Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

1.03.2015
Малин

Малин вітає вас...


Ви студент і пасмурної п'ятниці повертаєтеся додому з Києва? А можливо ви цілу неділю тяжко працювали?

Посміхніться і не сумуйту, бо ваше місто ще на підступах зустріне вас різнобарв'ям.

Проїхавши Українку та поминувши дорогу на Гранітне, ви зможете насолоджуватись яскравим колажем, що для вас підготували земляки.

Хітом програми зустрічі для вас стане ще одна аплікація на фоні довкілля, що реалістично вписалась в краєвид біля в'їзного знаку "Малин".

Насолоджуйтесь малою батьківщиною.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.03.15 12:49 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
http://ecotown.com.ua/news/YAk-nimtsi-sortuyut-smittya/
Відповісти
2015.03.02 16:22 -
Ольга Гура (5)
0 0
Сподобався підхід до екологічного середовища Копенгагену.

... це створення «зеленого» та «блакитного» простору для здорового способу життя, що означає розбудову рекреаційної інфраструктури, зокрема, парків, скверів та місць відпочинку біля води, чому сприяє вигідне географічне розташування міста в оточенні Балтійського моря та лісових насаджень. Сьогодні 96% копенгагенців живуть в 15 хвилинах ходи від зон відпочинку, однак у місті проводиться невпинна робота щодо розширення та полегшення такого доступу. Для догляду за зеленими зонами залучаються волонтери. У 2011 р. в Копенгагені розпочалися 22 зелені партнерські проекти, які залучили багато громадян до озеленіння та прибирання міста, догляду за парками і скверами.

У нас не схожа ситуація ? Що нам заважає бути більш активними та свідомим мешканцями свого міста? Стаття повністю http://tools.gurt.org.ua/recipes_success/24897/
Відповісти
2015.03.02 12:59 -
Ольга Гура (4)
0 0
Особисто для себе (я ж теж людина), мені підходять демократичні методи, бо я готова платити за послугу і готова викидати сміття як законослухняна громадянка у час і місце, куди приїздить машина. І навіть якщо я не встигну - у ліс викидати не піду, встигну втнести на машину наступного дня.
Є люди, які готові платити, але не розуміють, що машина не може підлаштуватися під кожного (якщо він не встигає), у неї є свій графік. Такі люди готові винести сміття і викинути будь-де. Штрафи у такому випадку - це демократично чи недемократично? Як на мене - демократично, бо застосовуються в усіх демократичних країнах.

Є люди, які не хочуть платити комунальній службі (це приватний сектор), але готові самі вивозити сміття на сміттєзвалище і платити на місці (у кращому випадку), у гіршому - не довозять до сміттєзвалища, а викидають у лісопосадку. Тут що робити?

Треба укладати договори з усіма мешканцями приватного сектору. Треба зрозуміти, що за послугу потрібно платити. Одній людині може бути дорого, але якщо вона цього не робить - стає дорого усьому місту, бо порушується одне з базових прав інших мешканців - на чисте та безпечне довкілля. Антисанітарія може бути небезпечною для життя та здоров"я людей.

І завжди є категорія бєспрєдєльщіков, які чхати хотіли на будь-які правила і закони, на них нічого, окрім міліцейської дубини, або драконівського штрафу, не подіє.

Отже виходить, ми усі різні, але жити хочемо однаково, у чистому безпечному місті. Одні хочуть - і для цього дотримуються правил, інші теж хочуть, але щоб дотримувалися правил інші, а вони будуть робити, що заманеться. Як Ви думаєте, який результат з цього буде? Кого більше, так у місті й буде.
Але влада повинна підтримувати законослухняних людей і сама стояти на боці закону.
Відповісти
2015.03.02 11:59 -
Инкогнито (3)
1 0
Олю а мене питання як важаете що потрібно нашим людям ефективно але не демократично чи демократично але не ефективно
Відповісти
2015.03.01 21:16 -
маргарита (1)
0 0
До цього всього ще варто додати смiтник в кiнцI вулицI Партизанськоi, територII навколо нових кладовищ , мiсце, де колись був пташник мiж Малином I Слобiдкою. Всього не перелiчити. I зрушити з мicця це все може тiльки узаконена система штрафiв. Найбiльше наш народ боiться удар по гаманцю, але публiчний i вагомий, щоб нi в кого навiть думки бiльше не виникло на таке невiгластво.
Відповісти
2015.03.02 10:02 -
Ольга Гура (2)
0 0
Найбільше наш народ боявся М.П.Дідківського. Дешево, сердито, але ефективно . )))
Відповісти