Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

5.12.2014
Малин

Титанове питання: Чи є в Малині депутати обласної ради?


ВИРІШИЛИ!!!

погодити державному підприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування титанових руд... Малинського району площею 1955 га, у тому числі Луківської сільської ради площею 1955 га.

Гласність! Перестройка!

Рішення було прийняте ще 20 листопада.

Поіменне голосування по питанню:
За 62, проти 0, утримались 0, не голосувало 4

А так голосували відомі в Малині постаті:

Дзюблик Павло Володимирович - ЗА (нардеп)

Русак Василь Степанович -  за (кандидат в нардепи)

Перегуда Вiктор Петрович - за (Чоповичі)

Диняк Сергiй Васильович - за (Малинський р-н)

Чушенко Сергій Васильвич - відсутній (Малин)


№1359 Про надання погодження державному підприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами

Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія VІ скликання

від 20.11.14 № 1359

Про надання погодження державному підприємству
«Об’єднана гірничо-хімічна компанія» щодо отримання
спеціального дозволу на користування надрами

Керуючись ст. 9-1 Кодексу України про надра, ст. ст. 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів від 11.11.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

Погодити державному підприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування титанових руд Середньої, Емілівської, Юрської, Осинової, Букінської ділянок Межирічного родовища загальною площею 5670 га, з них на території :
- Володарсько-Волинського району площею 2270 га, у тому числі Добринської сільської ради площею 1231 га, Іршанської селищної ради площею 849 га, Новоборівської селищної ради площею 190 га;
- Коростенського району площею 1445 га, у тому числі Шершнівської сільської ради площею 1445 га;
- Малинського району площею 1955 га, у тому числі Луківської сільської ради площею 1955 га.

Голова обласної ради В.Й. Француз


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.12.10 13:39 -
Юрій Малашевич (12)
0 -1
МАЛИНЩИНА ПОМИЛИЛАСЬ В ДЗЮБЛИКОВІ ?! ЧИ ДЗЮБЛИК ПОМИЛИВСЬ В ПИТАННЯХ МАЛИНЩИНА ?!
Відповісти
2014.12.10 14:28 -
Юрій Смалюк (13)
1 0
Малашевич так до цих пір і не зрозумів,хоч я йому втовкмачував це неодноразово,що Малин не голосував за Дзюблика.Малин голосував за Яценюка.Був би від Народного фронту Малашевич-і він би став депутатом.Невже це так важко зрозуміти? А особисту неприязнь до людини залиш,Малашевиче,за рамками цього сайту-тут і так всі вже давно знають про твоє ставлення до Дзюблика.Ти ще не втомився його тут нагадувати?
Відповісти
2014.12.10 15:00 -
Юрій Малашевич (14)
0 -1
Смалюк! Націоналістичну символіку прибрав і бігом. Ти не маєш до неї вже відношення.
Відповісти
2014.12.10 16:03 -
Юрій Смалюк (15)
1 0
От невгамовний!.Це ж якої радості? Невже Малашевич отримав виключне право на використання цієї символіки? Піди на стадіон і скажи це фанатам. От хотів би я подивитись після цього на твою пику! )))
Відповісти
2014.12.10 09:36 -
Юрій Малашевич (8)
0 -2
Ну от і пан Дзюблик почав відпрацьовувати вкладені в нього кошти. Якщо він прикладе руку до того щоб зробити з вашого району "олігархічно-титановий цвитар" тох ай хоч подякує вам за те що вийого підтримали на виборах, і завдяки вам він став " політичним екскаватором майбутного титанового раю для трудящих округу". Ви його теж привітайте з обранням в якості олігархічної маріонетки.
Відповісти
2014.12.10 10:19 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
Юрію, Ви заходьте частіше - коментуйте... не треба в собі негатив тримати - дуже шкодить здоров"ю. :) а то потім доведеться всі напрацьовані гонорари в аптеку носити - а там теж хапуги, на бідних людях наживаються... :)
Відповісти
2014.12.10 10:34 -
Юрій Малашевич (10)
0 -1
Значить буду тоді підтримувати національного фармацевтичного виробника)))
Відповісти
2014.12.10 10:56 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
дай Вам Бог здоров"я.
Відповісти
2014.12.05 23:56 -
Малинський (4)
0 0
Вся проблема в тому, що державою керують олігархи і начхати їм на стадо б.., ні народу. Бути ще революції! Коли Машковський сказав що гріх не використати альтернативних джерел-тобто зрізати Посісся під корінь, тоді зрозумів, що діла тут не буде. А тут знову приперлися з цими титановими карєрами. Певно Диняк буде голосувати. Одні дірку під малин прокопали, а другі догадять річку до ручки тай все. Нащо у людей питати? Ресурси -гроші збагачення. Викопають, викосять, посідають у літаки, а ви як хочете. До того йдем. І навіщо та революція? І за що хлопці гинуть? ......... А ще, трохи пройде і почнуть знову закривати лікарню Готуйтесь, не добили на війні то реформами доїдять. І не сумнівайтесь , що ті депутати які голосують за надбавки, ранги, один одного нагороджують-зовім не будуть проти. А ви малинчани я так розумію теж за?
Відповісти
2014.12.06 01:15 -
Григорій Шитюк (6)
0 -1
розумієш, малинчани - то такий народ, вони начебто й не "за"... але в той же час і не занадто "проти"... так і хочеться згадати "весілля в Малинівці" і одного дуже яскравого персонажа - Попандопало... пам"ятаєш? це я такий ліричний відступ собі дозволив - щоб нікого не образити.
Відповісти
2014.12.06 00:21 -
Малинський (5)
0 0
Влада не веде повноцінного діалогу, всі резонансні питання не обговорюються з громадою, тобто приймаються кулуарно (за спиною)
Відповісти
2014.12.05 22:27 -
Юрій Смалюк (3)
2 0
А чому б і не добувати титан? Чомусь в Олевських лісах повним ходом іде видобуток бурштину під кришуванням міліції і охороною "Айдару"?Чому одним можна видобувати бурштин,перетворюючі поліські ліси в пустелю,а іншим не можна перетворбвати поліські поля в пустелю? Все справедливо.Всі в рівних умовах...
Відповісти
2014.12.05 18:05 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Так, так....
І шож то воно значить "Погодити отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування титанових руд".
Шо не так? Де собака порилась? Невже отак всі всі мовчком за якесь паскудство проголосували?!!!
І ніяке ж падло не отчитається!
Відповісти
2014.12.08 10:54 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
здається у даному випадку все значно простіше. спочатку податок від користування надрами віддали обласному бюджету, а тепер обласна рада ухвалює відповідні рішення про його якнайкраще наповнення...
в примітивному варіанті, я бачу ситуацію десь так: не хотіли свого часу домовлятися на місцях про розробку нових тианових родовищ - забрали у вас таке право, самі тепер будемо вирішувати звідки бабло качати, і ділитися менше прийдеться. а ви бігайте далі з плакатиками на своїй рідній землі, мітингуйте... ось вам місцеве самоврядування і децентралізація і нове життя!
Відповісти
2014.12.05 13:14 -
Наливайко (1)
0 0
Список гавнюків (Чушенка це не стосується)
Відповісти