Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

5.01.2015
Малин

Справжня українка на ім'я Аміра - малинчанка на обкладинці журналу


Почнемо з анекдота.

Сидить негр, читає газету українською мовою.
До нього підходить чоловік у вишиванці, з довгими вусами і оселедцем.
- Тю, - каже чоловік, - ти шо, може, скажеш, що ти українець?
- Так, - відповідає негр. - Я українець.
- Отакої… українець… А я ж тоді хто?
- А хто тебе зна… Може, жид, а може, москаль.

Кого ж таки вважати справжніми українцями? Людей у вишиванках? Тих, хто володіє українською мовою? Чи так би мовити етнічних українців, які мають у цій державі коріння з дідів-прадідів? У кожного своя відповідь.

Справжній українець — це щирий патріот України, — вважає малинчанка Аміра Альзоабі, яка приїхала в Україну з ОАЕ, знає мову, поважає традиції українців і в свої шістнадцять років робить усе можливе, аби в цій державі жилось краще.

Щойно Аміра досягла повноліття, прийняла рішення — вступити в ВГО УНСО.

- Аміро, чому ви зробили такий крок?

- Хочу бути в колі патріотів. Це люди, близькі мені по духу. Вважаю патріотизм і любов до Батьківщини тим ядром, яке має бути в серці кожної людини. Про Всеукраїнську громадську організацію УНСО знала давно, цілком розділяю їхні погляди і позицію, тому чекала свого 16-річчя, аби стати однією з них.

Важливим вважаю і те, що УНСО пропагує здорову націю: проти шкідливих звичок, які гублять нашу молодь. Лише в світлому розумі, не засміченому наркотиками та алкоголем, можуть народжуватись чисті світлі ідеї.

- У вашому світлому розумі, знаю, народжуються патріотичні тексти, які ви часто виконуєте на різних громадських заходах…

- Так, писати вірші почала, напевно, ще з одинадцяти років. Не знаю, як це до мене прийшло. Може, почасти, від того, що писав вірші мій тато, а дідусь по татовій лінії видав навіть книгу власних поезій. Спочатку я писала вірші про кохання. А тепер пишу про життя, про людей і про те, що хвилює душу.

- Чула не раз ваші реп-виступи. Ви були учасницею благодійного марафону на Соборній площі, який організовували УНСО для збору коштів воїнам АТО. Пам’ятають малин чани і вашу активну участь в акції «Серце до серця», яка проходила в місті під егідою УНСО зі збору коштів для дітей із вадами зору — ви були й волонтером і брали участь у концерті в РБК.

- Так. Залюбки стаю учасником громадських заходів, завжди відгукуюсь на запрошення УНСО, а тепер буду ще активніша, адже я — одна з них.

- Навіщо вам така активність? Зазвичай у ваших ровесників інші інтереси…

- Якщо всі будуть мислити з позиції: «навіщо це мені? Нехай інші це зроблять…» — що буде з нашою Україною? Що від неї залишиться? Я так не можу. Дуже хочу, щоб і я, і всі українці жили краще, ми заслуговуємо на це. Зараз в Україні війна, і треба захищати Батьківщину, кожному українцю, хто як може.

- Цього літа УНСО проводило навчальні військові збори для всіх бажаючих. Ви теж були там — одна з небагатьох дівчат…

- Родина мого тата — із Сирії, а там десятиліттями тривають конфлікти, і нині йде громадянська війна. Може, тому події Майдану і те, що нині діється на Сході, дуже близьке мені і зрозуміле. Так не має бути.

- Аміро, розкажіть про себе кілька слів…

- Я народилася у Чернівцях. Мій тато Хашим — сирієць, народився в Арабських Еміратах. Вчився в Україні на лікаря, де й познайомився з мамою Іриною. У мене є старша сестра Аня. Коли мені було вісім років, ми переїхали з України в ОАЕ, жили там шість років, а потім знову переїхали в Україну, в Малин, бо мама звідси. Тато нині працює в Еміратах. Ми рідко бачимось, але навідуємось одне до одного, в нас дуже дружна міцна родина.

Я хочу, щоб українці жили не кожен сам по собі, а однією дружною родиною, в якій підтримують одне одного всі, захищають, поважають. Тоді буде міцна держава, і в ній будуть щасливі всі родини.

- Останнім часом ви записуєте багато нових реп-текстів про Україну і події, що відбуваються. Знаю, що маєте намір записати кілька творів у студії звукозапису на диск. Успіху вам і удачі в житті.

- Дякую. Слава Україні!

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.01.14 23:48 -
Ірина Кримська-Лузанчук (25)
0 0
Одні захвалюють, одні вже в багні викупали. Най собі жиє дівчатко. Розумна і гарна. Обирає свій шлях. Чого всі повибігали й роти пороздявляли? А в декого з рота - жаби! Вона росте, розвивається. Ніхто, крім неї, не відповідатиме за її вибір. Слава Україні! Ще б і любові Україні...
Відповісти
2015.01.14 00:45 -
Олег Антонюк (24)
0 0
Аміра — так тримати! Молодець, на цю дівчину варто рівнятись усім! Почитав коменти і жахнувся — чому навіть саме світле у нас перепаскуджують. І головне маячню пише той, хто ту дівчину в очі не бачив, а вперше дізнався про патріотку, поглянувши на обкладинку. Не доцільніше спочатку розпитати про активістку, якщо вам не пощастило знати її особисто, а вже потім робити висновки, шановні? Аміра варта, щоб про неї писали ЗМІ. Якби в Україні таких, як ця дівчина, були побільше, ми б не жили зараз у такій ямі, до якої докотились за 23 роки
Відповісти
2015.01.08 20:34 -
Станіслав Гуменюк (21)
0 0
Аміро, це - просто клас! Я горджуся знайомством з тобою! Заради таких як ти й варто ще щось робити. З мого (старшого-чуть меншого) покоління вже толку не буде: ми вже ЗВИКЛИ жити. Єдине, що ще можна зробити - розчистити шлях для молодих... Не просто молодих, а - романтичних. А те, що вашою романтикою скористаються всякі валентиноінкогнітоподібні - то на їх совісті!
Відповісти
2015.01.08 19:14 -
робер артуа (19)
1 0
Така активна молодь-наше майбутнє!
Відповісти
2015.01.06 19:09 -
Инкогнито (9)
1 0
Одне слово скоро-ВИБОРИ
Відповісти
2015.01.08 11:37 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
Ви знаєте, нехай вже на наступних виборах до влади прийде молодь. вони вільні від совкового маразму. нехай будують нову країну.
Відповісти
2015.01.06 22:35 -
ММО УНСО (12)
1 -1
До чого тут вибори? Які відбудуться взагалі осінню. Це пропаганда патріотизму та військового виховання. Причому цим має займатися держава.
Відповісти
2015.01.08 08:17 -
Valentin (13)
1 0
Да вибори саме й при тому,
"Щойно Аміра досягла повноліття, прийняла рішення — вступити в ВГО УНСО."
Відповісти
2015.01.08 11:00 -
ММО УНСО (14)
1 0
Ви думаєте вона це зробила заради того, щоб взяти участь у виборчому процесі? Дивна думка.
Відповісти
2015.01.08 11:36 -
Valentin (15)
0 0
Мені не відомо для чого вона це зробила, але піар цієї статті в тому , що молодь теж вступає до УНСО! Скрізь політика, піар назв, імен, обличь і т.д. Инкогнито + скоро вибори!
Відповісти
2015.01.09 12:13 -
Григорій Шитюк (23)
0 0
на мій погляд то є добре, що молодь патріотична. так, обкладинка журналу в стилі мілітарі - то дійсно є піар, але в даному випадку - дуже доречний.
Відповісти
2015.01.08 20:21 -
Станіслав Гуменюк (20)
0 0
Ні, мужик, ти зовсім охренів. А що таке "охренів" - це на твою "багату" уяву. Фантазуй, піарщик хреновий!!!
Відповісти
2015.01.09 08:03 -
Valentin (22)
2 0
Я готовий ще посперечатись хто з нас тут "охренів"
Відповісти
2015.01.08 18:39 -
ММО УНСО (17)
0 0
Якби на фото були діти з концерту. Це теж би був піар? Чи донесення власної позиції?
Відповісти
2015.01.08 18:47 -
qwin (18)
1 0
вам ск1льки рок1в, автор? що ви пояснюэте?? не розум1эте, що люди дивляться на св1т кр1зь дзеркало й в першу чергу бачать там себе? одному треба було пояснити що 16-р1чна д1вчина НЕ ЗОБОВЯЗАНА 1ти на фронт 1 його захищати, а другому треба пояснити, що у виборах беруть участь не з 16 рок1в а трохи б1льше?
по-друге, якщо мова тут про п1ар, хай кожна парт1я створить батальйон такий як УНСО, наприклад, батальйон комун1ст чи батальйон радикал чи та ж свобода, набере добровольц1в й п1ариться на фронт1 ск1льки влизе.
Відповісти
2015.01.06 16:30 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
Зачьот! Гарна дівчина, гарна стаття.
Відповісти
2015.01.06 15:49 -
Наливайко (4)
0 0
кому війна а кому фотосесія
Відповісти
2015.01.06 16:22 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Налівай, в тебе шо? язва! шо все тобі смердить. .... ум, честь і совєсть!
Відповісти
2015.01.06 17:22 -
qwin (7)
1 0
кот, не ображай людей: налиывайко правильно каже - кому война, а кому фотосесыя, ы це реальна позицыя хохла - дорыкати дывчины, чого вона тренуэться зы зброэю ы досы не на фронты, його не захищаэ, бо ж 16-рычним дывчатам не гоже фоткаться, треба на фронт ыти. читайте статтю - э москалы, жиди, хохли, а э украънцы.
Відповісти
2015.01.06 17:48 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Ти бач, Вухатий, як тут без нас все запліснявіло?!!!
Відповісти
2015.01.06 15:47 -
Наливайко (3)
0 0
як на мене то від такого піару смердить. У нас іде війна. А тут розпомажена фіфа взяла своїми розманікюреними пальчиками пістолета. Для голівуду може це й гламурно. Навіщо в Україні, де війна покалічила стільки синів й дочок це гламурне фото?
Відповісти
2015.01.06 22:30 -
Adik (11)
1 0
Она взяла пистолет, а ты что взял своими руками? Добейся хоть половину из того что доблась ета девочка.
Відповісти
2015.01.06 19:20 -
Григорій Шитюк (10)
1 0
а що тут "смердить"...? ця "фіфа" мабуть шмаляє з того пістолета не гірше ніж ти по клавіатурі...
фото відмінне. так, гламурне "глянцеве" - це журнальний формат. дівчина дійсно молодець, вона патріотка і справжня українка.
хлопці, окрім війни (де гинуть люди) та політиків (які їх туди загнали) давайте згадаємо, що попри коррупцію та інфляцію у нас є іще й гарні дівчата. суспільство поволі стає мілітаризованим, і такі фото на часі.
Відповісти
2015.01.06 14:16 -
Леся Черниш (2)
0 0
Анекдот якийсь образливий...А доця-молодчина!!!
Відповісти