Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

4.07.2017
Малин

Молодші за молодших. Кого б ви обрали міським головою Малина?


Про “молоду команду” в міській раді чується здебільшого з відтінком іронії, і причини тому різні, не виключаючи й Леоніда Черновецького, який цьому словосполученню надав “крилатості”.

Тож “молода команда” в Малинській міській раді, — то більш для красного слова та емоційний відтінок, а не демографічний показник. А в соціальних мережах міського голову Олексія Шостака назвали навіть старим, і наче він не дає дорогу молодим, але то було у ВК писано людьми, ні — дітьми, які нарешті розібралися, що мер усьому голова, і для яких 30-річні, то серйозні дядьки, а в сорок з гаком справжні пенсіонери...

Саме це, та перманентна нестабільність на мерському полі з навислим ОТГ і підказали тему для опитування.

Якби завтра були вибори і потрібно було обирати міського голову, а налоштовані ви були обирати тільки з молодих, то кого б ви обрали?

Кандидатів ми обрали за двома критеріями: віковий ценз до 35-ти років та будь-яка публічна чи політична активність.

ФОРМА ОПИТУВАННЯ В ПРАВІЙ КОЛОНЦІ САЙТУ


Кого б ви обрали міським головою Малина? Віковий ценз — до 35-ти

Амерханян Олександр, 32 роки – у 2014 році був кандидатом на виборах міського голови

Костюченко Олексій, 33 роки – президент боксерського клубу "Сармат", громадський активіст

Піковський Петро, 32 роки – 3 2015 року працює на посаді першого заступника міського голови

Примаченко Михайло, 29 років – підприємець, прихильник партії 5.10

Семенів Олексій, 29 років – голова БО "Волонтер 2015", громадський активіст

Цьоха Віталій, 34 роки – підприємець, депутат міської ради, член партії "Сила людей"

ВАШ ВАРІАНТ...


Результати опитування

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.07.07 22:57 -
Valentin (24)
0 0
не ламайте голову, робіть Правильний вибір)
Відповісти
2017.07.08 08:47 -
Кіт Мармиза (25)
0 0
Валюха, до заради кого сир-бор? То Гришка тут пісяв гарчим чаєм шо він шось знає, то ти Правильно совєтуєш.. Як на мене то просто баловство а якась там Барбароса по Правильну Лічность.. Ну наклякав цьоха то й шо?
Відповісти
2017.07.06 15:26 -
Князь Мал (18)
0 0
Мый варыант - Князя Мала на царство!
Відповісти
2017.07.06 13:36 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Піковський з Шостаком можуть як Путін з Медвєдєвим міняться... га? І здається шо Путін тут не Шостак,.. ну чи наоборот -Ш не П
Відповісти
2017.07.06 15:40 -
потім (19)
0 0
Прямо в дидочку!!!!
Відповісти
2017.07.05 10:54 -
Григорій Шитюк (1)
0 -1
не вдалий, з відтінком наївності початок рекламної кампанії... це ж треба так до корита хотіти...
а хто взагалі придумав, "віковий ценз до 35-ти років"...? всі психологи кажуть, що життєвий досвід, приходить з віком. Малину потрібен зважений керівник, чи чиєсь невгамовне ЕГО???
Відповісти
2017.07.06 13:29 -
Кіт Мармиза (16)
0 0
Грішка, знов тебе як лоха розвели, а ти такий тіпа в тємє давай виспівувать, Поросята!!! Корито!!!шош твоє невгамовне ГЕ так пре? для забавки хтось написав а ти тут як тут, розкрив всємірний заговор :)))
Відповісти
2017.07.05 20:14 -
Михайло Примаченко (11)
0 0
Думаю, що всій Україні треба не хазяїн, а максимальні повноваження людей на місцях у вигляді сильного приватного сектору. Не треба шукати чесного чиновника, який про всіх попіклується, а треба шукати людей, які будуть готові брати на себе відповідальність за своє існування і не будуть шукати винних зверху. Починати треба ЖКГ і його передавати приватним структурам, щоб чиновник не міг туди всунути своє жало і там не було корупційної складової, а було лише бажання максимально вгодити споживачу.
Що це за манія в необхідності доброго царя? Невже совок за такий короткий термін так сильно згвалтував світогляд наших людей? А як же наша славнозвісна самодостатність наших предків? ))
Відповісти
2017.07.07 22:55 -
Valentin (23)
0 0
ага, приватизувать всі об"єкти жкг і твори шо хоті. З цим кандидатом все ясно. Прийти до влади щоб викупить все.
Відповісти
2017.07.08 16:14 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
про "кандидата" нічого не знаю, проте щось таке ми вже бачили, в 90х - коли заводи та фабрики скуповували за фантики та пиляли на металолом... а такі гарні казочки людям по телевізору розказували! :)
Відповісти
2017.07.08 23:53 -
Valentin (27)
0 0
і я про те ж!
Відповісти
2017.07.05 23:12 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
шановний, просто перечитайте мій коментар вище, відповідаючи на який, Ви приплели сюди "манію доброго царя" і "чесного чиновника"...
Відповісти
2017.07.05 15:07 -
ІнфоМалин (10)
0 0
Григорію, назвіть, будь-ласка, прізвище людини заради якої, чи для кого це є "початок рекламної кампанії", і прізвище людини, яку ви мали на увазі, коли писали "це ж треба так до корита хотіти"
Зазначимо, що невідповідь, як і відповідь не по суті, також будуть мати свої смислові позначки.
Відповісти
2017.07.05 23:07 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
не коретна вимога! не повинен я нікому ніякі прізвища називати - маю на те повне право :)))
пане редакторе, безліч моїх знайомих, хто читав все це, зрозуміли про кого йде мова... а Ви - ні? :)
Відповісти
2017.07.07 08:11 -
ІнфоМалин (21)
1 0
Вимога, яка не потребує обов'язкової відповіді є проханням. В подальшому, якщо буде потреба наголосити до кого ви звертаєтеся, пишіть "панове адміністратори", бо ваше звернення до редактора може залишитися непоміченим.
Відповісти
2017.07.05 11:52 -
Ольга Гура (2)
1 0
Слово "зважений" нагадало програму "Зважені та щасливі" :) А якщо серйозно - у списку серйозний і віковий, і гендерний перекос. Дійсно, згідно наукових досліджень, мозок тільки після 40 починає працювати, образно кажучи, повноцінно використовуючи і емоційність, і раціональне мислення.
Щодо другого - у списку жодної жінки, хоча за європейськими підходами, чим більше жінок у владі - тим гармонійніше розвивається країна. Себе там не бачу, але може хтось із активних малинчанок цілком міг би стати достойною кандидатурою.
Відповісти
2017.07.05 12:04 -
ІнфоМалин (3)
0 0
Саме так і хотіли дописатити: Ми свідомі того, що у списку є гендерний перекос..., але це не прояв гендерної нерівності, а реальність для Малина. Називайте імена, як такі є
Відповісти
2017.07.05 13:01 -
Ольга Гура (4)
0 0
Мороз Олена Мирославівна - є досвід і в місцевій політиці, і у владі, Костюченко Вікторія Василівна - активістка, раніше працювала помічником при Адміністрації президента, Копилова Анна Вікторівна - депутат міської ради, активістка, підростає Естер Матер"ян, зараз ще студентка, але згодом може стати прекрасним філософом, політиком і управлінцем, Власенко Світлана Вікторівна - великий досвід керівника і громадського діяча, і ще багато активних дівчат і жінок, які можуть цілком успішно обіймати владні посади і працювати на розвиток міста.
Відповісти
2017.07.05 14:29 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
не знаю хто написав у голосувалці... проте, це золоті слова: "Громадські активісти міста не піднімуть, місту потрібен господар!!!"
Відповісти
2017.07.05 22:19 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Що ви маєте на увазі під словом "господар" той шо квіти садить, чи траву косить? Чи може гарно гной по городі розкидає?
Відповісти
2017.07.05 14:40 -
Ольга Гура (8)
0 0
Жінка не може бути господарем? :) Правильніше - господинею у місті?
Відповісти
2017.07.05 23:18 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
Олю, сучасна жінка може бути чудовою господинею як у власному домі, так і у рідному місті...
але ж не я складав той список "публічних до 35"! :)))
Відповісти
2017.07.05 13:15 -
ІнфоМалин (5)
0 0
Зверніть увагу: "Кандидатів ми обрали за двома критеріями: віковий ценз до 35-ти років та будь-яка публічна чи політична активність."
До того ж ви завжди можете розкрити тему гендерної нерівності в окремій публікації.
Відповісти
2017.07.05 14:38 -
Ольга Гура (7)
1 0
За європейською класифікацією молодий вік вважається до 44 років включно, тому межа 35 - не зовсім коректна по відношенню до інших молодих людей. Усі названі кандидатури публічно чи політично активні, громадська активність також є публічною, за віком не проходить лише Власенко Світлана Вікторівна.
Відповісти
2017.07.05 14:59 -
ІнфоМалин (9)
0 0
Європейська класифікація немає ніякого відношення до редакційних ініціатив окремо взятого сайту. Це наше запитання до читачів сайту саме в такій постановці. Якщо буде цикл, опитувань, н-д, 35-50, 50-65, то ви кожного разу буде писати про некоректність по відношенню...?
Відповісти
2017.07.06 22:53 -
Ольга Гура (20)
0 0
У такому разі окремо узятий сайт демонструє чи то некомпетентність, чи то упередженість, чи то сексизм ( у гендерному питанні, хоча були названі прізвища молодих відомих активних жінок Малина, яких, проте до списку кандидатів на мери не включають).
Щодо віку, є чітка градація, прийнята ВООЗ:
25-44 – молодий вік;
44-60 – середній вік;
60-75 – похилий вік;
75-90 – старечий вік;
Після 90 – довгожителі.
Відповісти
2017.07.07 08:45 -
ІнфоМалин (22)
1 0
У чому некомпетентність, де упередженість, де сексизм? Чи не доволі красномовний заголовок, при доволі розлогих поясненнях адміністратора сайту? Зробіть висновки і популяризуйте жінок яких ви назвали, а не своє знання європейських класифікацій.
По суті:
1. У формі опитування активна кнопка "Ваш варіант"
2. Ми не додаємо варіанти, коли пішло активне голосування – але є п.1
3. Так, вибір варіантів може бути не збалансованим – але є п.1
Відповісти