Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

17.02.2015
Малин

І маленька увага гріє


Щороку в день вшанування воїнів, які загинули у війнах на територіях інших держав, представники місцевого самоврядування відвідують дві малинські оселі: Чернишевича Івана Гавриловича й Мирутенко Галини Антонівни. Вони втратили своїх синів в афганській війні.

Місто береже пам’ять про вічно молодих земляків Олександра Чернишевича й Віктора Мирутенка, життя яких обірвалося через нікому не потрібну війну. Все, що ми можемо зараз зробити, це ділити це велике незагойне горе по крихті на всіх, виявляючи увагу хоча б до старих батьків воїнів минулої епохи.

Батькам воїнів щорічно передають по 300 гривень допомоги від міськради.

Іван Гаврилович (на фото в центрі) поспілкувався із заступником міського голови Петром Піковським та в.о. начальника відділу організаційної роботи та по зв’язках з громадськістю Антоніною Глущенко. (Старий попросив допомогти у заготівлі дров. Під час розмови з’ясувалося, що не вистачає грошей на ліки, та й газету також не виписав… - Отож ще одне поле діяльності, де могли б докласти рук наші благодійники: передплатити пенсіонерові газету, дровець добути, наприклад…).

Ірина Лузанчук
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.18 23:55 -
Ірина Кримська-Лузанчук (17)
1 0
Дуже прошу дописувачів перестати стьобатися над темою, яка так чи інакше некоректно зачіпає літніх батьків загиблих воїнів. Незадоволення діями чиновників чи автора даної публікації винесіть у контекст блогів або в усне спілкування. Бо це дійсно вже абзац. Свою участь у діалогові в цій темі припиняю.
Відповісти
2015.02.19 00:22 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Підтримую.
Відповісти
2015.02.18 10:31 -
Volvas (8)
0 0
Читаю комментарии и понимаю, что публикация таких статей является антиукраинской пропагандой. Потом на этих костях черти пляшут.
Відповісти
2015.02.17 20:25 -
Ірина Кримська-Лузанчук (3)
0 0
Цікаво спостерігати, як різні коментатори роблять акценти на різних цінностях. Мають право. Як і хизуватися цим.
Юрію: в короткому повідомленні немає жодного слова про те, що діду Чернишевичу гірше всіх. Гадаю, він може розповісти, що таке гірше - чекати сина з війни, поховати закриту домовину, потім чекати знову, бо не вірити, що син ніколи не повернеться... Навчитися з цим жити і не злувати на весь світ.
Черемушкам: Благодійність варто перейменувати? Думаю, її варто здійснювати, не зважаючи на моду в термінології. Ходять і зараз "тимурівці". Дехто навіть не афішує своєї "тимурівщини". Зараз люди не гірші. Час інший.
Відповісти
2015.02.17 20:52 -
Черемушки (5)
0 0
Так добро потрібно робити, як кажуть зробив і кинь його у воду. Так я роблю. А люди різні... які на шляху зустрічаються... чи то не тудою хожу?!
Хоча ні, класик як завжди правий:
— Ну что же, — задумчиво отозвался тот, — они – люди как люди. ... Ну, легкомысленны… ну, что ж…, и милосердие иногда стучится в их сердца… обыкновенные люди… и общем напоминают прежних…квартирный вопрос только испортил их…
Відповісти
2015.02.17 21:03 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
Правильно, добро має бути мовчазне. Однак всі повноваження чиновників чи представників місцевого самоврядування мають здійснюватися публічно. Бо це владні повноваження.
Відповісти
2015.02.17 20:51 -
Yuri (4)
1 0
Дед конечно не при чем. Причем те кто пиарится на погибшем, регулярно и давно. По прежнему создаете идолов и бъетесь головами до крови.
Відповісти
2015.02.17 20:58 -
Ірина Кримська-Лузанчук (6)
0 0
Все набагато простіше. Є можливість - дають маленьку допомогу. Нікого з чиновників цей піар ще не врятував від вітру перемін. Ніякого піару. Моя присутність з фотоапаратом була цілком випадковою, я сама напросилася поїхати в супроводі. Не поїхала б - не було б фото. У Піковського з собою фотоапарату не було. А у мене був, і мені цікаі будь-які події в місті.
Відповісти
2015.02.17 19:24 -
Yuri (2)
0 0
"не вистачає грошей на ліки, та й газету" - прямо таки хуже всех, может сын бабла подкинет.
Відповісти
2015.02.18 15:02 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
я вже скромно промовчу на яку саме газету... :)
Відповісти
2015.02.18 18:00 -
Ірина Кримська-Лузанчук (10)
0 0
І на яку, смію запитати? Бо дід не назвав. То добре, якщо Ви знаєте і підкажете йому. Я там була і не знаю, якій газеті дід надає перевагу. А ви знаєте)))
Люди добрі! Заради кого й чого ви так кидаєтеся один на одного? Стільки агресії і єхидства в коментарях до крихітної публікації, що не дивуєшся, чому війна в Україні. Якби могли, то поїли б один одного без перцю і солі.
Відповісти
2015.02.18 19:17 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Ото триста рубльо дали то дід якраз випише... Якогось брехунця місцевого... Нашли за шо спорить... Я нє панімаю....
Відповісти
2015.02.18 19:15 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
Ірино, чому відразу думки про "агресію і єхидство"...? можна задовольнитися звичайним сарказмом... без образ :)
Відповісти
2015.02.18 20:40 -
Ірина Кримська-Лузанчук (13)
0 0
...як же газета зветься, уточніть, будь ласка)
Відповісти
2015.02.18 22:55 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
я думаю може обійдемося без зайвої реклами...? :)
Відповісти
2015.02.18 23:19 -
Ірина Кримська-Лузанчук (15)
1 0
Мда... Сказав "А", а на "Б" - у трубах пересохло. Шкода. Якщо вступаєте в діалог, ведить його послідовно і сміливо.
Реклама? Я не боюсь реклами. Пишу для "Соборної площі" й іноді для цього сайту.
Тепер буде правильно запропонувати дідові передплату "СП"...
Знаєте, самодостатні видання більше печуться про читача, а не про рекламу. Моє Вам шануваннячко.
Відповісти
2015.02.18 23:46 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
100%
Відповісти