Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

13.04.2016
Малин

«Від серця до серця» - амбасадори в Малині


«Багато речей здаються
 нездійсненними до тих пір,
поки їх не зробиш»

Нельсон Мандела

В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Від серця до серця» , з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей.

Коли в 2010 році наша команда долучилася до проекту ВБФ «Від серця до серця» ми були молодими та поставили собі за ціль – порятунок життя і здоров’я дітей,  і отримання довіри громадськості до благодійності, шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю  і публічного звітування чим  керуємося і дотепер в своїй діяльності.


Амбасадори фонду в місті Малині

За час діяльності проекту в місті Малині, волонтерами стало багато представників державних структур, підприємств, журналістів, громадських діячів і людей, які долучаються пожертвами – для закупівлі медичного обладнання в дитячі лікарні.


На фото учасники благодійної акції 2015 року «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНІ» - представники ДП «Малинський лісгосп АПК» - директор Володимир Антонюк та заступник Юрій Сивко, поетеса та громадський еколог Ольга Гура та активісти БО БФ «Волонтер 2015» - Ігор Березюк та Олексій Семенів.

Ідея Акції була запозичена у надзвичайно успішного польського благодійного фонду «Оркестр Святкової допомоги», котрий вже 20 років поспіль проводить подібні акції і користується величезною довірою в суспільства.

Депутат Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко: «Цього року мене запросили долучитися до Всеукраїнської акції зі збору коштів. І я погодився. Адже всі ми маємо бути свідомими громадянами нашої Батьківщини незалежно від статусу і допомагати тим, кому потрібна допомога. Громада міста в якому я живу для мене як велика родина в якій намагаються допомагати."

Наймолодшим волонтером за 10 років став 9-ти місячний малюк Глєб Левічев, син однієї з засновниць фонду Ірини Левічевої. Разом з мамою, Глєб збирав кошти для дітей з вадами слуху у 2013 році.

Голова Малинської районної ради Михайло Левковець: "Кожен житель міста та району повинен нести в світ добро. Протягом останніх 2 років разом з депутатами я беру активну участь в благодійній діяльності. Робота малинських волонтерів для мене є взірцем благородства і реальної допомоги хворим діткам."

Більше 100 тисяч українців стали волонтерами акції «Серце до серця» за 10 років існування проекту.

Щороку впродовж акції поширюється більше 1 мільйона сердець. 

Колектив  ресторану «Асторія» завжди одні із перших в нашому місті долучаються до щорічного збору коштів для закупівлі медичного обладнання

 За історію фонду найбільшу суму, яку зібрав волонтер за одну акцію - 12 000 грн

Для нас велика честь, що в такий складний для країни час, коли будь-які кошти, кожна копійка, вбудована в фундамент допомоги дітям – це вклад в своє майбутнє.

Тому,  дякуємо всім доброчинцям просимо і надалі не залишатися осторонь, сподіваємося на вашу щирість та розуміння.


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.04.15 17:18 -
Наливайко (18)
0 0
"Наймолодшим волонтером за 10 років став 9-ти місячний малюк " - А з утроба матері на другий день ніхто не жертвував ??????????????
Відповісти
2016.04.15 09:35 -
Yuri (8)
1 0
Самое точное определение - "попрошайки". Эти деньги не решат проблем медицины и не отпустят грехи лесникам и депутатам.
Відповісти
2016.04.15 12:41 -
Ольга Гура (9)
0 0
Благодійність та волонтерство, як форма допомоги людям, які її потребують (бо всі не можуть бути успішними чи завжди здоровими) існує в усьому цивілізованому світі. Інша справа, щоб зібрані кошти доходили до своїх адресатів, це і має контролювати суспільство. Якщо шкода гривні знедоленій дитині чи інваліду, ну ... це вже особиста справа кожного, допомагати чи ні. Є проста істина - краще ми подаватимемо, ніж нам подаватимуть.
Відповісти
2016.04.15 14:06 -
Yuri (12)
0 0
Халявные деньги, блага никому на пользу не идут. Это, как кредиты для Украины. Нужно учить работать, ценить и уважать свой и чужой труд. "шкода гривні знедоленій дитині чи інваліду" - это лозунг.
Відповісти
2016.04.15 23:49 -
Ольга Гура (20)
0 0
Про повагу до праці своєї і чужої - підтримую 100% ,і заробляти треба вчити, теж згодна. Але є такі хвороби, що людина не те що заробляти - в туалет самостійно сходити не може і все життя або на плечах рідних, або на плечах держави.
Відповісти
2016.04.15 14:11 -
Ольга Єсипчук (13)
0 0
надіюсь, що Вас ніколи не побачу в наших дверях з проханням...
Відповісти
2016.04.15 14:30 -
Yuri (14)
0 0
Врядли мы сможем понять друг друга.
Відповісти
2016.04.13 21:45 -
Valentin (1)
2 0
Чи то я не в "тренде" чи то норма, це нормально коли лісники входять в ТОП "спонсорів" всіх акцій нашого міста? Куди не глянь АПК, АПК, АПК... а ще куди не глянь - пеньки-пеньки-пеньки.....
Відповісти
2016.04.15 12:52 -
Ольга Гура (10)
0 0
Було б погано, якби лісники тільки брали і нічого місту не давали. Можуть - допомагають. Це свідчить не лише про матеріальний статус, а ще й про небайдужість керівника до проблем міста. Є маса людей з грошима, яким чхати і на проблеми Малина, і на проблеми малинчан, живуть винятково для себе.
Відповісти
2016.04.15 16:36 -
Valentin (15)
0 0
це виглядає наче каяття з боку "лісників" та судячи з вашого посту, все з тієї ж басні - не тільки собі, а й діткам! Діткам можна й вирізать пару гектарчиків.
Відповісти
2016.04.15 23:40 -
Ольга Гура (19)
0 0
Ну так а хто Вам заважає узяти під свою опіку кільканадцять гектарів лісу і показати, як треба вміти хазяйнувати, щоб і гроші в кишені були, і робочі місця людям створювалися, і податки платилися, і ліс цілий був?
Каяття завжди буде, якщо вбиваєш щось живе, це нормальна реакція для адекватних людей. Але ж робота така, що мусять і різати, і садити ліс. От у Вас вдома що, нічого дерев'яного нема? Усе з пластику чи каменю? І совість не мучить, що вбили дерево заради табуретки чи стола? А нафту видобули заради бензину для авто? І ще багато чого, чим користуєтеся, проте в усьому, звісно, винні лісники. )

На Малинщині тисячі гектарів лісу, який жодному лісгоспу не належить, і до якого нікому немає діла. А коли горять ті гектари , то й гасити нема кому, а так усі про ліс переживають, так дбають на словах. ))) Було б смішно, якби не було сумно.
Відповісти
2016.04.14 09:41 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
є така приказка: "якщо про тебе говорять - значить ти живий..." або "якщо тобі плюють у спину - значить ти попереду...". красномовна народна мудрість, чи не так? :)
Відповісти
2016.04.14 13:12 -
Valentin (3)
2 0
Гришо, я не із заздрості чи то докору, а більше з логіки мислення розмірковую. АПК це ж державна "структура" як можна підтримувати фінансово будь-які акції? Нікому не плюю
Відповісти
2016.04.15 13:00 -
Ольга Гура (11)
0 0
Щодо цієї конкретної акції по збору коштів для дітей - виймали гроші з власної кишені, тобто, із своєї зарплати, можу підтвердити, була присутня.
Відповісти
2016.04.15 16:37 -
Valentin (17)
0 0
з власної кишені, тут я згоден, а от далі)))..
Відповісти
2016.04.15 16:37 -
Valentin (16)
0 0
не смішіть))))))))))
Відповісти
2016.04.14 14:39 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
то є жест доброї волі - я так розумію...
ось тільки не розумію "патріотизм волонтерів", що вишкрібають останні крихти то для якихось чужих лікарень, то для дитячих будинків з сусідннього району... таке враження, що Малинщина - благословенна земля, зарплати не знаємо куди дівати, інфраструктура краща ніж у Європі, одним словом: живемо - не бідуємо... залишилося усьому світу допомагати! а хто ж нам допоможе???
Відповісти
2016.04.14 15:56 -
Волонтер 2015 (5)
0 0
Вельмишановний пане Шитюк. Є така фраза, що чужих дітей не буває. В Потіївському та Вишевицькому інтернатах перебувають діти з Малина та Малинського району. А Станишівська дитяча лікарня є обласною. І обслуговуються знову ж таки діти з Малина і району.
Відповісти
2016.04.15 00:32 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
тому й лікуються в Житомирі... такими темпами, в Малині скоро ФАП залишиться та приватна стоматологія...
Відповісти
2016.04.15 09:08 -
Ольга Єсипчук (7)
0 0
взагалі то допомога надходить і нашим людям хворим, пологовому відділенню зараз збираємо, малинським дітям, які мають проблеми, ми не обмежуємось допомогою інтернатам, а те що лікуються люди в Житомирі та Києві, то хто винен нашим лікарям? Ми пожертвами їм професіоналізму не додамо.
Відповісти