Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.07.2017
Малин

Муха і собаки. Чому в Малині біля лікарні гуляє добрий десяток чотирилапих?


Пенсіонерка з Малина Неля Рябчун, зателефонувавши до редакції, звернула увагу на ситуацію, що хвилює багатьох жителів райцентру.

Про це пише Остап Муха на сайті газети "Житомирщина".

— На території міськрайонного територіального медичного об’єднання та поліклініки не перший рік вільно гуляють добрий десяток собак, — розповіла пенсіонерка.
— Це б, здавалося, нічого, але траплялися випадки, коли пси кидалися на хворих, гавкали, лякаючи мам і маленьких дітей. Їх нібито підгодовують тут, але ж кому від цього легше? Як можна без страху пройти від поліклініки до лікарні, щоб зробити аналізи, потрапити на прийом до лікаря чи в аптеку, коли за тобою біжить ціла зграя собак навіть із цуценятами?

Хто і коли наведе там порядок?

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.07.14 19:48 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Паскуди! порядочним котам нема жизні.. хоч на хвотках такі мілашки, ой счас, як то Олька казала.. Няшкі!!!!
Відповісти
2017.07.14 20:38 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
дивіться, Пан Кот, там медикаментозно по малину стерелізують, то зловить можуть, а це вже не безобідна травля блох...
Відповісти
2017.07.15 08:40 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
і вони паскуди, шо паскудам паскудство роблять.. а за мене Олько не переживай, бо кіт уже не кіт, а пчьолка , все по штахветках да по вєточках шоб ніяке падло не достало... це ж тільки подумать!!!
Відповісти
2017.07.14 10:23 -
Ольга Гура (3)
0 0
Без притулку для тварин і контролю за розмноженням (стерилізація) нічого не буде. Підгодовували і будуть підгодовувати, бо там завжди є харчові відходи. Проблема ця комплексна і не може бути вирішена "по мановению" чарівної палички. Стерилізація потребує грошей і створення притулку та утримання безпритульних тварин потребує ще більших грошей.
Усі інші способи вирішення проблеми (отруєння, відстріл) є незаконними і тягнуть за собою відповідальність, згідно закону "Про кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами".
№5119-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження гуманного ставлення до тварин)".

Передбачається, що знущання над тваринами, вчинені із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років. Ті ж дії, вчинені у присутності малолітнього, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк. Ці ж дії, вчинені з особливою жорстокістю або, якщо вони призвели до каліцтва чи загибелі, або вчинені групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років. У Кодексі про адміністративні правопорушення посилюється відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Так, передбачається штраф у розмірі 200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (один такий мінімум 17 гривень). Крім того, насильницькі дії по відношенню до тварин, спрямовані на задоволення статевої пристрасті тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя чи здоров'я.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/rada-vvela-ugolovnuyu-otvetstvennost-zhestokoe-1498145706.html

А що робити людям? Збирати гроші на притулок і стерилізацію безпритульних тварин. Або розбирати безпритульних тварин по домівках.
Відповісти
2017.07.14 18:33 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
якщо міська рада не виділяє кошти на облаштування даного притулку то можна їм теж срок впаять за бездіяльність?
Відповісти
2017.07.14 18:55 -
Ольга Гура (5)
0 0
В більшості випадків притулки для тварин є справою благодійною, а в бюджетах міст навіть на людей далеко не завжди коштів вистачає, не те що на тварин.
Відповісти
2017.07.14 19:01 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Хотіла б Вам заперечить, але регламенту міської ради не знашла ніде *плачущий смайлик*, таке... лиш для порівняння знаю, що в коростені 3 р назад 70 тис в рік виділяли, зараз мабуть більш. Цим питанням більш займавсь Стельмах, коли вольєри були побудовані і бізнес був готовий фінансувать, а зараз це нікому нафіг не тре. А медикаменозна стерелізація це те саме жорстоке поводження, лише в іншій варіації.
Відповісти
2017.07.13 19:43 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
то кусають злих і невихованих, мене особисто ні разу навіть не обгавкали.
Відповісти