ідіоти можуть в це вірити. "побували на прийомі..." читать смішно. Та наші доблесні лікарі, у тому числі Гаманюк були у тих кабінетах ні один раз і їм також клятвенно обіцяли, що Малин буде центром і всі відділення залишаться. І навіть на 27 грудня казали, що все добре, а 25 грудня Рижук вже підписав розпорядження №412, де чорним по білому написано, що Малин, Малинський район, Лугинський район, Коростенський район і місто Коростень відносятся до Коростенського госпітального округу з центром у місті Коростені. А всього у Житомирській області 9 округів. І цим розпорядженням вже межі їх затверджено. Це початок реформи медзакладів, які надають вторинну меддопомогу, тобто лікарень (стаціонарів). Триватиме реформа до кінця 2014-го року. Це зрозуміло, що миттєво нічого не зміниться, адже потрібно переобладнати лікарні у госпітальних центрах для прийому такої кількості хворих.
У Коростені тепер лікуватимуть 158 тисяч людей з трьох районів і двох міст обласного значення.
А Рудченку всього-навсього пообіцяли, що до 2015 року ніхто нікого чепати не буде. Ото і всього. А свободівці, якщо лохи і повірили, що це щось змінить, то слів нема... На який нам хрен така опозиція??? І чиї інтереси вона відстоює народу чи Рудченків???
Відповісти
2014.01.08 17:40 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Поліновський повірив це його справа . Це їх колишні контакти.
Я , Василь Федоренко ,голова міської "Свободи" і міські свободівці за руку з Рудченком не здоровались і не планують цього робити поки не поверне все що відібрав у громади!
Він майже 20 років тримається на верхах завдяки не виконаним обіцянкам тим же чоповчанам , ну і малинчанам. Він намагається заговорити проблему аби потім цю ситуацію використати.
Якщо "Свобода" для Антонюка з її радикальними діями для нього лохи , то я представляю якого він рівня амеби.
Відповісти
2014.01.04 13:22 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
допоможемо тільки ми собі самі... якщо не будемо мовчечки надалі терпіти таке свавілля чиновників. доречі, якщо ці добрі люди допоможуть (а у них є певні можливості), то требе бути лише вдячними. нехай Рудченко допоможе, і Журавський, і Оніщук, і Литвин... та взагалі, чимало впливових земляків повинні не стояти осторонь у цьому конфлікті. сьогодні певною мірою вирішується майбутнє наших батьків, наших дітей, наше з вами майбутнє!
Відповісти